40 минути Левски-ЦСКА и 1,2 минути всички останали

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
grasiani
Мнения: 2105
Регистриран на: 08 авг 2009 20:58
Контакти:

Re: 40 минути Левски-ЦСКА и 1,2 минути всички останали

Мнениеот grasiani » 11 мар 2014 12:53

ARSEEENAL написа:Много се учудвам, че все още имало МАЗОХИСТИ които се изтезават сами гледайки “Пред банята“?!?!?! :o :o :o

Откакто нагласиха тоталното недоразумение–Бобчето Касабов, всеки нормален човек би трябвало да си “спаси“ ушите и очите немедлено!Все пак само те са ни за цял живот,и точно за Бобито да ги хабим–NEVER!!!

Даже и този коментар не заслужаваше, ама от човешка гледна точка поне да се “спаси“ някой друг съфорумец пак си е нещо!Аз заради него не гледам испанското и немското по ТВ+ и Евроспорт 2!Понятие си нямам как тези частни медии си подбират коментатори, но като знам къде живеем..................

С тоя тъп коментар ми е ясно колко разбираш от футбол,що щеш тука бягай в бг.мама да си коментираш.Колко малоумен трябва да си да правиш подобни заключения, предполагам доста .

Потребителски аватар
ARSEEENAL
Мнения: 74
Регистриран на: 08 ное 2012 17:50
Контакти:

Re: 40 минути Левски-ЦСКА и 1,2 минути всички останали

Мнениеот ARSEEENAL » 11 мар 2014 13:14

grasiani написа:
ARSEEENAL написа:Много се учудвам, че все още имало МАЗОХИСТИ които се изтезават сами гледайки “Пред банята“?!?!?! :o :o :o

Откакто нагласиха тоталното недоразумение–Бобчето Касабов, всеки нормален човек би трябвало да си “спаси“ ушите и очите немедлено!Все пак само те са ни за цял живот,и точно за Бобито да ги хабим–NEVER!!!

Даже и този коментар не заслужаваше, ама от човешка гледна точка поне да се “спаси“ някой друг съфорумец пак си е нещо!Аз заради него не гледам испанското и немското по ТВ+ и Евроспорт 2!Понятие си нямам как тези частни медии си подбират коментатори, но като знам къде живеем..................

С тоя тъп коментар ми е ясно колко разбираш от футбол,що щеш тука бягай в бг.мама да си коментираш.Колко малоумен трябва да си да правиш подобни заключения, предполагам доста .



Що бе Умньо, къв ти е проблема на теб!?!Нали всеки има право да харесва или не дадена личност?!?Аз си казвам моето мнение, което ЯВНО на теб нещо не ти допада, защо ли?Аз подозирам, че причината е в това, че и двамцата с него сигурно сте фенове на Лефскито, и тази голяма любофф към “отбора на народа“ явно ви прави почти едно цяло. :) Вместо да ми даваш оценки и да ме пращаш там където явно си бил и може би все още си, можеше поне малко да се обосновеш с “компетентната“ си оценка!

Иначе аз нямам нищо против да си обожаваш Бобчо, не ми пречи, просто не ми давай ти оценки за умствения ми багаж и за познанията ми за футбол, аз не съм публична личност и имам право да си кажа мнението за човек който се изявява в публичното пространство, а това, че на теб не ти харесва моето мнение за него си е само твой проблем и с нищо не ме ангажира.

Хайде, аз отивам......в бг.мама. :)

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: 40 минути Левски-ЦСКА и 1,2 минути всички останали

Мнениеот tprodanov » 11 мар 2014 14:56

Parmalat написа:Значи за пореден път Томислав Русев,Ники Алисандров и екипа на гонг показват двоен аршин.Томислав тотално се е сдухал и ще ми сравнява по посещаемост Литекс-Лудогорец с Левски и ЦСКА.Значи дано го прочете,което ще напиша.Как може да сравняваш два 30 000 града с почти 2 милионна София?Защо нито веднъж не спомена,че феновете на Лудогорец плащат най-скъпите билети в А група и всеки мач няма под 2 000 човека?Ако съпоставим 2 000 от 33 000 град и нека да сравним 4 000 от 2 милионна София които ходят средно на мач на любимия ти отбор?Защо усещам след всеки успех на Разградчани нотка на негодувание и постоянно сравнение с Левски.За всяко изречение за Лудогорец ти намесваш отново Левски?
Ники Аленсандров поне е много по-обективен от теб и казва реално как стоят нещата.Защо днес 40 минути говорехте за Левски и ЦСКА,а само 1,2 минути за Лудогорец,Литекс,Ботев и всички останали?Все пак живеем в държава от 21 век и всички са равни,а не както е било в комунизма?Нека ТВ 7 да изкарат данните да видим колко хора са гледали по телевизора Левски-ЦСКА и Лудогорец-Литекс?



След като си намираш оправдания в размера на градовете, тогава ей ти данни:
Дербито е гледано от три пъти повече хора от мача Литекс-Лудогорец. Хайде обяснявай го през призмата на двумилионна София, че ми е интересно :mrgreen:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 40 минути Левски-ЦСКА и 1,2 минути всички останали

Мнениеот PFC Litex » 11 мар 2014 15:07

tprodanov написа:След като си намираш оправдания в размера на градовете, тогава ей ти данни:
Дербито е гледано от три пъти повече хора от мача Литекс-Лудогорец. Хайде обяснявай го през призмата на двумилионна София, че ми е интересно :mrgreen:

А информацията е от форум.левски.ком, където същата въобще не е минала през синята призма.
Изображение


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта