До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4164
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот LoveAndPeace » 04 окт 2018 18:34

Иии шах с пешката!
В България искат да придобият емблемата , в Уефа твърдят , че не са ЦСКА и нямат нищо общо.
Платят ли емблемата , предявяват и претенции за спортна приемственост и логично би трябвало и в Нион да обърнат палачинката.
Което води до бая плащания към бивши играчи.
Откажат ли да плащат емблемата и оставят 1948 на ход......Признават Ние сме Литекс в София , 1948 плащат емблемата и логично искат разваляне на договорите за Армията и Панчарево.
Всичко коз :lol:

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: До Ники Александров

Мнениеот tornadooo » 04 окт 2018 19:00

Ако се наложи Ганчев да вади много пари с този отбор е свършено, само наивник ще повярва че този ще плати нещо. Две години от както ги "припозна" а стадиона им прилича на сирийска територия след бомбардировка, условията са като за животни, без да искам да обидя животните. Самия им отбор се вижда че за нищо не става, един важен мач не са взели...Началото на края.

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: До Ники Александров

Мнениеот tornadooo » 04 окт 2018 19:05

Не съм левскар че да имам някаква ненавист към ЦСКА ( истинското) и да бях щях да имам уважение. Към ЦСКА-София обаче освен ненавист и погнуса друго не мога да изпитам. Най уродливото, незаконно и нагло нещо което се е случвало в българския футбол

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Re: До Ники Александров

Мнениеот tornadooo » 06 окт 2018 14:07

Защо мълчите господин Александров, парите за емблемата ли събирате, срока наближава :)

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот DrAvalanche » 13 окт 2018 15:17

Г-н Морален, следващия път не заключвай коментарите за да можем да представим и ние нашата гледна точка и да поставим нашите въпроси относно морала:
1. Да попитаме, морално ли е да ползваш чужд актив в продължение на години без да го плащаш?
2. Морално ли е умишлено да фалираш един клуб, да извадиш отбора по време на мач, прекръстиш и преместиш друг клуб за който се прави специално първенство?

И понеже стигнахме до морал, плащане на задължения към държавата и т.н.

Ето това ще си вземе държавата: НАП - 4 486 200, 48 лв., което е 36,5 % от дълга на ПФК ЦСКА АД в несъстоятелност, възлизащ на 12 292 256, 24 лв.

Предоставям на всички, които са наясно с аритметиката, да пресметнат сумата за която училищата, детските градини, пожарната, пътищата, поличията, пенсионерите и пр. са пили по една студена водица!
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kamilata3
Мнения: 687
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот kamilata3 » 18 окт 2018 10:56

DrAvalanche написа:Г-н Морален, следващия път не заключвай коментарите за да можем да представим и ние нашата гледна точка и да поставим нашите въпроси относно морала:
1. Да попитаме, морално ли е да ползваш чужд актив в продължение на години без да го плащаш?
2. Морално ли е умишлено да фалираш един клуб, да извадиш отбора по време на мач, прекръстиш и преместиш друг клуб за който се прави специално първенство?

И понеже стигнахме до морал, плащане на задължения към държавата и т.н.

Ето това ще си вземе държавата: НАП - 4 486 200, 48 лв., което е 36,5 % от дълга на ПФК ЦСКА АД в несъстоятелност, възлизащ на 12 292 256, 24 лв.

Предоставям на всички, които са наясно с аритметиката, да пресметнат сумата за която училищата, детските градини, пожарната, пътищата, поличията, пенсионерите и пр. са пили по една студена водица!



Виждам ,че много разбираш от морал,аз да попитам за един приятел,вие кога ще платите данък за герена,за смет,към НАП ,за сектора,защо не пищяхте когато Батков ви осигуряваше играчите на 200 лв,къде бяхте моралистите когато ограбиха КТБ,иначе много ги разбирате нещата.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

jasmin_st_99
Мнения: 2
Регистриран на: 10 ное 2018 22:40
Контакти:

ПФК ЦСКА АД

Мнениеот jasmin_st_99 » 10 ное 2018 22:58

Г-н Александров, уважавах Вашето мнение за ЦСКА, последните няколко години! Въпросът ми е: защо, сега, когато ЦСКА е толкова близо до нещо по голямо, сте толкова НЕГАТИВЕН, а неприятния (за мен) Г-н Томислав Русев изведнъж започна да БОГОТВОРИ некадърния (според мен) Левски? Следя рубриката "Без бутонки" от няколко месеца .... и не съм сигурен, че виждаме погледа на феновете на двата най-успешни клуба в България? ЗАЩО чуствам, че коментарите Ви са в полза на трета страна?

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ПФК ЦСКА АД

Мнениеот bsz1916 » 11 ное 2018 00:50

А кой е ПФК " ЦСКА " АД ? Този отбор нали фалира и бе ликвидиран преди 2 години , 2 месеца и 2 дни ?

Nabucco
Мнения: 70
Регистриран на: 11 ное 2018 03:06

Re: ПФК ЦСКА АД

Мнениеот Nabucco » 11 ное 2018 04:14

jasmin_st_99 написа:Г-н Александров, уважавах Вашето мнение за ЦСКА, последните няколко години! Въпросът ми е: защо, сега, когато ЦСКА е толкова близо до нещо по голямо, сте толкова НЕГАТИВЕН, а неприятния (за мен) Г-н Томислав Русев изведнъж започна да БОГОТВОРИ некадърния (според мен) Левски? Следя рубриката "Без бутонки" от няколко месеца .... и не съм сигурен, че виждаме погледа на феновете на двата най-успешни клуба в България? ЗАЩО чуствам, че коментарите Ви са в полза на трета страна?

ЦСКА-София един от двата най-успешни клуба..с 4 титли и едно излизане от групата на УЕФА, когато беше по-лесно? А какъв е тогава Лудогорец, със 7 титли , и три излизания от групи, при това едното от група в ШЛ?
Не ти достига злобата? Тогава не я раздавай!

jasmin_st_99
Мнения: 2
Регистриран на: 10 ное 2018 22:40
Контакти:

Re: До Ники Александров

Мнениеот jasmin_st_99 » 11 ное 2018 21:11

Господа, коментатори, аз не МРАЗЯ Левски, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА! И уважавам, това което Гриша Ганчев се опитва да направи от любимия ми отбор! Искам ЧЕСТЕН мач между ЦСКА И ЛЕВСКИ за титлата, а не някакъв псевдо бизнесмен и псевдо ЦСКА-р (мое мнение) да се гордее с ПСЕВДО отборчето си, за да напомпа егото си!
Въпроса ми е към коментарите на Ники Александров ( когото все още уважавам, защото не пести критиките си), но от моя гледна точка, за да ти върви бизнеса, ТРЯБВА, И да поощряваш работниците си, не само финансово (съдя от МОИТЕ резултати)!
аз съм само ФЕН ( ЖИВЕЯ НА 500 КМ ОТ БЪЛГАРСКА АРМИЯ и затова не съм там на всеки мач), но ПЛАЩАМ на лудогорец (чрез ДИЕМА), за да гледам любимия отбор????? ДИЕМА плаща и на Г-н Александров???? Атой не е казал нищо позитивно за ЦСКА от 3 епизода?

ГОСПОДА ХЕЙТЪРИ, моля Ви използвайте други форуми за омразата си! Аз ОБИЧАМ ЦСКА, и това не е повод да МРАЗЯ ЛЕВСКИ!!!!!
но не вярвам че ЛУДОГОРЕЦ е реален и полезен за БГ футбола проект????


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта