До Ники Александров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

farin01
Мнения: 60
Регистриран на: 20 авг 2009 18:02
Skype: mikovarbanov
Контакти:

До Ники Александров

Мнениеот farin01 » 18 окт 2010 11:43

Изобщо не съм съгласен със мнението ти което си написъл днес.Първо незнам защо си мислиш че като има 5 000 левскари и толкова цесекари който на европейските мачове се молят не толкова техния отбор да победи а вечния враг да загуби, с колкото се може повече и от по слаб отбор,останалите минимум 250 000 фенове са на същото мнение,аз лично се причислявам към тези 250 000 и се обиждам от твоя коментар.Ти си разумен човек и не мога да разбера защо приравняваш всички фенове със тези 5-6 000 малоумници който са пълни тапигьози.Всеки един разумен запалянко разбира, че колкото повече български отбора играят в европа и колкото по добре се предсктавят там толкова по добре за българския футбол,вдига се нивото на първенството ни, идват по добри футболисти, и безброй още предимства,а най голямото ,че националният ни отбор ще бъде, силен а не е ли той не е ли БЪЛГАРИЯ именно на първо място.Затова ако обичаш не ни причислявай с хората който за една доза и майките биха си продали ,моляте.И не те разбирам защо толкова много защитаваш Матеус да не би да ти дава някой лев та да му осигуряваш медийно одобрение,ти толкова много критикува предния треньор независимо от играта и резултатите още от самото начоло/а те тогава не бяха толкова зле/,а сега изведнъж смени тона,нещо май и ти не обичаш да сваляш червените очила.Та какво толкова е постигнал Матеус с националния отбор,че да му сваляме звезди бихме слабаците от Уелс и арабите който не са никакъв критерий и затова всеки който вижда слабости в играта може да ги сподели

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот cska_90 » 18 окт 2010 12:04

Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??
Изображение

Enravota
Мнения: 918
Регистриран на: 22 яну 2009 17:40
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот Enravota » 18 окт 2010 12:09

cska_90 написа:Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??

Ненормланото е да го искаш дори пред победа на цска. Ненормално е да си пред телевизора когато цска играе в Европа в София. Е това е ненормално и е пълно с много такива ненормалнци за които говори иа Н.А.
Аз друго не мога да разбера цска се дъни и веднага бай Ники вади статия в която няма как да не спомене 3 пъти поне Левски и да не се огледа в "синия" двор.
Хайде всеки да си гледа отбора, а да не ми се правят на анализатори, че го знаем днес е с едните, утре е с другите.
За мен най-важно е Левски да върви напред и в момента просто няма място за сравение Левски- цска

Потребителски аватар
shumnaliq
Мнения: 1869
Регистриран на: 29 юни 2009 17:43
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот shumnaliq » 18 окт 2010 12:19

Enravota написа:
cska_90 написа:Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??

Ненормланото е да го искаш дори пред победа на цска. Ненормално е да си пред телевизора когато цска играе в Европа в София. Е това е ненормално и е пълно с много такива ненормалнци за които говори иа Н.А.
Аз друго не мога да разбера цска се дъни и веднага бай Ники вади статия в която няма как да не спомене 3 пъти поне Левски и да не се огледа в "синия" двор.
Хайде всеки да си гледа отбора, а да не ми се правят на анализатори, че го знаем днес е с едните, утре е с другите.
За мен най-важно е Левски да върви напред и в момента просто няма място за сравение Левски- цска


Всеки е така - няма значение левскар или ЦСКА-р. Като паднахме от Порто ми идише да се застрелям , а 2 часа след това като видях резултата на левски ( не гледах мача ) ми олекна .

Офтопик:
А ти като се правиш че уважаваш ЦСКА поне го изписвай с главни букви . Ако беше изписал ЦСКА с големи букви , някой можеше и да ти се хвани .
Re: "българин" "журналист" от 7дниСПОРТ плюе по ЦСКА в Румъния!!

Хан Крум написа:Хомо Гереникус ... 8-)

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот veni__85 » 18 окт 2010 12:33

cska_90 написа:Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??

Еми после няма да се чудиш защо Бг отбори играем 4 мача преди да влезнем в някакви групи и най вече като почнем да играем срещу Ливърпул и Ювентус .

milanov69
Мнения: 216
Регистриран на: 18 фев 2009 16:34
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот milanov69 » 18 окт 2010 12:40

Всеки знае , че единствените радости за панчеревци , са някои от малкото загуби на Левски ! Та на какво друго да се радват !

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот cska_90 » 18 окт 2010 12:40

veni__85 написа:
cska_90 написа:Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??

Еми после няма да се чудиш защо Бг отбори играем 4 мача преди да влезнем в някакви групи и най вече като почнем да играем срещу Ливърпул и Ювентус .


Не се и чудя!!Там ни е мястото-аз не искам нищо незаслужено-ако ставаме да влизаме-ама за какво ни е като записваме резултати като 1-17??
Изображение

Потребителски аватар
Avenger
Мнения: 408
Регистриран на: 20 сеп 2009 23:24
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот Avenger » 18 окт 2010 13:47

cska_90 написа:
veni__85 написа:
cska_90 написа:Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??

Еми после няма да се чудиш защо Бг отбори играем 4 мача преди да влезнем в някакви групи и най вече като почнем да играем срещу Ливърпул и Ювентус .


Не се и чудя!!Там ни е мястото-аз не искам нищо незаслужено-ако ставаме да влизаме-ама за какво ни е като записваме резултати като 1-17??


Друго си е 2:12 в ЛЕ едва ли някой бг отбор скоро ще постигне такава престижна голова разлика и в бг първенство 12-10 големи сте.....като обичате да давате статистики гледайте си малко и вашата паница лесно е да се плюе, ама комплексите си ги избии някаде другаде
When you are good---->NO-ONE REMEMBERS WHEN YOU ARE BAD---->NO-ONE FORGETS!!!

joro bad
Мнения: 503
Регистриран на: 02 окт 2009 17:16
Местоположение: СОФИЯ

Re: до Ники Александров

Мнениеот joro bad » 18 окт 2010 14:27

cska_90 написа:Е естествено,че искам Левски да се дънят-какво ненормално има в това??

Eми ненормалното е ,,умникоооо",че сега ако играем в Европа с 4 отбора, догодина може да бъдем и с 3, а по-догодина и с 2 и като гледам жалкото ви отборче, май скоро няма да сте сред тях!!! :idea: Така, че, извода е колкото повече Български отбори бият и трупат точки в Европейските турнири, толкова повече ще играят в тях! :idea: А това май най-вече почва да ви интересува вас, немислиш ли :?: ;) :idea:

Потребителски аватар
Maxima
Мнения: 8
Регистриран на: 28 сеп 2009 07:34
Контакти:

Re: до Ники Александров

Мнениеот Maxima » 18 окт 2010 16:48

Един много простичък пример:
Да кажем, че отбор "А" влиза в ШЛ играе там, започва да играе по - интензивно, футболистите започват да тренират по два пъти на ден, а не като сегашните "принцеси от Син Сити" и следователно започват да мелят наред "А група". От това какво следва? Другите се амбицират, започват да тренират усилено, защото не искат от 3 - то място да изпаднат в "Б група" И следователно нивото на целия футбол се вдига.
Но, кога наш отбор ще влезе в ШЛ или ще стигне поне до полуфиналите на Лига Европа е една друга тема, с неясно бъдеще... :geek:
Не е важно да си тъп,важното е да не си личи


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта