Предложения за форума на Гонг

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот сини шампиони » 06 май 2017 11:38

iliev72 написа:Спи си в караваната и не се прави на оригинален.
Онази начална страница приличаше на грозно табло с обяви.
Интересувал се от всички теми :lol: :lol: :lol: Спамер :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[offtopic]Илиев, тъй като и аз имам регистрация във форума на Калдата, както и ти, би ли ми казал мнението си за този форум и какво лошо има в началната му страница.[/offtopic]
И само Левски оле

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Eminem » 06 май 2017 18:50

Ако старата начална страница е тъпа и грозно табло, не знам сега тази каква е.
Ако нарека сегашната тъпа, малоумна и грозна, ще е комплимент, защото тя е нещо много по-лошо от това.
Пълна аматьорщина, ако кандидатстваш с такъв дизайн, ще ти се смеят до другата година.
Влизаш и 100 метра форуми, в половината не се е писало с години. Форуми за Пекин и Евро 2008. 2008!
Форуми от 2010, 2012, 2014, 2015 и т.н. Форуми на български отбори, дето дори не знаем дали съществуват още.

Тази страница е наблъскана с глупави подфоруми и е пълна каша.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот slash1912 » 06 май 2017 23:47

^Няма как по-точно да бъде написано!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 09 май 2017 23:38

Прекия път до собствените мнения беше много удобен. Особено добра работа може да върши на хората, които като цяло пишат в едни и същи теми.

Да излизат последните теми на началната страница също е удобно. Да, в сайта gong.bg има нещо такова, но там броя е по-малък. И това, че видите ли по другите форуми не е така ама въобще не значи, че е неудобно.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот Балкански Орел » 10 май 2017 14:55

Съвсем целенасочено сами си заробиха форума, поради простата причина, че хората, които влизаха само във форума на Гонг, отколкото в сайта gong.bg бяха много повече.

Ама въпреки това, едва ли ще подобрят кликовете в гонг с тия клипове на всяка новина и тем подобни простотии.

Истината е, че гонга върви по стъпките на вбокс.Направо ми е тъжно за това сайтче за клипове, колкото добро беше, а как сраха отгоре му новите собственици.

Та същото ще е и тук.
[center]Levski & Lazio[/center]

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот nevinen_autist » 10 май 2017 17:37

Новият дизайн на форума има своите предимства. Вече когато някой те цитира в някоя тема, получаваш известие, за да можеш да видиш какво човекът ти е отговорил. И вече не е необходимо да се логваш, за да преглеждаш мненията на един потребител от профила му.
А колкото до собствените мнения - ти като знаеш къде си писал/а, намираш една тема, в която си писал, кликваш на броя на мненията си - и даже виждаш самите мнения, които си писал/а, а не само изброяване на темите, в които си го правил/а.
Въпрос на свикване! :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот metodito » 11 май 2017 09:03

iliev72 написа:Първият който спомена , че трябвало да има заглавна страница на форума с нови теми и т.н.
В никой нормален форум няма такава тъпотия !

Пич, айде по-полека с определенията. Не се намираш на къра с овцете. Именно, че този форум беше уникален със своята начална страница. Това беше СОБСТВЕНА МЕДИЯ. И аз съм един от многото, които отдавна не посещават gong.bg, а само forum.gong.bg.

Искам пак да се обърна с питане към модераторите. Дано някой ми отговори: питахте ли програмисти ли са, дизайнери ли са, за началната страница. Чудя се нещо алтернативно, дали не може да се направи. Не разбирам от програмиране и такива неща, но примерно нещо като RSS фийд, да речем, с който да виждаме анонса на новите теми с някой RSS рийдър? Някой знае ли дали може да се направи?

Без началната страница, този форум загуби лицето си, обезличи се. Не вярвам да са толкова тъпи тея от "Гонг". Убеден съм, че е или мързел или немърливост.
Последна промяна от metodito на 11 май 2017 09:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот modor » 11 май 2017 09:06

metodito написа:
iliev72 написа:Първият който спомена , че трябвало да има заглавна страница на форума с нови теми и т.н.
В никой нормален форум няма такава тъпотия !

Пич, айде по-полека с определенията. Не се намираш на къра с овцете. Именно, че този форум беше уникален със своята начална страница. Това беше СОБСТВЕНА МЕДИЯ. И аз съм един от многото, които отдавна не посещават gong.bg, а само forum.gong.bg.

Искам пак да се обърна с питане към модераторите. Дано някой ми отговори: питахте ли програмисти ли са, дизайнери ли са, за началната страница. Чудя се нещо алтернативно, дали не може да се направи. Не разбирам от програмиране и такива неща, но примерно нещо като RSS фийд, да речем? Някой знае ли дали може да се направи?

От нас модераторите нищо не зависи относно началната страница. Подали сме сигнал където трябва и на когото трябва. Но все още чакаме......
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот metodito » 11 май 2017 09:11

modor написа:От нас модераторите нищо не зависи относно началната страница. Подали сме сигнал където трябва и на когото трябва. Но все още чакаме......

Благодаря за отговора, човек. Знам, че не зависи от вас. Не, че ще напусна форума. Ще стоим до края, ама, как с една малка промяна... Е, има си и плюсове: вече не прекарвам толкова време по страниците на форума. Имам повече свободно време... Макар че, то това ми беше свободното време. От 10 години имам рег в два форума и това е. И сега това. :|

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Предложения за форума на Гонг

Мнениеот iliev72 » 14 май 2017 22:07

Надеждата крепи будалата :)
Преди сменят визуалната част на форума му бях открил бъг и го бях докладвал на stenly.
И това преди 1г и тя каза, че ще каже на програмистите и до смяната на дизайна бъга си беше наличен.
И преди да давате мнение което добре и кое зле обиколете малко чужди форуми.
На мен просто ми налагат интересите и работата и непрекъснато ползвам БГ и чужди форуми.
И така дъска каквато имаше тук никъде другаде нямаше. Да кажем има каре с 5 последни теми или последните 5 тема в които е писано.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта