GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5443
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот insaneboy1 » 04 юни 2018 11:27

Пичове, жалко че няма друг популярен български форум да заебем тая дупка. Това на нищо не прилича.

Anulo mufa

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Професионалистите от Гонг

Мнениеот Unforgiven_M » 09 юни 2018 22:08

Преди 3 часа завърши женският Ролан Гарос за 2018 година. Със сигурност това е едно от големите спортни събития за деня. Няма да кажа най-голямото, но някъде около него. Отварям началната страница на Гонг и новина за това няма. Има новини за Краси Чомаков /вероятно много по-важно събитие е бенефиса му/, има тема за контрола между Сърбия и Боливия / вероятно много по-важна в България/ , някакви общи сплетни и слухове на разни теми се виждат, вижда се цял раздел за някакви джаги , има дори жълти новини с полугола жена и друга с гол мъж! Новина за финала на Ролан Гарос на заглавната страница няма! Направих си труда да потърся такава с опцията за търсене, която има на сайта и все пак намерих, но тя не е закачена като важна, за сметка на бенефиса на Краси Чомаков или за сметка на други разни трансферни слухове и измислени, изсмукани от пръстите новини!
Алооооу, вие в Гонг нормални ли сте?
То е ясно че повечето не сте журналисти въобще, ама имайте малко усет, засрамете се!

П.П.
Отворих друг спортен сайт, това е водещата новина - първата, която се отваря.
Навярно там други хора работят.

Zhu_dai_through
Мнения: 18
Регистриран на: 26 май 2018 00:19
Контакти:

Re: Професионалистите от Гонг

Мнениеот Zhu_dai_through » 09 юни 2018 22:57

На мен пък не ми дреме за женския финал и като цяло женски спорт, така че няма проблеми :mrgreen:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот doktora25 » 08 сеп 2018 00:33

https://gong.bg/football-sviat/liga-na-naciite/multimedia/video/rusiia-prodylzhava-svoia-vyzhod-podchini-turciia-504709
Препоръката ми е за по-голяма прецизност при изписването на имената и по-малко бързане, за да бъдат минимизирани техническите грешки.
Повечето от имената на руските футболисти при съобщаването на съставите в края на статията са грешно изписани. Луньов, Джикия, Фьодор Кудряшов, Зобнин, Могилевец, Артьом Дзюба, Черчесов са правилните. Смените също не са коректни.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот W84me » 08 сеп 2018 11:58

doktora25 написа:https://gong.bg/football-sviat/liga-na-naciite/multimedia/video/rusiia-prodylzhava-svoia-vyzhod-podchini-turciia-504709
Препоръката ми е за по-голяма прецизност при изписването на имената и по-малко бързане, за да бъдат минимизирани техническите грешки.
Повечето от имената на руските футболисти при съобщаването на съставите в края на статията са грешно изписани. Луньов, Джикия, Фьодор Кудряшов, Зобнин, Могилевец, Артьом Дзюба, Черчесов са правилните. Смените също не са коректни.

Какво да кажем за това, поставено като главна новина?! Тотална некадърност.

Изображение
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот doktora25 » 08 сеп 2018 12:26

Нямаше ли да е грешно ако бе с "й"?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот W84me » 08 сеп 2018 13:05

doktora25 написа:Нямаше ли да е грешно ако бе с "й"?

Всъщност формите били дублетни, но според мен казваме воЙн, а не воИн. Както маЙка, а не - маИка.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

nikolov
Мнения: 22
Регистриран на: 05 ное 2008 21:12
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот nikolov » 18 окт 2018 20:03

къде са ви двата реда поне за вчерашния максимум на най-великият гений на нашето време- О Съливан бе алоуу гонгари. ето затова форума е постоянно така/Потребители, разглеждащи този форум: nikolov и 0 госта

nikolov
Мнения: 22
Регистриран на: 05 ное 2008 21:12
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот nikolov » 18 окт 2018 20:13

ами то отваряш сайта и кво виждаш-Пулев,Мулев, Стойко Миланов и Отличниците от младежка трупа някаква прославила се на гара немска,и после ау тренирал бокс убил жърналистка ми дайте само пулевци мулевци и чакайте добри новини,шматки

Потребителски аватар
Silenoz
Мнения: 1
Регистриран на: 25 мар 2016 19:11
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Silenoz » 21 ное 2018 20:22

Здравейте! Обръщам се към г-н Н. Александров и екипа му с препоръка. Сайтът, който сте направили, г-н Н. Александров и Вашият екип е един от най-лошите визуално. Добре е, че все пак премахнахте звуците от видеата, които незнайно защо съпътстват почти всяка статия. Имате и огромни проблеми с резултатите на живо, които в сайта се забавят средно с около 15-20 минути. От любимият ми спортен сайт се превърнахте в такъв, който отварям след като преди това съм прегледал други спортни сайтове. Новините и "Пред банята" са си наред, но има много други неща, по които да дерзаете. Не правете така, че хората да правят като мен. Всички заслужавате, а и ние заслужаваме мноооооого по-добър сайт на Гонг! Поздрави на всички!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта