GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот doktora25 » 08 яну 2018 15:55

modor написа:
doktora25 написа:Преброих ги - 17 новини за Коутиньо за последните 48 часа. И това ако не е прехвалена медийна звезда, не знам кое е. На луната да бе отишъл сигурно по-малко щеше да се пише. Дано го разкрият сърбите и албанците през лятото. Но на вас не ви прави чест, че се включвате в това!

А покрай Неймар? През 20 минути пускаха какви ли не щуротии около трансфера.

Същата работа... Някой явно печели от всичките тия писаници, ама поне да направим всичко възможно парите му да не идват от нашия джоб.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот modor » 08 яну 2018 15:58

Ние им правим кликовете. Няма как иначе .......
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот rhaegar » 08 яну 2018 17:19

За кво изобщо влизате в тоя сайт? От две години насам е пълен потрес. Едно време Томето имаше някакво желание да са "журналисти" и поне в новините за БГ футбола нямаха равни. Сега вече е тъпи и клиширани заглавия и постоянни грешки в статиите, умрял "лайвскор". Не че има наш спортен сайт на по-добро ниво, но и тези на по-лошо не са много.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот 1982 » 08 яну 2018 23:37

doktora25 написа:Преброих ги - 17 новини за Коутиньо за последните 48 часа. И това ако не е прехвалена медийна звезда, не знам кое е. На луната да бе отишъл сигурно по-малко щеше да се пише. Дано го разкрият сърбите и албанците през лятото. Но на вас не ви прави чест, че се включвате в това!


Погледни какъв откровен дебил е начело на сайта ....... какво очакваш по-надолу ??! Тези си нямат представа от качествена журналистика, всичко е жълтения и жалък стремеж за някой и друг клик повече.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

BGN
Мнения: 1
Регистриран на: 05 юли 2016 16:12
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот BGN » 05 фев 2018 10:46

Здравейте,
редовно ви чета, гледам и слушам и се радвам, че ви има!
Ще си позволя една препоръка обаче.
Всяка сутрин преглеждам и се информирам за спортните новини у нас и по света от мобилното ви приложение и от сайта. Понякога се възмущавам като отворя някоя новина и прочета нещо, което очевидно е сложено за пълнеж. Може би някой е преценил, че е жълто или нещо подобно или не знам, но кога е рождения ден на приятелката на нам си кой от френското първенство или някакви безсмислени статистики и т.н., което ОК, не ме дразни, независимо че понякога си казвам, защо загубих сега две минути за да прочета това?
Конкретния повод обаче да пиша е, че тази сутрин отварям с надеждата да прочета нещо за резултатите и победителя от турнира по тенис на маса 2018 Europe Top 16, където знам, че на финала са играли големите звезди Тимо Бол и Овчаров, имало и други вълнуващи мачове между най-добрите 16 мъже и жени, състезаващи се в Европа, нооооо нищо! За сметка на това разбрах, в кой хотел ще отседне Андреа на почивката си в Истанбул и, че ще посети нам си кое нощно заведение!!!
Разбирам, че тениса на маса не е комерсиален спорт и си мислите, че малко хора ги вълнува, но не е така. Това може би е най-масовият спорт в света и не може да нямате нито един ред за него, прегледах и архивите!
Надявам се това да се промени :)
Поздрави!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот doktora25 » 07 фев 2018 15:15

Месец и нещо след като писах се сетихте да пуснете нещо по-прилично на фотокорнера. Надявам се, че няма да е за последен път през тая година. Поздравление и за хубавата рубрика, в която публикувате фотогалерии на спортни или приближени до спорта деятелки. За друго положително в сайта обаче не се сещам.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот rhaegar » 07 фев 2018 15:42

doktora25 написа:Месец и нещо след като писах се сетихте да пуснете нещо по-прилично на фотокорнера. Надявам се, че няма да е за последен път през тая година. Поздравление и за хубавата рубрика, в която публикувате фотогалерии на спортни или приближени до спорта деятелки. За друго положително в сайта обаче не се сещам.


Никой от Гонг не чете тая тема, бе човек. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот vaskonti » 07 фев 2018 17:14

rhaegar написа:
doktora25 написа:Месец и нещо след като писах се сетихте да пуснете нещо по-прилично на фотокорнера. Надявам се, че няма да е за последен път през тая година. Поздравление и за хубавата рубрика, в която публикувате фотогалерии на спортни или приближени до спорта деятелки. За друго положително в сайта обаче не се сещам.


Никой от Гонг не чете тая тема, бе човек. :lol:

Те форума не четат, какво остава за една тема...
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
loko1
Мнения: 3799
Регистриран на: 10 мар 2010 12:22
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот loko1 » 09 фев 2018 10:48

Да развалиха го и го зарязаха.
ОБИЧАМ ЛОКО СОФИЯ
АНКЕТА любим отбор http://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=114333
Левски 23%, ЦСКА Локо Пд Локо Сф Манчестър Ю Славия Черно море Лудогорец

Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си когато ГУБИ нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ когато ПОБЕЖДАВА

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот JackPackage » 12 фев 2018 12:55

Изображение

Почти толкова време, колкото му трябва на човек да отвори, разгледа и затвори клоаката ви, наречена сайт :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][/center]
[center][/center]


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта