Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dani_bardon
Мнения: 4
Регистриран на: 27 мар 2008 20:33
Контакти:

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот dani_bardon » 27 мар 2008 20:38

Здравейте на всички! Ми лично за мен е кадърен, аз го харесвам като журналист. Ако той прочете това, което пиша сега нека се свърже с мен на мейла ми dani_bardon@abv.bg ,защото искам да говоря нещо важно с него, но не мога да се свържа чрез телефоните на Гонг. Йордан Ананиев
Аз мразя Ц(*КА

Потребителски аватар
toshko
Мнения: 18
Регистриран на: 25 мар 2008 17:54
Контакти:

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот toshko » 27 мар 2008 21:20

Kakuv e tozi tup vupros mnogo qsno e 4e e kaderen.Ako naj- doriqt sporten jornalist ne e kaderen togava koi drug 6te e kaderen

spasimir.stoev
Мнения: 9
Регистриран на: 27 мар 2008 23:53
Контакти:

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот spasimir.stoev » 30 мар 2008 22:44

Най-добрия,освен за тия от казармата на тях им харесват журналисти-фатмаци с мустаци.

arubarena
Мнения: 26
Регистриран на: 24 мар 2008 16:58
Контакти:

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот arubarena » 01 апр 2008 13:07

Всъщност дойде ред на Литекс. Отборът, който продължава с мъчителните си изяви от два месеца насам. Да, това важи дори за двата спечелени мача срещу Левски. Преди това безумно слаб на "Българска армия", след това две крайно трудни победи срещу аутсайдерите Беласица и Спартак (Вн). Но въпреки това се създаде някакво погрешно впечатление, че "оранжевите" са силен тим. В началото на мача ЦСКА - Локо (Сф) отново се мерна за минутка онзи плакат "Йешич завинаги един от нас". Хм, продължавам да недоумявам и само се чудя защо не го видях и в края на двубоя. Тогава, когато по същото време в Севлиево героят от транспаранта и неговите играчи падаха от последния Видима. И им остана единствено да се кръстят преди жребия за полуфиналите за Купата на страната. А тъй като не се знае кога отново ще имаме тази възможност, нека кажем едно скромно "Браво!" на Видима. Подобни значки на реверите за изявите си в изминалия кръг заслужават още Берое, Спартак (Вн) и значка в по-малък размер за Вихрен, Черноморец и Марек. Ами май значките се изчерпаха


Кои мега журналис го писа тва.Бас лова Валио говедото. Томе прочети го и ако може предаването ми отговори .Каква е тази кампания антилитекс.Знам боли за 4 дена 2 пъти ама!!!Само ти ли неразбра че мача е даден . А ша видиш с локото кат си ги начешим пак ша пишиш (Но въпреки това се създаде някакво погрешно впечатление, че "оранжевите" са силен тим).А по добре да са кръстим преди жребия отколкото само да го гледаме!!!!!!
:geek: :geek: :geek: :geek: :geek: :geek: :geek:

Cristiano Ronaldo 7
Мнения: 14
Регистриран на: 04 апр 2008 01:20
Контакти:

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот Cristiano Ronaldo 7 » 04 апр 2008 15:14

Разбирасе,че е Некадърен :!: защо, :?: защо,защо,защо,защо ли,защтото е от :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: левски.
8-) А един от малкото кадърни журналисти в България,се казва Николай Александров! 8-)

stanilpfc
Мнения: 9
Регистриран на: 31 мар 2008 15:47

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот stanilpfc » 07 апр 2008 20:23

Г-н Русев,не веднъж сте казвали,4е гонг е обективна медия,МОЛЯ бихте ли коментирали следния факт-в сайта ви пише БОТЕВ-ЛОКО ПД 19 000 зрители,в ефира на вашето радио бе заявена цифрата 15 000 зрители, а журналистите са разли4ни!ОБВИНЯВАТеЛИ в пловдивски шовинизъм някои свои колеги от гонг?Както бе сторено от друга медия(спорт1.бг) спрямо евроком българия, спрямо същата цифра зрители,заявена от тях!
За нас (пловдив4ани)е важна позицията на най-голямата спортна медия у нас.
Бихме се радвали на писмено и устно потвърждение на позицията,която заемате вие и колегите ви!

butterflyeffect
Мнения: 1
Регистриран на: 09 апр 2008 20:01
Контакти:

За Томислав

Мнениеот butterflyeffect » 09 апр 2008 20:06

Томе, ще ме скъсаш от смях с твоите лафове :)) Вече трети час те слушам и се забавлявам от сърце. Е, през това време върша и работа из квартирата си де. :) Айде, продължавай все така да ни забавляваш, поне докато изчистя пода. Между другото, и аз съм в Хаджи Димитър и следващия път като те видя в магазин Европа дано имам смелостта да те заговоря. Бай! :)

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: За Томислав

Мнениеот silver_sky_boy » 09 апр 2008 21:52

I gol linia i gong sa dve mnogo dobri sportni-shou predavania.Pozdravqvam vi za rabotata koqto ste svurshili do sega i sym siguren 4e i zanapred shte stavate oshte po zabavni i informirani.Edva li drygade v Evropa ima drygo podobno shoy,koeto da moje da se meri s vas.Pojelavam vi mnogo zdrave i rabotata vi da spori ;)

DeShawn
Мнения: 67
Регистриран на: 24 мар 2008 18:31
Контакти:

Re: Кадърен журналист ли е за вас Т.Русев ?

Мнениеот DeShawn » 13 апр 2008 00:51

dimsim1 написа:Самият факт, че темата е постната в секцията "Левски" показва какъв му е основния недостатък. Иначе като журналист - много добър, разбира се с всички недостатъци, които следват от това, че живееш в скапана държава и трябва да пишеш / в случая говориш / за проблемите в нея. Може би прекалява понякога с емоциите. И откровено лоша черта - да се държи зле с жена си в ефир и непрекъснато да я прекъсва. Иначе Томе дерзай - подкрепям те въпреки, че съм от червената половина на България.

Как да се държи като тя е толкова наивна?

arubarena
Мнения: 26
Регистриран на: 24 мар 2008 16:58
Контакти:

Re: За Томислав

Мнениеот arubarena » 21 апр 2008 15:13

Валио неска пак пртотив литекс пишиш .А иеленко и бабангида като казват че и и го е казал и те са калнът што неказваш а ? Синия подлога . Томе вземи мерки писна ми се срешту литекс да пишите знам че ви боли че за 3 дена 2 пъти ама малко уважение.
Честита купа Л о в ч а н л и.
Честита титла армеици.
А ВИЕ ОТ ГОНГ ПРОДАЛЖАВАИТЕ АНТИ ЛИТЕКС!!!!
ТОМЕ АКО Е ВАЗМОЖНО ДОВЕЧЕРА В ПРЕДВАНЕТО МИ РАЗЯСНИ ЗАШТО Е ТАКА ИЛИ АКО ИМАШ ВРЕМЕ МИ ПИШИ ЕДНО ЛИЧНО САОБШТЕНИЕ ЗАШТОТО ЗНАМ ЧЕ ТИ СИ ПО МАЛКО ПРИСТРАСТЕН.

Няма как обаче да останем безучастни към тенденциозното и крещящо от безхаберие отразяване на ловешкия успех в медиите. С много малки изключения синьо-червената армада във вестници и сайтове затрупа футболна България с поредните тонове простотия. Къде от некомпетентност, къде от омраза към Литекс. Пак късметът, съдиите и кризата в Тибет били основните фактори, заради които “оранжевите” спечелили мача. А Ботев – велики, страхотни, уникални и т.н. Почти като Реал (Мадрид), дето щял да купува Георги Христов, по предложение на съгражданина му и водещ в bTV Николай Бареков!!!!!!!!!!!


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта