GONG.BG - мнения и препоръки

Модератори: paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
realmadrid_fan
Мнения: 1912
Регистриран на: 18 окт 2010 10:12
Контакти:

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот realmadrid_fan » 06 ное 2010 17:24

13 кръг
Пирин - : - ЦСКА
Калиакра - : - Черно Море
Славия - : - Левски
Академик Сф - : - Сливен
Миньор Пк2:1Видима Раковски
Берое0:0Черноморец Бс
Локомотив Пд3:0Академик Сф
Монтана0:2Литекс

На две места пише Академик СФ. Моля някой от сайта да го оправи.
"това е долу при ккласирането на отборите"
Изображение Изображение
HALLA MADRID

filipo
Мнения: 34
Регистриран на: 18 ное 2008 20:02
Контакти:

Грешка в резултат от Западната б група

Мнениеот filipo » 07 ное 2010 11:20

Резултат от Малеш-Чавдар Етр е 0-1,а не 0-0

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

За "дербитата", "спринтовете и маратоните" и пр.

Мнениеот dxl » 09 ное 2010 18:11

Искам да обърна малко внимание на рубриката "Коментар" в сайта на Гонг. Рубрика, която преди всичко е фенска, отколкото журналистическа. (Не че поставям под въпрос професионализма на пишещите в нея).

Много се говори този сезон за двата най-големи отбора у нас - Левски и ЦСКА. Първите стартираха много добре - както у нас, така и в Европа, а вторите - като цяло зле.
В единия случай се пишеха статии за Гонзо и Ясен колко добре се справят, как имат правилен подход, знаят какво да правят и вървят на добре. Пишеше се за головете на Дембеле, правеха се сравнения с първоначалните трансферни цели на сините и дошлите в крайна сметка (Бандаловски - Мюлдер, Камбуров - Дембеле, Борносузов - Грийн).
Червените пък бяха пълна скръб при Гьоре и се използваше всяка възможност да се пишат теми от сорта на "Аре играйте малко, бе!", там някакви "лудници" и пр.
Сега ЦСКА тръгна нагоре, Левски пък играе колебливо, но и двата отбора изнесоха много добри мачове в ЛЕ - Левски удари нещастен Х с Лил, а ЦСКА би Рапид и се започна с "Яркочервено и яркосиньо", "Кислородни маски"... Хвалим, хвалим... до следващите загуби (когато и да са те). Тогава започваме да пишем за "приземявания", объркани маратони със спринтове 100м. и пр. Общо-взето - познат сценарии - при победа се хвалим, говорим за съживени дербита, за пълни стадиони, за "синята приказка" (конкретно за Левски), при загуби - за това как сме се били залъгвали от няколкото добри мача, но всъщност картинката пак е тъжна, жалка... човек със шапка от вестник люпи семки сам на сектора... Антиутопия.

Това прави впечатление като се влезе във форумите на отборите - при победи и добра игра вече смятаме, че участия в ЛЕ и ШЛ са сигурни, и там ще бъдем конкурентно способни, а когато тръгнат надолу отборите ни - ги пращаме в окръжните групи да ритат... Обвиняваме селекция, треньори, ръководители, собственици... Все хора, които ако бием - хвалим. Същото е и в конкретната рубрика... ;)

Е, да - в крайна сметка феновете искат да чуват това - хвалби, когато трябва и критика, когато е заслулжена, ама става смешно в едим момент. :)
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Samoyl
Мнения: 488
Регистриран на: 27 ное 2009 11:46
Skype: sofiamilk_obelja
Контакти:

Re: За "дербитата", "спринтовете и маратоните" и пр.

Мнениеот Samoyl » 09 ное 2010 18:40

На 100% си прав с това което казваш.Но искам да ти подскажа,че колкото повеже малки спортни сайтчета се появяваха и продължават да се появяват, толкова повече статиии почват да се бълват, толкова повече професори се излюпват.Угодия за българина няма, ясно ни е на всички и наистина в едни моменти прекаляваме толкова много,че чак не мога да повярвам що за хора сме.Ама нали всичките тези статии,сравнения, анализи изкарват парите на тези кибер гении...нормално е :) Ще става и още по тегаво,а стадионите ще продължават да ....

Потребителски аватар
mon1nho
Мнения: 279
Регистриран на: 05 авг 2010 06:13
Контакти:

Юношите на ЦСКА и "Левски" в сайта на Гонг.

Мнениеот mon1nho » 11 ное 2010 14:33

Защо в гонг не написаха нищо за отсраняването на "Левски" 95 с дузпи от ЦСКА за купата на БФС вчера? Гледам днес има статия даже със снимков материал за победата на "Левски" 93 над Сливен с дузпи. Къде ходят отговрниците на ЦСКА по това време? никой ли не следи децата? ако обаче "Левски" бие ЦСКА какъвто и да е резултата това едва ли не става водеща новина в сайта гонг, но като стане обратното даже нямаме една малка статиика с 2-3 снимчици.

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: GONG.BG - мнения и препоръки

Мнениеот Дидо » 13 ное 2010 21:54

Имам предложение за форума:
Нека се направи така,че по която и да е тема има ново мение да излиза на главната страница,а не само новите теми да са там,или ако е възможно темите с ново мнение да са в отделна колонка,например на мястото на топ 5,а в сайта гонг да излизат поне топ 10 теми
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

pivo
Мнения: 6
Регистриран на: 28 авг 2010 15:32
Контакти:

Неграмотност или поръчкова журналистика?

Мнениеот pivo » 17 ное 2010 14:40

Към екипа на Gong.bg: на кое от двете се дължи публикацията ви от днес "Над 1 млрд. лева годишно отиват в черно тото у нас"?
В нея е цитирано платено изказване на ченгето Явор Колев: "През 2008 година 1,2 милиарда лева са изтекли в такива сайтове, в офшорни зони, което означава, че 150 милиона лева не са постъпили в бюджета на страната като данъци само от България".
Това, извинявайте, не е черно тото. Господинът говори (без да му е работа, естествено) за залаганията на футболни мачове и покер в големи чуждестранни сайтове.
Изказването на Колев е част от лобистката кампания на Васил Божков - Черепа за монополизиране на Интернет залаганията у нас чрез нов закон за хазарта, който да задължава големите чуждестранни букмейкърски компании като Ladbrokes, Bwin, Bet365, Unibet, Bet at Home и т.н. да отговарят на абсурдни условия като сървър в България, сертифициране в България, пунктове за изплащане на залози и прочие глупости, които те няма да спазят, естествено, защото те са регистрирани неслучайно в офшорни зони, но например в Англия това никой не го притеснява и не реве, че не плащат данъците си там.
Следващата стъпка от кампанията би била отрязване на достъпа на български Интернет потребители до тези сайтове, за да бъдат принудени те да залагат в Еврофутбол, Балкан Бет, Темпо Бет и Офсайд Бет (последните две може и да не са на Черепа) - т.е. един вид протекционизъм на родните мутри. Това обаче е много трудно да стане, защото не сме в Китай, а в ЕС и има изисквания за свободна търговия...
Та, помислете си, Gong.bg, искате ли да сте част от тази кампания - било поради неграмотност, било поради другата, по-лоша причина.

MoD
Мнения: 4
Регистриран на: 17 ное 2010 09:48
Skype: niksan606
Контакти:

Каква всъщност е причината?

Мнениеот MoD » 18 ное 2010 13:13

В синия сайт гонг.бг пише че Дембеле не играл за Мали поради контузия,а във всички други сайтове пише че не е играл поради това че се е загубил и не е отишъл навреме.Аман,едната новина няма нищо общо с другата,как позволяват такива измислици да се пишат в гонг?
Който ме банне да му изсъхнат ръцете.

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Каква всъщност е причината?

Мнениеот mormona » 18 ное 2010 13:26

MoD написа:В синия сайт гонг.бг пише че Дембеле не играл за Мали поради контузия,а във всички други сайтове пише че не е играл поради това че се е загубил и не е отишъл навреме.Аман,едната новина няма нищо общо с другата,как позволяват такива измислици да се пишат в гонг?

Даи цитат да видим къде другаде пише , че се е загубил...Аз не съм чел просто. :roll:
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MQplaya
Мнения: 2677
Регистриран на: 06 дек 2008 22:10
Контакти:

Тотнъм удари Арсенал на „Емирейтс” след драматичен обрат

Мнениеот MQplaya » 20 ное 2010 17:34

Тотнъм нанесе първа домакинска загуба на Арсенал от началото на сезона.

Моля гонг да оправи текста :roll:


Върни се в “Gong.bg и Спортно шоу Гонг”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта