тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

novik
Мнения: 21
Регистриран на: 07 ное 2008 15:04

тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот novik » 14 ное 2008 14:45

добре че ми каза че е2008г. защото аз мислех че е 2018г. а това какъв футболист е ивелин попов се видя в грузия когато беше напълнил гащите. жалко е че този палячо е национал и капитан на литекс. то какъвто капитана такива са и резултатите на отбора. йовчев много се излага с този коментар дано поне е взел някой лев защото болката е малка но срамът е голям.

djonik
Мнения: 312
Регистриран на: 07 авг 2008 16:03
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот djonik » 14 ное 2008 14:55

напълно съгласен. Иво стана поредният журналист на хранилка при Гриша Ганчев и затова се хвърля на амбразурата

toshkov_b.a
Мнения: 25
Регистриран на: 30 апр 2008 16:28
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот toshkov_b.a » 14 ное 2008 15:09

И какво си е изложил Иво. Значи ваще фирмени журналя скъпи фенчета на синия с червения отбор като неизвикат някой от ваще направо скъсват от нападки Пламен.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3602
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот danko_sot » 14 ное 2008 15:29

Така е и аз съм съгласен. Ивелин Попов няма право да коментира подобни неща в медиите. Това е абсолютно непрофесионално. Няма треньор в света, който не би го изкарал. Я си представете някой от Англия да коментира схемата на Капело. Край, свършено е с него. А и на Ивелинчо мн. му се насъбра, за удар по шофьора на главата му простиха и той си помисли, че може да прави квот си иска. Да вземе да се стегне, че ми писна от такива като него. А колкото до Йовчев всички знаем, че отразява Литекс. Видно е, че иска да се понатегне на оранжевите босове.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Svilen
Мнения: 285
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот Svilen » 14 ное 2008 15:56

Аз пък питам къв е тоя футболист Ивелин Попов въобще?! Аз в деведесетата минута разбрах, че е играл с/у Грузия?!?!?!?!?!??!
Смехуран! По-добре Здравков (имам прведвид Лазаров) да играе, че даже и пет милионият по-може нещо интересно да направи (арсеналски). :mrgreen:

raikonen22
Мнения: 481
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот raikonen22 » 14 ное 2008 16:03

Не е доказал още кой знае какво във футбола, че да правим проблем, че Ивелин Попов не е в състава.
По-странното е, че Иванков не е в състава за сметка на Стоян Колев.

Потребителски аватар
beroefan
Мнения: 61
Регистриран на: 19 юни 2008 17:38
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот beroefan » 14 ное 2008 16:23

Вие сте или ненормални или малоумни. Коментарът на Йовчев е много добър и е на място. Пламен Марков не е никакъв треньор и докато се води такъв националния ще е на това ниво. Ивелин Попов е много добър футболист и има място в националния. Млад е и има бъдеще. На такива играчи трябва да залагаме. Как играл в Грузия? Ами Бербатов как игра в Грузия? Да не би да вкара 5 гола?
Вие тоя Янев чували ли сте го? Той в никакъв случай не е натрапен от Лечков, заедно с чичовото. За всичко във футбола са виновни пияндето и крадец Борислав Перуков и лекето Йордан Плешивков. Докато са в БФС ще бъде така. И докато хора като вас смятат по този начин ще си гледате мачове само в А група на жалките ви грандове и мачове на националните само в квалификации...или ако сме домакини на Европейско с Румъния, което разбира се е най-голямата шега в историята на българския футбол. От 100 км е ясно, че това е прах в очите на хората преди конгреса. Ама това е една друга тема
БЕРОЕ ЗАРА

моряка
Мнения: 203
Регистриран на: 17 юли 2008 22:41
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот моряка » 14 ное 2008 16:55

Иво Йовчев още един журналист-турист яде хляб от българския футбол.А за И.Попов- е гола
вода? :?:

toshkov_b.a
Мнения: 25
Регистриран на: 30 апр 2008 16:28
Контакти:

Re: тъп или поръчков коментар на иво йовчев

Мнениеот toshkov_b.a » 16 ное 2008 16:23

ВЪН НА ЛЕЧКОВ ПРОТИЖЕТАТА ОТ НАЦИОНАЛНИЯ. ВЪН ВСИЧКИ ОТ ТОВА КОМИСИОНЕРСКО БФС ОТ БГ ФУТБОЛА. А НА ВАС ДВУЛИЧНИЦИ ЩЕ ВИ КАЖА ДА МИ ЛИЖИТЕ.................


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта