Има ли някой сериозен от Ловеч?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
madghoul
Мнения: 425
Регистриран на: 04 авг 2008 18:50
Местоположение: Sofia
Контакти:

Има ли някой сериозен от Ловеч?

Мнениеот madghoul » 29 авг 2008 15:38

Здравейте искам да попитам дали има некой сериозен човек от Ловеч,с които мога да говоря да вземе билети за мача,защото аз съм от София,но мнго искам да доида да гледам Литекс - Астън Вила.Ако има някой,да ми пише на скайпа: dani_ls_ka и да се разбереме за билети ще дойда същия ден в Ловеч да се срещнеме някъде ;) и Благодаря ако се намери някой.
1968 Левски-ЦСКА 7:2
1994 Левски-ЦСКА 7:1
1998 Левски-ЦСКА 5:0
Изображение

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2967
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Има ли някой сериозен от Ловеч?

Мнениеот JimBeam » 02 сеп 2008 14:19

Съмнява ме някой да се навие да ти купи билет.Миналата година им бях на мача с Хамбургер и билети си имаше на касите така че и сега няма да е този проблем.Ако искаш да си сигурен че ще си вземеш най-добре отиди 2-3 часа преди началото на мача и няма проблеми :)

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Има ли някой сериозен от Ловеч?

Мнениеот Blagoy » 07 сеп 2008 17:52

madghoul написа:Здравейте искам да попитам дали има некой сериозен човек от Ловеч,с които мога да говоря да вземе билети за мача,защото аз съм от София,но мнго искам да доида да гледам Литекс - Астън Вила.Ако има някой,да ми пише на скайпа: dani_ls_ka и да се разбереме за билети ще дойда същия ден в Ловеч да се срещнеме някъде ;) и Благодаря ако се намери някой.
Говедо, ходи си на Левски-Жилина, какво се занимаваш с нас.
По-добре 5000 човека на стадиона, но само фенове на Литекс, отколкото 9000, ама половината от тях някакви боклуци от други отбори...
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта