Литекс в А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Литекс в А група

Мнениеот PFC Litex » 17 фев 2016 18:02

Onze_dOr написа:Не е вярно! Тр.Попов зададе два въпроса!!! 2'30''

Другия не мога да го коментирам, тъй като не зная, какво гласят разпоредбите.
Изображение

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот trokadero_ » 17 фев 2016 18:13

Ами то стана вече голям цирк , каквото и да направят ще е шоу .

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Литекс в А група

Мнениеот sandi74 » 17 фев 2016 19:26

В крайна сметка Литекс какво точно обжалват и плачът къде ли не при положение че абсолютно правилно са извадени от А група :?: :idea: :!: И не ми излизайте с номерата че са неправилно извадени от групата или че е можело наказанието им да бъде не чак толкова сурово :idea: :!:

Mirosvel
Мнения: 520
Регистриран на: 22 юни 2015 17:07
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот Mirosvel » 17 фев 2016 19:38

Serafim написа:Всички в БФС в прав текст, заедно с Домусчиев казаха, че търсят начини как да върна Литекс, ЦСКА и Локок СФ в А група (или някаква друга форма).

Аз, като фен на Левски и зрител, искам тия отбори да са в А група. В момента съм сигурен, че освен Левски и Лудогорец, останалите клубове дори не таят надежди за участия в ЕКТ. Нямат дори лицензирани от УЕФА стадиони, най-малкото от там да тръгнем.

ОБАЧЕ, не мисля, че трябва да бъдат върнати за сметка на милионите които дължат, в случая на едните, и заради грубото погазване на правилниците на БФС и УЕФА, в случая на другите.


Серафим ли си, Мерафим ли си, глух петел ли си не те знам! Ами най малкото да тръгнем от там, че и Левски няма лицензиран от УЕФА стадион или нещо бъркам!? Освен ако в суматохата около Платини някой чиновник от Европейската централа не е лицензирал по левия начин строителния обект в Подуене! Ама не ми се вярва! За справка стадионите в Разград, Ловеч, Стара Загора и Бургас са лицензирани за мачове от предварителната фаза на Лига Европа/ШЛ, а по-далеч едва ли някой български отбор ще стигне! Добре, че я има и опцията с Нац. сатдион, защото в противен случай точно Левски щеше да ходи до морето да си играете мачовете от турнирите (ако се класирате де). Едва ли Лудите, Литекс или Берое щяха да пуснат говежда сган на стадионите си!

angel93
Мнения: 147
Регистриран на: 27 авг 2015 13:45
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот angel93 » 17 фев 2016 20:09

Mirosvel написа:
Serafim написа:Всички в БФС в прав текст, заедно с Домусчиев казаха, че търсят начини как да върна Литекс, ЦСКА и Локок СФ в А група (или някаква друга форма).

Аз, като фен на Левски и зрител, искам тия отбори да са в А група. В момента съм сигурен, че освен Левски и Лудогорец, останалите клубове дори не таят надежди за участия в ЕКТ. Нямат дори лицензирани от УЕФА стадиони, най-малкото от там да тръгнем.

ОБАЧЕ, не мисля, че трябва да бъдат върнати за сметка на милионите които дължат, в случая на едните, и заради грубото погазване на правилниците на БФС и УЕФА, в случая на другите.


Серафим ли си, Мерафим ли си, глух петел ли си не те знам! Ами най малкото да тръгнем от там, че и Левски няма лицензиран от УЕФА стадион или нещо бъркам!? Освен ако в суматохата около Платини някой чиновник от Европейската централа не е лицензирал по левия начин строителния обект в Подуене! Ама не ми се вярва! За справка стадионите в Разград, Ловеч, Стара Загора и Бургас са лицензирани за мачове от предварителната фаза на Лига Европа/ШЛ, а по-далеч едва ли някой български отбор ще стигне! Добре, че я има и опцията с Нац. сатдион, защото в противен случай точно Левски щеше да ходи до морето да си играете мачовете от турнирите (ако се класирате де). Едва ли Лудите, Литекс или Берое щяха да пуснат говежда сган на стадионите си!

Пий си хапчетата и почакай малко до края на Април ще видиш Стадион какъвто вие само може да си мечтаете

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот Teo » 17 фев 2016 20:36

Пародия голема... първо гонят, сега връщат... аре им *** м****** на целото смешно БФС :idea:
@ Футбола ни голяма пародия... добре е, че е ЦСКА София да раздвижи нещата, иначе тоя батак ще бъде изключително скучен :idea:
Последна промяна от Teo на 17 фев 2016 20:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Литекс в А група

Мнениеот Мистри » 17 фев 2016 20:38

в "а" група трябва да са цскъ,локумотив.сф, ботев-на христолов, олимпик галата,миньор,осъм, черноморец-бургас-софия,разград 2000,септември, октомври, ноември, декември.докарах ли ги до десет?май ..я Овеличих.Та те това си е виШата лига.само лигавник им требе.а лека и доходна.
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Литекс в А група

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 17 фев 2016 21:23

Mirosvel написа:...Серафим ли си, Мерафим ли си, глух петел ли си не те знам! Ами най малкото да тръгнем от там, че и Левски няма лицензиран от УЕФА стадион или нещо бъркам!? Освен ако в суматохата около Платини някой чиновник от Европейската централа не е лицензирал по левия начин строителния обект в Подуене! Ама не ми се вярва! ...

Мамина златна рожбо, случайно да знаеш къде се играха мачовете на "Лудогорец от Младежката ШЛ!?... :roll: 8-) Дали не се играха на същия "строителен обект", лицензиран по "левия начин" от някой чиновник!?... :lol:
По темата: Понеже мнението на Миросвелчо представлява еманация на огромен процент от мненията тук, а именно съчетание на невежество,простотия и злоба, ще се въздържа от коментари - излишни са. Древните римляни са го казали пределно ясно и точно: Dura lex, sed lex. Това е положението. Лека вечер и приятно гледане на ШЛ! :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Nikita1313
Мнения: 305
Регистриран на: 27 апр 2015 09:15
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот Nikita1313 » 17 фев 2016 22:38

ЕМИЛ написа:Страхотен автогол ще си забият БФС ако върнат Литекс .Така всеки ще си напуска терена когато пожелае без да търпи наказание .
А , че се търси вариант да се връщат в А група ЦСКА ,Локо и Литекс е ясно и на малките деца .

Вас колко ви наказаха ,като лафчис ви извади срещу Славия?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Литекс в А група

Мнениеот W84me » 17 фев 2016 23:06

Nikita1313 написа:
ЕМИЛ написа:Страхотен автогол ще си забият БФС ако върнат Литекс .Така всеки ще си напуска терена когато пожелае без да търпи наказание .
А , че се търси вариант да се връщат в А група ЦСКА ,Локо и Литекс е ясно и на малките деца .

Вас колко ви наказаха ,като лафчис ви извади срещу Славия?

Колкото пишеше в правилника :)
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта