БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот GOLEADOR » 21 яну 2016 14:23

ЦСКА нищо хубаво не е видял от Инджов.Този индивид ни убива.Заради него сега ЦСКА е във В група и с минимални шансове да се измъкне от финансовата криза.Колкото по-бързо се махне този Боклук от "Армията,толкова по-добре за ЦСКА.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Вал
Мнения: 1091
Регистриран на: 02 дек 2014 21:29
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот Вал » 21 яну 2016 14:24

1palq4o1 написа:
Вал написа:
korteneca написа:
Графът написа:всички плюете по ганчев, НО за разлика от всички висаджии, сикаджии, вайхолдинги и пр., само той създаде един наистина европейски отбор. направи си сам стадион, база, академия, която се самоиздържа. и това вече не е кърпачев, лекс или осъм. от 1996г, насам това е литекс. за разлика от всички останали, за никой в ловеч няма де катастрофално 1 година в б група, виж киро гела и гонзо и тонев не си ги представям там. имат млади български футболисти, имат стадион, финансово сигурни, все неща, които 5 от 9-те отбора в а група нямаме в комплект.

Всички го плюем, а ти го облизваш - Кръговратът на живота! :)


Взел - дал се казва за хора като ГГ. Да си спомним през коя година въведоха Касови Бонове на бензиностанзциите. От преди това време са натрупани капиталите на много наши видни бизнесмени. Човекът все пак е направил нещо - стадион - школа - отбор-трансфери-медали. Но извърлянето от АПФГ и съпътстващата ротация с точките опровергава всички декларации на Г.Иванов че БФС, Съдиите се били подигравали с ФК Левски:
- Видя се, че гонят от групата отбора на Литекс, а не наказват провокаторите от Левски - Бедоя, Гаджев, Минев.
- Видя се, че в мачовете между двата отбора почти всички точки са "отдадени" на Левски, за което както виждаме от по-горното трябва да са благодарни на удобни за тях съдии



Нали сме шампиони, бе, тумбАк! Как да наказват който и да е от наш'те?


Турчетата и Шопчетата от Подуене се надпреварвали кой ще уцели с камък тялото на Васил Левски на бесилото.

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1639
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот 1palq4o1 » 21 яну 2016 14:37

Вал написа:
1palq4o1 написа:
Вал написа:
korteneca написа:
Графът написа:всички плюете по ганчев, НО за разлика от всички висаджии, сикаджии, вайхолдинги и пр., само той създаде един наистина европейски отбор. направи си сам стадион, база, академия, която се самоиздържа. и това вече не е кърпачев, лекс или осъм. от 1996г, насам това е литекс. за разлика от всички останали, за никой в ловеч няма де катастрофално 1 година в б група, виж киро гела и гонзо и тонев не си ги представям там. имат млади български футболисти, имат стадион, финансово сигурни, все неща, които 5 от 9-те отбора в а група нямаме в комплект.

Всички го плюем, а ти го облизваш - Кръговратът на живота! :)


Взел - дал се казва за хора като ГГ. Да си спомним през коя година въведоха Касови Бонове на бензиностанзциите. От преди това време са натрупани капиталите на много наши видни бизнесмени. Човекът все пак е направил нещо - стадион - школа - отбор-трансфери-медали. Но извърлянето от АПФГ и съпътстващата ротация с точките опровергава всички декларации на Г.Иванов че БФС, Съдиите се били подигравали с ФК Левски:
- Видя се, че гонят от групата отбора на Литекс, а не наказват провокаторите от Левски - Бедоя, Гаджев, Минев.
- Видя се, че в мачовете между двата отбора почти всички точки са "отдадени" на Левски, за което както виждаме от по-горното трябва да са благодарни на удобни за тях съдии



Нали сме шампиони, бе, тумбАк! Как да наказват който и да е от наш'те?


Турчетата и Шопчетата от Подуене се надпреварвали кой ще уцели с камък тялото на Васил Левски на бесилото.




И това е в пряка връзка с темата!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот PFC Litex » 21 яну 2016 15:12

Много болни мозъци в тази държава.
Новото е, че Литекс е изваден за да може да си играе приятелски мачлета из Европа с цел черно тото.
Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9046
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот Soulen » 21 яну 2016 18:04

Странджа, мнението ти е най-точното в темата, но като не е опорна точка за изливане на злобата, ще ти бъде подминато веднага. Пеевски е същия като Цецо Василев. Ще бъде някой, докато е удобен. Всички четохме за империята на Василев, уж милиони имал и накрая всичко си му взеха неговите кукловоди. Ако Пеевски се помисли за нещо повече, веднага ще бъде натирен в кучи гъз. Истинските кукловоди са в сянка, но който се интересува е много лесно да разбере кои са. Те са там още от 89-та година.

Синчеч много добре ви намекна, кои са собственици на Левски и те са много по-изпечени престъпници от тоя смешник Пеевски, дето никой не го бръсна за жив.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

televizora
Мнения: 7
Регистриран на: 06 юни 2015 03:58
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот televizora » 22 яну 2016 01:42

Аз си спомням как един футболист на "Левски" игра незаконно цял полусезон. Тогава някой от сегашните защитници на правдата обади ли се? Някой син фен изказа ли се след това, че си има закони и правилници и те трябва да се спазват и на "Левски" трябва да бъде отнета титлата? Когато "Левски" напусна финала за купата някой говори ли за правда? А когато един фен на "Левски" уби човек на магистралата някой повдигна ли въпроса за правилата и законите? Как феновете на "Левски" спазват закона, продавайки на български деца наркотици, открити във фен клуба им? Някой от "Левски" отвори ли дума за правдата, когато изхвърлиха 2 отбора от А група за дългове към НАП, а те останаха в групата въпреки задълженията? Някой от "Левски" говори ли за правила, когато Тити и синия баскет клуб завлече български фирми с 15 млн. лв и се прероди в нов клуб без задължения?

Ако още някой не е разбрал, нека разбере - в България правилата са за всички, освен за "Левски". След толкова години тотално неспазване на законите този клуб се изроди в най-гнусното нещо на света. Горд съм, че не съм от "Левски".

седемнамалко
Мнения: 1178
Регистриран на: 26 авг 2008 14:16
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот седемнамалко » 22 яну 2016 07:19

televizora написа:Аз си спомням как един футболист на "Левски" игра незаконно цял полусезон. Тогава някой от сегашните защитници на правдата обади ли се? Някой син фен изказа ли се след това, че си има закони и правилници и те трябва да се спазват и на "Левски" трябва да бъде отнета титлата? Когато "Левски" напусна финала за купата някой говори ли за правда? А когато един фен на "Левски" уби човек на магистралата някой повдигна ли въпроса за правилата и законите? Как феновете на "Левски" спазват закона, продавайки на български деца наркотици, открити във фен клуба им? Някой от "Левски" отвори ли дума за правдата, когато изхвърлиха 2 отбора от А група за дългове към НАП, а те останаха в групата въпреки задълженията? Някой от "Левски" говори ли за правила, когато Тити и синия баскет клуб завлече български фирми с 15 млн. лв и се прероди в нов клуб без задължения?

Ако още някой не е разбрал, нека разбере - в България правилата са за всички, освен за "Левски". След толкова години тотално неспазване на законите този клуб се изроди в най-гнусното нещо на света. Горд съм, че не съм от "Левски".


И аз съм изключително горд и много радостен, че такова малоумно, заблудено и най-вече комплексирано прасе като теб не е от "Левски"! :) Фен на "Левски" бил убил човек на магистралата?!?! Кой е този фен? Само сини фенове ли убиват хора по магистралите? И какво трябва да се направи в тази ситуация? И от кой? Аз викам да се разформирова направо, или прекръстване на Динамо/Витоша, 'щото "фен на Левски уби човек на магистралата"... То бива малоумие, комплекси и злоба, но вашето на нищо не прилича вече... И милионите на Тити още ли си стоят на 15? Аз си мислех, че са станали към 150 досега, още "15 милиона" пъти да повторите тази измислица няма да стане истина, но вие се пробвайте!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот Drunken_Master » 22 яну 2016 07:42

седемнамалко написа:
televizora написа:Аз си спомням как един футболист на "Левски" игра незаконно цял полусезон. Тогава някой от сегашните защитници на правдата обади ли се? Някой син фен изказа ли се след това, че си има закони и правилници и те трябва да се спазват и на "Левски" трябва да бъде отнета титлата? Когато "Левски" напусна финала за купата някой говори ли за правда? А когато един фен на "Левски" уби човек на магистралата някой повдигна ли въпроса за правилата и законите? Как феновете на "Левски" спазват закона, продавайки на български деца наркотици, открити във фен клуба им? Някой от "Левски" отвори ли дума за правдата, когато изхвърлиха 2 отбора от А група за дългове към НАП, а те останаха в групата въпреки задълженията? Някой от "Левски" говори ли за правила, когато Тити и синия баскет клуб завлече български фирми с 15 млн. лв и се прероди в нов клуб без задължения?

Ако още някой не е разбрал, нека разбере - в България правилата са за всички, освен за "Левски". След толкова години тотално неспазване на законите този клуб се изроди в най-гнусното нещо на света. Горд съм, че не съм от "Левски".


И аз съм изключително горд и много радостен, че такова малоумно, заблудено и най-вече комплексирано прасе като теб не е от "Левски"! :) Фен на "Левски" бил убил човек на магистралата?!?! Кой е този фен? Само сини фенове ли убиват хора по магистралите? И какво трябва да се направи в тази ситуация? И от кой? Аз викам да се разформирова направо, или прекръстване на Динамо/Витоша, 'щото "фен на Левски уби човек на магистралата"... То бива малоумие, комплекси и злоба, но вашето на нищо не прилича вече... И милионите на Тити още ли си стоят на 15? Аз си мислех, че са станали към 150 досега, още "15 милиона" пъти да повторите тази измислица няма да стане истина, но вие се пробвайте!

За милионите на друсаният,нямам представа...Имам представа,обаче за милионите на Леевски и Боко.
Сигурно ще кажеш,че те пък нямат нищо общо с вас...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот Заклет Левскар » 22 яну 2016 09:38

Перукан сбъдва мечти: И трите най-омразни ми отбора са вече в миналото.
Майстор си Перукане, респект.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19831
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: БФС ПОТВЪРДИ: Литекс аут от А група!

Мнениеот Drunken_Master » 22 яну 2016 09:44

Заклет Левскар написа:Перукан сбъдва мечти: И трите най-омразни ми отбора са вече в миналото.
Майстор си Перукане, респект.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

И цялата А група,да махнат...пак ще сте втори !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта