Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот 1982 » 19 яну 2016 23:22

Ти сериозно ли ???

Значи, ако Монтана пада в Ловеч с 0:2 към 65-ата минута, хората могат спокойно да напуснат терена, те така и така си падат, дали ще е служебно или не, то е все едно.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот PFC Litex » 19 яну 2016 23:40

Днес един, другия път друг, след това трети и ще светне на мига сигналната лампа, какво става аджеба, защо се случва всичко това, а и като ти отнемат точки от актива плюс финансова глоба примерно от порядъка на 100 000лв. ще се замислят да го правят ли без причина.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот 1982 » 19 яну 2016 23:46

Каква глоба 100 000, нали някой велможа, като престъпника от Микре, веднага ще свика Изпълком и на него ще решат, че е прекалено тежко такова наказание, след което "здравият разум" ще надделее "в името на футбола". :lol: :lol: :lol:

Докато не се научим да спазваме законите, нищо няма да се оправи. Няма никакво значение колко тежки са наказанията, щом те очевадно не важат за някои отбори и хора.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот PFC Litex » 20 яну 2016 00:01

Когато практиката показва, че един закон е малоумен най-нормалното нещо е да бъде променен. Да, промяната естествено не трябва да е със задна дата.
Изображение

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот 1982 » 20 яну 2016 00:07

Малоумен е според теб, защото потърпевш трябва да е твоят отбор. Според мен, си е много точен. Всяко намаляване на наказанието, ще значи толериране на подобни действия.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 20 яну 2016 03:30

PFC Litex написа:Обожавам, като почнат се дават примери с този или онзи, тук в момента говорим за конкретния случай.
В нашето пробито първенство Литекс, какво ще загуби ако играе една година в "Б" група, аз бих казал, че абсолютно нищо няма да загуби... само не казвай за телевизионни права, щото те са толкова, колкото ще спести от заплати на чужденци, но виж за пробитата "А" група съм сигурен, че доста ще загуби ако остане без поредния актуален отбор.

Истината е, че правилото може би е пресилено, но би било нередно първо да го променят и после да накажат Литекс по новото правило. Нали това е идеята на правилата, да се знае: за това - такова наказание.

Колкото до това какво би загубила А група.. а какво се губи ако правилата се променят и пренаписват според това за кой отбор става дума? Достатъчно правиха това, резултата го видяхме: кретане. Да има правила, да се спазват както си му е реда, пък ако ще ги променят да не е за да угодят на някого.

Пък и не мисля, че ще се загуби много като интрига от липсата на Литекс тази и следващата година. Два пъти няма да се бият за второ място, голяма работа. Щото ако някой очаква тази година Лудогорец да не е шампион.. ами нека си очаква. А ако не се издънят в ЕКТ и догодина кокала е техен.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот TristaNNN » 20 яну 2016 15:25

К'во става? :) Има ли вече новинки, ще извърлят ли престъпниците или ще ги помилват?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот Nuke » 20 яну 2016 15:46

Как така Гриша Ганчев има право на глас по тоя казус? Конфликт на интереси няма ли тук?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот PFC Litex » 20 яну 2016 15:48

Спокойно да не вземе да направите някоя язва от злоба, пазете си здравето, то в случая е най-важно
Изображение

Потребителски аватар
Nuke
Мнения: 2369
Регистриран на: 16 яну 2012 18:15
Контакти:

Re: Изпълкомът реши: Литекс засега "виси"

Мнениеот Nuke » 20 яну 2016 15:53

Нещо нелогично ли попитах? Аман от нищонеказващи тролове.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта