АК потвърди:Литекс е аут от А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот ham3r » 21 дек 2015 19:56

PFC Litex написа:Чакам ЙОристите на форума да кажат, в коя група ще продължим участие? :lol:


Решението къде ще се състезавате ще го вземе собственика ви г-н Ганчев!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот PFC Litex » 21 дек 2015 19:58

sandi74 написа:
PFC Litex написа:
727150 написа:Никакви точки не се взимат.Литекс официално е изхвърлен от днес, а есенният полусезон привърши преди няколко дни , когато СТК публикува резултатът от мача Левски -Литекс 3-0.

Днес се потвърди решението от15.12.2015, поздрави.
Аз съм доволен, тъй като комисиите имаха топки да спазят правилата, за това огромен респект и уважение от мен.
В момента ме интересува, в коя група ще продължим да се състезаваме от сезон 2016/2017 и ЗАЩО, тъй като това абсолютно никъде не е написано? - ще има интересни неща.
Съжалява за точките на всички останали отбори, но такива са разпоредбите.

Честита титла на Лудогорец, също така честита им титла и за сезон 2016/2017

Весели празници :)

Нали точно ти твърдеше че АК ще ви върне в А група а тя каква стана :?: :roll: .Не ги разбираш тези неща.Друг път слушай какво ти казвам

Това е било моето мнение, къде пише, че то е безгрешно?
Аз мога да си признавам грешки, за сметка на тролчета, като теб.
Благодаря на колегата, който бе споделил линк към наредбата, намерих това, което ми трябваше.
Изображение

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот ham3r » 21 дек 2015 19:59

veselin68 написа:
sandi74 написа:Това е положението.Литекс е аут от А група окончателно.Решението бе ясно още миналата седмица.Литекс ще продължи участието си в турнира за КБ.Очакваме само да разберем точно какво ще е класирането след изваждането на Литекс от групата.


попов си го каза беше емоционално решение да извадим отбора АМА ИНАЧЕ НЕ СМЕ СЪГЛАСНИ С ИСКАНЕТО НА ЛЕВСКИ ЗА ОСТАВКА НА БФС ЗАЩО ЛИ ????????????


Защото няма начин да се съобразят с искане на делян пеевски

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот sin4ec » 21 дек 2015 20:03

Хората, командващи в Левски са далеч по-могъщи от Пеевски. И ако решат да върнат Литекс, ще го върнат. Който има уши, нека слуша!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот PFC Litex » 21 дек 2015 20:12

Най-хубавото място за гостуваща агитка вече е аут, сега остават гостувания на тротоара и в Алкатраз Разград.
Последна промяна от PFC Litex на 21 дек 2015 20:18, променено общо 1 път.
Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот daniel875 » 21 дек 2015 20:13

sin4ec написа:Хората, командващи в Левски са далеч по-могъщи от Пеевски. И ако решат да върнат Литекс, ще го върнат. Който има уши, нека слуша!

Синчец, това, което се случи в мачовете между "Литекс" и "Левски", беше един голям театър между два мобилни оператора. "ПФК Литекс" знае много добре това (имам предвид модератора), но няма да каже нищо по въпроса.
Ако двата оператора си наложат волята, "Литекс" ще играе в "А" група, но ако не го желаят, ще се случи обратното.
На мен ми е интересно друго - толкова ли е забавно на някои хора да подслушват всички разговори, във всяка една точка по света, и така да стават впоследствие съучастници в престъпления. Както казах преди време, явно са прекалено нещастни в своя живот и искат да ни направят и нас така. Е, няма да стане. Като държим на семейството, на хората, които обичаме, с които дружим, няма как да ни пречупят, защото няма по-голяма сила на света от Любовта към любимите хора. Така те сами ще се съсипят в тяхното начинание, в тяхното нещастие.
Лека вечер, Синчец! Пожелавам ти весели празници!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Черният козел » 21 дек 2015 20:24

barsa79 написа:
MaX написа:Щом са така стриктни съм спокоен че ЦИЦЕКСИ, ЛИСКИ няма да се пръкнат :)

За мен най-важното е някой хора да се махнат от клуба които петнят името с приказки и действия.

+ 1 мн.точно казано - няма какво да добавя

Не се заяждам но името на клуба беше опетнено още откакто Осъм стана ЛЕКС,ЛИТЕКС и те така !!!
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
OrangePower
Мнения: 337
Регистриран на: 01 дек 2011 20:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот OrangePower » 21 дек 2015 20:28

sandi74 написа:
PFC Litex написа:Чакам ЙОристите на форума да кажат, в коя група ще продължим участие? :lol:

Нека първо да видим изобщо ще ви има ли като отбор :idea: Ако ви има и ако вземете лиценз ще играете в Б група.Ако не получите лиценз.....


Няма причина да взимат лиценза на Литекс, защото всичко е изрядно и няма задължения. Изваждането на отбора няма нищо общшо с лицензите и прочие.

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот TNT » 21 дек 2015 20:36

sin4ec написа:Хората, командващи в Левски са далеч по-могъщи от Пеевски. И ако решат да върнат Литекс, ще го върнат. Който има уши, нека слуша!


Чакай ся,нали тука тръбите,че Тотонев,адвокатчето на Пеевски и друг някакъв анонимник били фактическите собствници на Левски:?: Демек тия са по-могъщи от Пеевски :? :o :lol: Човек да не знай на кой да вярва вече :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот ticha i vladislav » 21 дек 2015 20:37

Не знам Литекс в коя група ще играят,но всяко гостуване на Левски ще бъде крайно,не безкрайно интересно,този толкова обичан от всички шопски отбор и ще усетят с всичките си части тази бликаща симпатия още от първите кръгове на пролет.
Черно море-първият шампион по футбол в България


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта