АК потвърди:Литекс е аут от А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот memnto » 21 дек 2015 20:40

sin4ec написа:Хората, командващи в Левски са далеч по-могъщи от Пеевски. И ако решат да върнат Литекс, ще го върнат. Който има уши, нека слуша!


Изображение

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Черният козел » 21 дек 2015 20:40

ticha i vladislav написа:Не знам Литекс в коя група ще играят,но всяко гостуване на Левски ще бъде крайно,не безкрайно интересно,този толкова обичан от всички шопски отбор и ще усетят с всичките си части тази бликаща симпатия още от първите кръгове на пролет.

Много ясно,кой ти гледа Черно море :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот sandi74 » 21 дек 2015 20:47

OrangePower написа:
sandi74 написа:
PFC Litex написа:Чакам ЙОристите на форума да кажат, в коя група ще продължим участие? :lol:

Нека първо да видим изобщо ще ви има ли като отбор :idea: Ако ви има и ако вземете лиценз ще играете в Б група.Ако не получите лиценз.....


Няма причина да взимат лиценза на Литекс, защото всичко е изрядно и няма задължения. Изваждането на отбора няма нищо общшо с лицензите и прочие.

Никой не е казал че ви вземат лиценза сега. ;) Много е просто през следващото първенство за да участвате в Б група както трябва да е трябва да получите лиценз. ;)

ticha i vladislav
Мнения: 1064
Регистриран на: 01 мар 2010 20:08
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот ticha i vladislav » 21 дек 2015 20:48

Черният козел написа:
ticha i vladislav написа:Не знам Литекс в коя група ще играят,но всяко гостуване на Левски ще бъде крайно,не безкрайно интересно,този толкова обичан от всички шопски отбор и ще усетят с всичките си части тази бликаща симпатия още от първите кръгове на пролет.

Много ясно,кой ти гледа Черно море :lol:

Бургас ,на стадион Лазур
Черно море-първият шампион по футбол в България

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот daniel875 » 21 дек 2015 20:57

ticha i vladislav написа:Не знам Литекс в коя група ще играят,но всяко гостуване на Левски ще бъде крайно,не безкрайно интересно,този толкова обичан от всички шопски отбор и ще усетят с всичките си части тази бликаща симпатия още от първите кръгове на пролет.

Вече съм напълно убеден в това, което написах по-горе. Не "Левски" е виновен за случилото се, не е и "Литекс". Просто е време с нашето безразличие към мобилните комуникации да накараме операторите сами да си заминат във времето. Няма да е лесно да се получи, но ще се получи в даден момент.
В крайна сметка нека не забравяме, че мобилните телефони са полезни, но много повече са вредни за нас, употребата им води до заболявания при нас - хората.
Знаеш ли, ако някога имам възможност да гледам мач, на който и ти присъстваш, няма да ми е неприятно, защото знам, че това, което си написал, е под влияние на емоции, а не на разума.
Емоциите могат да направят така че един човек да изглежда или много добър, но и много лош, а всъщност да е напълно нормален, но просто е или на гребена на вълната, или е изпаднал в някакво затруднение, в особена ситуация.
Мачът във Варна изобщо не е за подценяване, лично аз ще съм доволен на равенство, защото знам, че "Черно море" е все още по-балансиран отбор от "Левски" ;)
Пожелавам ти весели празници!
Последна промяна от daniel875 на 21 дек 2015 21:02, променено общо 2 пъти.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Черният козел » 21 дек 2015 21:01

ticha i vladislav написа:
Черният козел написа:
ticha i vladislav написа:Не знам Литекс в коя група ще играят,но всяко гостуване на Левски ще бъде крайно,не безкрайно интересно,този толкова обичан от всички шопски отбор и ще усетят с всичките си части тази бликаща симпатия още от първите кръгове на пролет.

Много ясно,кой ти гледа Черно море :lol:

Бургас ,на стадион Лазур

Първият шампион на България го гледали един път на Лазур ! Браво,пич :lol: :lol: :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот tiamat » 21 дек 2015 21:16

Avanti_Ragazzi написа:
trokadero_ написа:
W84me написа:
trokadero_ написа:То си е ясно като бял ден . Анулират се точките и Лудогорец си дърпа убедително - това е , чисто и просто ;)

Няма да се анулират ве, мишка.


Ами щом няма да анулират , нека Литекс да си остане в А група ;)


Ами той ще си и остане утре след изпълкома!

Само гледайте утре как ще променят наредбата на БФС със задна дата и Литекс ще остане в А група! Като най-много им вземат 3 или 5 точки! ;) ;)


Ами честно казано, това изглежда като по-справедливо наказание. Отнемане на да речем 10 точки за първо провинение, и вадене на второ. Лично мнение.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот tiamat » 21 дек 2015 21:19

shevchenko написа:Няма да липсват на никого.


Твое мнение. Мое - всеки стабилен отбор ще липсва на А група.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот sin4ec » 21 дек 2015 21:24

memnto написа:
sin4ec написа:Хората, командващи в Левски са далеч по-могъщи от Пеевски. И ако решат да върнат Литекс, ще го върнат. Който има уши, нека слуша!


Изображение

Казах за който има уши. Който няма - на село и с циганина Марков за шеф!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
memnto
Мнения: 5259
Регистриран на: 15 авг 2012 19:57
Местоположение: кой знае..
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот memnto » 21 дек 2015 21:27

Отивай при Шиши. :oops: Ще му се изгубиш между бузите май май.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта