АК потвърди:Литекс е аут от А група

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот TristaNNN » 22 дек 2015 12:53

PFC Litex написа:
TristaNNN написа:Че Литекс няма да доиграят мачовете си в А група е ясно, тия вопли на директорчето им за обжалване пред Изпълкома са прах в очите на наивниците. На мен друго ми е интересно, а именно - дали ще има промяна в договорните отношения за ТВ правата? Ако не се лъжа, "Футбол Про Медия" трябва да излъчва по 5 мача на кръг (тоест всичките), като срещу това ще заплати определена сума, която сетне ще бъде разпределена основно на база класиране на отрборите. Та, при така стеклите се обстоятелства дали "Футбол Про Медия" ще резне част от парите, какво мислите? :roll:

Това си го коментирайте в темите за "А" група, ние сме аут от първенството и това ни най-малко ни вълнуват телевизионните права.

Би трябвало да ви вълнува, защото в края на първенството и на вас се полага парче от баницата. Обаче сега се замислих и над друго: Понеже ви махат от А група заради провинине от страна на клуба, дали е възможно същата тази "Футбол Про Медия" да ви гони за някакви неустойки, предвид че заради вас няма да има възможност да излъчва по 5 мача на кръг? :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Reckless » 22 дек 2015 15:15

99% съм сигурен, че Литекс се връщат в "А" група !

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот sandi74 » 22 дек 2015 15:27

Изпълкома изобщо няма да се занимава с Литекс.Ще пият хората по 1-2 уискита ще приемат бюджета за следващата година,ще си пожелаят весели празници и после здрав купон с Преслава.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот sandi74 » 22 дек 2015 15:31

TristaNNN написа:
PFC Litex написа:
TristaNNN написа:Че Литекс няма да доиграят мачовете си в А група е ясно, тия вопли на директорчето им за обжалване пред Изпълкома са прах в очите на наивниците. На мен друго ми е интересно, а именно - дали ще има промяна в договорните отношения за ТВ правата? Ако не се лъжа, "Футбол Про Медия" трябва да излъчва по 5 мача на кръг (тоест всичките), като срещу това ще заплати определена сума, която сетне ще бъде разпределена основно на база класиране на отрборите. Та, при така стеклите се обстоятелства дали "Футбол Про Медия" ще резне част от парите, какво мислите? :roll:

Това си го коментирайте в темите за "А" група, ние сме аут от първенството и това ни най-малко ни вълнуват телевизионните права.

Би трябвало да ви вълнува, защото в края на първенството и на вас се полага парче от баницата. Обаче сега се замислих и над друго: Понеже ви махат от А група заради провинине от страна на клуба, дали е възможно същата тази "Футбол Про Медия" да ви гони за някакви неустойки, предвид че заради вас няма да има възможност да излъчва по 5 мача на кръг? :roll:

Че пари от Тв права няма да получат е ясно на всички а колко ще дължат телевизичта ще каже.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Кашчей » 22 дек 2015 16:52

Reckless написа:99% съм сигурен, че Литекс се връщат в "А" група !


Поводът, поради който трябва да ги върнат е...?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот TristaNNN » 22 дек 2015 16:58

Кашчей написа:
Reckless написа:99% съм сигурен, че Литекс се връщат в "А" група !


Поводът, поради който трябва да ги върнат е...?

Вчера бившият играч на Литекс Христо Янев от малкия екран призова да се направи компромис, вероятно и това е поводът на колегата. :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот Кашчей » 22 дек 2015 17:16

TristaNNN написа:
Кашчей написа:
Reckless написа:99% съм сигурен, че Литекс се връщат в "А" група !


Поводът, поради който трябва да ги върнат е...?

Вчера бившият играч на Литекс Христо Янев от малкия екран призова да се направи компромис, вероятно и това е поводът на колегата. :?


Този казус вече прелива от лицемерие и вопли да се нарушат два правилника на БФС-Наредбата за шампионат 2015-2016 и Дисциплинарния правилник, но иначе БФС са тъпи, прости, гадни. Най-лицемерен обаче беше Лафчис :evil: Точно той няма никакво право да говори по подобен казус, ама никакво право!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот hd29 » 22 дек 2015 19:03

Интересно ми е само още колко време ще издържат от НОВА ТВ преди да прекратят прахосването на парите си по мачовете от А :) гр

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот angelco77 » 22 дек 2015 22:14

Малко лицемерно ми се струва феновете на отбор,изваден по същия начин като Литекс,да коментират кое е редно и кое не!
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: АК потвърди:Литекс е аут от А група

Мнениеот TristaNNN » 22 дек 2015 22:37

angelco77 написа:Малко лицемерно ми се струва феновете на отбор,изваден по същия начин като Литекс,да коментират кое е редно и кое не!


И на мен ми е странно да се правят препратки към събития отпреди близо 20 години, ама коментирам случките към днешна дата, к'во да се прави. :(
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта