Какво е дал Литекс на футбола в България?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот MoNteSo » 18 дек 2015 17:27

damyanov1963 написа:
MoNteSo написа:Един куп национали. В последните години само тяхната школа изкарва таланти, а Гриша Ганчев е единствения осъществил някакви прилични трансфери на български футболисти в чужбина!

Как не те беше срам да го напишеш това? Не виждаш ли национала ни на какво дередже е, точно откакто съществува Литекс?
И каква е ползата от трансферите на Ганчев? До къде стигна Литекс в Европа?


А без тях ? По-добре ли ще ше да е ? Всички до един, които стават за нещо са минали през Литекс. Дано Чочев задържи формата си, за да ме опровергае, но за момента това е истината.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот dreben23 » 18 дек 2015 17:39

Толкова е успешно, колкото и от хлеба не се пращи, енолкова е успешен и проекта Литекс. ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот angelco77 » 18 дек 2015 18:06

ivan56 написа:Литекс е първият нестоличен отбор в по новото време, който развали хегемонията на Левски и ЦСКА.Явно от там идва омразата на сините.Действаше като сини и червени, обработваше съдии като тях, мутренски изпълнения на захарното петле и прословутият оркестър от мангали :lol: :lol:


По-точно няма как да се напише,колега,евала ти! ;)
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

dmd
Мнения: 33
Регистриран на: 10 дек 2015 17:19
Контакти:

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот dmd » 18 дек 2015 18:08

ЕМИЛ написа:От Литекс започна мутрагенството
в България и футбола .Тогава си спомням бяха новаци и станаха шампиони като в същото време същото направи и Кайзерслаутерн в Германия .

Иначе с кеф ходех на гостувания в Ловеч .Много бой ядох , но и ние бая ги попребивахме помаците на Български извор .Спомням си като вчера мача когато Топузаков изравни в 86-та минута за 1:1 и бутнахме оградата и нахлухме на терена .В този мач Литекс ако не ме лъже паметта станаха и на теория за пръв път шампиони .


Няма да ми липсват , както не ми липсват ЦСКА и Локо Сф .

Не започнали от ВИС И СИК?ВИС не знам кои футболисти с гордост носиха логото им на гърдите.Ти на мач не си ходил,ходил бил на гостуване.По цял ден висиш в тоя форум.Пък и ако си ходил е добре,че са те били.Ама е било малко,не са могли малко акъл да ти набият обаче

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот damyanov1963 » 18 дек 2015 18:13

dmd написа:
ЕМИЛ написа:От Литекс започна мутрагенството
в България и футбола .Тогава си спомням бяха новаци и станаха шампиони като в същото време същото направи и Кайзерслаутерн в Германия .

Иначе с кеф ходех на гостувания в Ловеч .Много бой ядох , но и ние бая ги попребивахме помаците на Български извор .Спомням си като вчера мача когато Топузаков изравни в 86-та минута за 1:1 и бутнахме оградата и нахлухме на терена .В този мач Литекс ако не ме лъже паметта станаха и на теория за пръв път шампиони .


Няма да ми липсват , както не ми липсват ЦСКА и Локо Сф .

Не започнали от ВИС И СИК?ВИС не знам кои футболисти с гордост носиха логото им на гърдите.Ти на мач не си ходил,ходил бил на гостуване.По цял ден висиш в тоя форум.Пък и ако си ходил е добре,че са те били.Ама е било малко,не са могли малко акъл да ти набият обаче

Напиши нещо и за тия, дето още с гордост носят ЧЕРВЕНАТА ПЕТОЛЪЧКА на гърдите, а така също и името на майка си от Москва :!: :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот Dido SZ » 18 дек 2015 18:15

KanKor написа:
Dido SZ написа:Едни и същи олигофрени, от различни села, едните от Левски, другите от ЦСКА!
Извинявам се на нормалните привърженици на футбола, това тук е непредставителна извадка, съставена от зависими хора!

Айдее...и увалийските бостанджии, подкрепящи Олимпик Зарата почнаха да раздават експертни оценки.

Прочети всички мнения бе каун, едни и същи хора си говорят във всички теми :mrgreen:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот PFC Litex » 18 дек 2015 18:21

Ако наистина се чудите, какво е дал Литекс на футбола ни, просто разчупи синьо-червеното статукво, а това не е малко. Това си е съществена промяна в развитието на тази игра у нас.

Сега се намеси още един отбор, дано се появи и пети такъв отбор и т.н.
Изображение

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот Dido SZ » 18 дек 2015 18:24

СВОБОДЕН написа:
Dido SZ написа:Едни и същи олигофрени, от различни села, едните от Левски, другите от ЦСКА!
Извинявам се на нормалните привърженици на футбола, това тук е непредставителна извадка, съставена от зависими хора!

Излиза значи, че според теб привържениците на Левски и ЦСКА са олигофрени от селата? А на нормалните(не олигофрените от Левски и ЦСКА)ти се извиняваш. Което ще рече, че привържениците на Левски и ЦСКА са олигофрени, а тези на другите отбори са едни съвсем нормални хора. Така ли е ?

Горе-долу така излезна, но всъщност визирах постоянно пишещите в този форум, заяжданията и съжденията им са все едни и същи ;) Дори не им направи впечатление написаното от мен :mrgreen:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот 1982 » 18 дек 2015 18:39

А какво е дал Левски на футбола в България ???

Отговор - само резили и позорища.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Какво е дал Литекс на футбола в България?

Мнениеот sandi74 » 18 дек 2015 18:43

1982 написа:А какво е дал Левски на футбола в България ???

Отговор - само резили и позорища.

Калъфки,калъфки пак калъфки и отново калъфки.... и така до безкрай.Повече от 100 години Срам и Позор :mrgreen: :lol:Нека ги има за да им се смеем :mrgreen: :lol:
Последна промяна от sandi74 на 18 дек 2015 18:44, променено общо 1 път.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта