19 кръг: Литекс - Лудогорец - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот MaX » 04 дек 2015 02:13

Е това е уникално направо за Гинес ЕДИН И СЪЩ ТРЕНЬОР ДА ДЕБЮТИРА СРЕЩУ ЕДИН И СЪЩ ОТБОР КАТО ДОМАКИН И ДВАТА ПЪТИ И ТО В РАМКИТЕ НА ЕДИН СЕЗОН В ПЪРВЕНСТВОТО. Нарочно го написах с главни букви. Не знам прецедент ли е във футбола въобще.

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот MaX » 04 дек 2015 02:17

Според мен или бойко равенство или тактическа победа за Лудогорец. Винаги определям Лудогорец за фаворит срещу нас просто защото са малко по-добър отбор.

Потребителски аватар
MaX
Мнения: 1379
Регистриран на: 13 юли 2011 16:35
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот MaX » 04 дек 2015 02:24

PFC Litex написа:
Относно посещаемостта вероятно под 500 зрители, тъй като хората нежелаят да са част от ганчевата шизофрения.



Пак говориш глупости смисъл под 500 няма как да има. Почти двойно и отгоре да. На последния мач със Ботев прави сметката 200 домакини и 200-250 канарчета. Тук говорим за мач с троен изход, хора по-ще има без значение на бълвочите.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 дек 2015 05:21

Един от най-интересните двубои, с пряко отношение към титлата.Желая победа за Литекс,но ако го играя ще заложа на равен.

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот angelco77 » 04 дек 2015 18:38

Hearts_on_Fire написа:
action66 написа:И аз мисля,че Гриша Ганчев с лека ръка изтри всичко хубаво,което направи за ловешкия футбол толкова години. Истинска подигравка с жителите на Ловеч. Може града да е малък,но хората си имат чест,достойнство и най-малко заради историческото място,което има този град в нашата история,господин Ганчев нямаше право да обявява такива намерения.Дори и да успеят да му попречат,самият факт,че иска да ви затрие сякаш футбола на града е започнал с него,е гнусно поведение.Поздравявам ви,че проявявате достойнство и окончателно зарязахте стадиона! Дано плановете на този малчо излязат криви.Той се надява,че ще вземе с нещо с "Литекс" и после "ЦСКА" да играе на извоюваното място.Подло и към имащите да вземат от софийския отбор,и към другите отбори спазващи закона и феърплея,подло и към институциите УЕФА и БФС,които налагат някакви наказания на този измамен отбор. Дано Ганчев влезе в затвора,"ЦСКА" да изчезне окончателно,а футбола в Ловеч се запази с нови местни собственици.Успех!

Тъй ли? Бре да му се не види! Много мразя такива мазни кавали дето се мъчат да се надуят през едната си дупка.
Да караме по ред на номерата!
1.ТИМ не спират да ви се подиграват от самото оглавяване на посредствения ви отбор. И то най-нагло и безочливо "Право куме в очи"!
2.ЦСКА не се пише в кавички!
3.А не е ли подло или по-скоро подъл, начинът по който докараха ЦСКА до това състояние? Клубът ли е виновен? Кой назначи Титан, защото те "управляваха" посредством назначение от най-високо място!
Тъй че, не се прави на интересен на чужд гръб, защото отдалеч прозираш колко си плитък!

За мача: Да бие който иска, който може, или който е ...обгрижвал този когото трябва!


Я като си толкова отворен,да карам и аз по ред:
1.Ако ТИМ беше начело на твоя отбор и се подиграва с него,какво ще направиш?Същото което направи и при Павлов,Божков и тн. :lol:
2.Като вземете чорбарите да изписвате правилно имената на нашите отбори,тогава имай претенции!
3.Хич не ме интересува кой е докарал ЦСКА до това състояние!Га ядохте кифтетата не ривахте,сега сте наведени с гащи до коленете към всеки спасител,когото припознаете! :lol:

За мача:който и да бие,аматьорите кво ги бърка! :lol:
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот ELFen » 04 дек 2015 22:36

action66 написа:И аз мисля,че Гриша Ганчев с лека ръка изтри всичко хубаво,което направи за ловешкия футбол толкова години. Истинска подигравка с жителите на Ловеч. Може града да е малък,но хората си имат чест,достойнство и най-малко заради историческото място,което има този град в нашата история,господин Ганчев нямаше право да обявява такива намерения.Дори и да успеят да му попречат,самият факт,че иска да ви затрие сякаш футбола на града е започнал с него,е гнусно поведение.Поздравявам ви,че проявявате достойнство и окончателно зарязахте стадиона! Дано плановете на този малчо излязат криви.Той се надява,че ще вземе с нещо с "Литекс" и после "ЦСКА" да играе на извоюваното място.Подло и към имащите да вземат от софийския отбор,и към другите отбори спазващи закона и феърплея,подло и към институциите УЕФА и БФС,които налагат някакви наказания на този измамен отбор. Дано Ганчев влезе в затвора,"ЦСКА" да изчезне окончателно,а футбола в Ловеч се запази с нови местни собственици.Успех!

+1 Тъкмо мислех да понапиша нещо такова и аз ! ;)

ELFen написа:Колкото и странно да е , развоя в по-голяма степен зависи от Литекс...ако демонстрират психика и надскочат стреса / който си е земетресение - внезапна смяна на треньор, неизвестно бъдеще(софиянци ли ще стават или не), евентуално изпускане на основния си коз - Асприля в Стяуа, респект към класата и очевидното навлизане на Лудогорец в топ форма.../може и да съумеят да измъкнат нещо...в противен случай, всичко различно от разгром си е изненада !!!
Труден мач и 1:3 !

Все още си мисля,че е напълно достатъчно темите за мачове да се стартират от отбора домакин, да няма дублирани мнения и излишно размиване :roll:
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот angelco77 » 04 дек 2015 23:00

ELFen написа:
action66 написа:И аз мисля,че Гриша Ганчев с лека ръка изтри всичко хубаво,което направи за ловешкия футбол толкова години. Истинска подигравка с жителите на Ловеч. Може града да е малък,но хората си имат чест,достойнство и най-малко заради историческото място,което има този град в нашата история,господин Ганчев нямаше право да обявява такива намерения.Дори и да успеят да му попречат,самият факт,че иска да ви затрие сякаш футбола на града е започнал с него,е гнусно поведение.Поздравявам ви,че проявявате достойнство и окончателно зарязахте стадиона! Дано плановете на този малчо излязат криви.Той се надява,че ще вземе с нещо с "Литекс" и после "ЦСКА" да играе на извоюваното място.Подло и към имащите да вземат от софийския отбор,и към другите отбори спазващи закона и феърплея,подло и към институциите УЕФА и БФС,които налагат някакви наказания на този измамен отбор. Дано Ганчев влезе в затвора,"ЦСКА" да изчезне окончателно,а футбола в Ловеч се запази с нови местни собственици.Успех!

+1 Тъкмо мислех да понапиша нещо такова и аз ! ;)

ELFen написа:Колкото и странно да е , развоя в по-голяма степен зависи от Литекс...ако демонстрират психика и надскочат стреса / който си е земетресение - внезапна смяна на треньор, неизвестно бъдеще(софиянци ли ще стават или не), евентуално изпускане на основния си коз - Асприля в Стяуа, респект към класата и очевидното навлизане на Лудогорец в топ форма.../може и да съумеят да измъкнат нещо...в противен случай, всичко различно от разгром си е изненада !!!
Труден мач и 1:3 !

Все още си мисля,че е напълно достатъчно темите за мачове да се стартират от отбора домакин, да няма дублирани мнения и излишно размиване :roll:


Стрес надали-настоящите играчи познават Люпко,и той тях,играха 3 мача все пак.Софиянци е невъзможно да станат,Асприля засега е в Литекс.
Колкото до респект към класата на Лудогорец-Литекс е отборът побеждавал много пъти Лудогорец.
Троен мач отвсякъде. ;)
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот PFC Litex » 05 дек 2015 16:07

Залагайте на жълти картони за Асприля, Перез и Бумал.
Изображение

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот batmanlevski » 05 дек 2015 16:33

мърселиньо пак играе, въпреки,че натрупа още преди 2 мача 9 жълти картона и е наказан за два мача , хората си го пускат и никой нищо не им прави, в белите страни това се наказва със служебна загуба, но какво ни учудва, Домуса си е поръчал за 16-ти път пак техния съдя , както се казва,човека взема мерки всякакви ! Милсами чакат !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13763
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: 19 кръг: Литекс - Лудогорец - 05.12 | 16:30

Мнениеот Red_Neck » 05 дек 2015 17:25

Добър мач първото.
Лц изпуснаха няколко добри възможности и може да съжаляват в края на мача.
Класат определено е на страната на гостите.
Съдията не се набива на очи .... засега :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта