12 кръг: Монтана - Литекс - 0:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг: Монтана - Литекс - 18.10 | 16:15

Мнениеот sandi74 » 18 окт 2015 18:27

hd29 написа:Аз ли бъркам или този терен в Монтана е нов. :roll:

Нов е,ама е по-лош и от старият им терен.Кмета и приближенит му са усвоили едни пари за картофена нива. ;) :mrgreen:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: 12 кръг: Монтана - Литекс - 0:2 FT

Мнениеот PFC Litex » 18 окт 2015 18:31

Терена в Монтана не му е правен основен ремонт или поне не съм разбирал да е имало такъв.
Изображение

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: 12 кръг: Монтана - Литекс - 0:2 FT

Мнениеот защо » 18 окт 2015 18:41

PFC Litex написа:Терена в Монтана не му е правен основен ремонт или поне не съм разбирал да е имало такъв.

За теб, специално, се съмнявам да си успял да разбереш и какво е терен. :lol: Иначе, терена в Монтана всяка година е чисто нов, ама от това няма особен смисъл, глината отдолу задържа водите и новият терен се съсипва след първия дъжд. Докато не се направи дренаж и всичко, както си пише по книгите, все ще е така. А подозирам, че с парите за нова трева всяка година, вече са похарчили пет пъти повече, отколкото за веднъж направен терен като хората.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 12 кръг: Монтана - Литекс - 0:2 FT

Мнениеот sandi74 » 18 окт 2015 19:06

PFC Litex написа:Терена в Монтана не му е правен основен ремонт или поне не съм разбирал да е имало такъв.

Правен му е ама файда йок.Кмета се е нагушил с пари.Който го може си го може.Факт.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 12 кръг: Монтана - Литекс - 0:2 FT

Мнениеот paceto » 18 окт 2015 19:19

защо написа:
PFC Litex написа:Терена в Монтана не му е правен основен ремонт или поне не съм разбирал да е имало такъв.

За теб, специално, се съмнявам да си успял да разбереш и какво е терен. :lol: Иначе, терена в Монтана всяка година е чисто нов, ама от това няма особен смисъл, глината отдолу задържа водите и новият терен се съсипва след първия дъжд. Докато не се направи дренаж и всичко, както си пише по книгите, все ще е така. А подозирам, че с парите за нова трева всяка година, вече са похарчили пет пъти повече, отколкото за веднъж направен терен като хората.


Кой малоумник е взел това решение да сменя всяка година тревата и да не вземе да го направи терена като хората и да не се занимава повече? Сигурно е заради това, за да задигат някой лев отстрани иначе няма логика, но пък не може дълго време да се работи по този начин и никой да не повдигне въпроса? :roll:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: 12 кръг: Монтана - Литекс - 0:2 FT

Мнениеот защо » 18 окт 2015 19:24

Ми, между другото, кметът преди да усвои парите, се налага да ги даде, та едва ли усвояването е мотивът. Е, фирмата, която прави терена е от Монтана (съсем не е измислена фирма, нейни са терените на Васил Левски, Герена, Лазур), може така да я компенсира, поне частично, за парите, които дава за клуба.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта