ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот fiesta » 03 юли 2015 08:38

При положение, че Литекс игра без основен играч (Асприля), и сега започват подготовката, резултата си е супер.

И аз съм на мнението, че в реванша от Йеглава ще трябва да играят по-отворено, което значи, че от Литекс ще ги смажат.

Така че оставам с приятно очакване за реванша.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот River Plate » 03 юли 2015 09:27

fiesta написа:При положение, че Литекс игра без основен играч (Асприля), и сега започват подготовката, резултата си е супер.

И аз съм на мнението, че в реванша от Йеглава ще трябва да играят по-отворено, което значи, че от Литекс ще ги смажат.

Така че оставам с приятно очакване за реванша.


Асприля игра, явно не си гледал мача.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

drvasko98
Мнения: 6947
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот drvasko98 » 03 юли 2015 10:09

Голям смях тука, бре. Било добър турнирен резултат, защото гостите щели да нападат на реванша :) Асприля не бил играл :) Навремето Литекс отпадал от отбори като ГАК, Видзев и Зимбру. Като се изключи първия останалите са брутално посредствени. Видзев и сами не разбраха как се класираха, а Зимбру беше тотална излагация, която чак последните два сезона Мура, Иртиш, австрийците от Б група и пак Зимбру заличиха

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот fiesta » 03 юли 2015 10:36

Наистина не съм гледал мача. Четох, че Асприля е имал проблеми с визата. Затова и направих неправилно извода, че не е играл.

А ако Литекс отпаднат от такива, значи тук с право ще им набиват канчето цяла година. Което те си го знаят, от предишните им "подвизи". Също така, те обективно са в много ранен период на подготовката. И на последно място: Работнички падат от съседите на Йеглава. Така че, ако Литекс не се амбицират да стигнат до по-следващият кръг, да не ни мъчат, и да се закриват.

Така че съм положително настроен. Литекс само могат да спечелят от такива мачове.

drvasko98
Мнения: 6947
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот drvasko98 » 03 юли 2015 11:59

Литекс могат само да загубят от такива мачове при евентуална издънка, а нищо не могат да спечелят, освен преминаване на кръг напред. Нивото на съперника им като на Добруджа или Банско

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот fiesta » 03 юли 2015 12:31

drvasko98 написа:Литекс могат само да загубят от такива мачове при евентуална издънка, а нищо не могат да спечелят, освен преминаване на кръг напред. Нивото на съперника им като на Добруджа или Банско

Още една причина да имат проблеми с такива опоненти. Доколкото знам се "лекува" с оптимизъм. Така че аз си вярвам в тях (и съм приготвил голямата виртулна купчина камъни, ако се издънят :twisted: )

Reckless
Мнения: 2195
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот Reckless » 03 юли 2015 15:34

Тези ще ги минем без проблеми. Ще минем и следващия кръг а до тогава се надявам футболистите да навлезли в ритъм.

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот stefani » 03 юли 2015 19:13

Пак се изложиха!?
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот PFC Litex » 03 юли 2015 20:11

С този вариант и игра на отбора капацитетът на отбора е максимум втори кръг на ЛЕ, за по-нагоре и дума да не става.
Дано Рохас и Виана променят нещата.

Снощи Страхил беше като озоновата дупка и през неговата зона минаваха на парад.
Изображение

Потребителски аватар
barsa79
Мнения: 339
Регистриран на: 02 май 2014 21:20
Skype: biboka81
Местоположение: LOVECH-ITALIA
Контакти:

Re: ЛЕ: Йелгава - Литекс - 1:1 FT

Мнениеот barsa79 » 03 юли 2015 22:06

Добър турнирен резултат и първи официален мач за сезона-рано е още за крайни мнения и изводи.... Вярвам,че поне до 3-ти кръг ще стигнем без проблеми


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта