На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот veselinsk » 15 юни 2015 08:48

draki75 написа:
veselinsk написа:Moля бъдещите фенове на Литекс да не ми говорят кой е бил жалък :lol:

Майна, верно си тъп като пич.а, птичка исках да кажа. Търкайте се с градските ви буфери и не обсъждай големите!

Кои "големи" да не обсъждам? "Големите" на милко и морко или "големите" на Божков и Ганчев ? :lol:

Отсега си ги представям новите ви песни:

"Гов**а сини, вий пак сте втори
а ние сме оранжеви шампиони"

"Без Литекс аз не мога и миг да живея
за Литекса ще викам, ще скачам, ще пея"
8-)
Изображение

Потребителски аватар
shoma
Мнения: 165
Регистриран на: 30 юли 2010 10:10
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот shoma » 15 юни 2015 09:36

Ало, фенчетата на Лиска, още ли не вярвате, че ще станете чорбарски мелези???

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/niam ... ska-332993

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот draki75 » 15 юни 2015 10:12

veselinsk написа:
draki75 написа:
veselinsk написа:Moля бъдещите фенове на Литекс да не ми говорят кой е бил жалък :lol:

Майна, верно си тъп като пич.а, птичка исках да кажа. Търкайте се с градските ви буфери и не обсъждай големите!

Кои "големи" да не обсъждам? "Големите" на милко и морко или "големите" на Божков и Ганчев ? :lol:

Отсега си ги представям новите ви песни:

"Гов**а сини, вий пак сте втори
а ние сме оранжеви шампиони"

"Без Литекс аз не мога и миг да живея
за Литекса ще викам, ще скачам, ще пея"
8-)

Някоя песничка за Сопот ще изпееш ли?
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Потребителски аватар
veselinsk
Мнения: 1809
Регистриран на: 17 дек 2011 09:28
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот veselinsk » 15 юни 2015 10:21

Остави го сега тоя Сопот, по-важното в случая е от кой от двата ЦСКА ще си. Ако някога се случи да играят един срещу друг ти в кой сектор ще си? В сектор Г или в сектора за гости ? :lol:
Изображение

draki75
Мнения: 675
Регистриран на: 03 юни 2008 20:50

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот draki75 » 15 юни 2015 11:47

Добре, ще ТИ го оставя! Ще има един ЦСКА, да видим само в коя група ще играе и кой ще му е собственик. ;)
CSKA 78 написа:
Петкане, ако тъпотата беше заразна, то ти щеше да си ни заразил всички, явно не е заразна, само при теб вирее!
Тогава остава да си я наследил!

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот Bradat-brat » 15 юни 2015 15:21

Г-н Ганчев, има един отбор и една публика, която никога не Ви е искала лиценза, но няма нищо против да дойдете Вие самият! Ние сме свикнали собственикът ни, да не е любимец на тикви и други плодове от бостана. Дайте им на червените мястото си в група "А" и елате да им "надуем шушоните" още първия мач.

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот radoslav_rashkov » 15 юни 2015 18:38

Не вярвам, че ще се спазят законите за ЦСКА. Ако ЦСКА не е в А група ТОВА СТАВА ВЪПРОС ОТ НАЦИОНАЛНО ЗНАЧЕНИЕ! Жалко е цяла България да иска да се правят постоянно, ежедневно и ежегодно компромиси на един отбор. Късаело много хора... Фабрики закриха, училища, болници, сума ти неща, нас ни закриха като хора, те за ЦСКА милеели... Пфу! Тотална липса на принципност. Още дълго има да ви клатят хора като Лупи, Тиквата, Божков, Ганчев и Домуза.
Изображение

Потребителски аватар
NEFTOCHIMIK 1962
Мнения: 1556
Регистриран на: 01 апр 2010 00:20
Местоположение: Burgas
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот NEFTOCHIMIK 1962 » 15 юни 2015 19:38

hd29 написа:
NEFTOCHIMIK 1962 написа:На мен ми пука за Литекс! Аршина трябва да е еднакъв! Какъвто беше за Нефтохимик,Любимец,Пирин ГД,Хасково,Марек и много други отбори,такъв трябва да е и за ЦСКА! Ако ЦСКА наистина се има за голям клуб-трябва да спазва законите,каквито са за всички! Аз не мразя ЦСКА ,нито Левски,нито никой,но не искам да има богопомазани.

Е то и ти като фен на Нефтохимик би трябвало да си затраеш,та вие всеки сезон се "обединявате'' с някой отбор и започвате на ново. :lol:

За твое сведение,ако случайно незнаеш-Нефтохимик този сезон игра в Б окръжна група,както си му е реда
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ny9fY#t=7s "Името на НЕФТОХИМИК е такова, че и на малки вратички да играем и срещу майките и бащите си да играем, пак ще играем за победа!" - Димчо Ненов.

kirosko84
Мнения: 46
Регистриран на: 30 май 2015 22:57
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот kirosko84 » 15 юни 2015 19:42

ВЪН МИКРЕНСКИЯ И ЛИТЕКС АД ОТ ЛОВЕЧ!!!!!!

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот Вълчан » 15 юни 2015 20:06

Литекс винаги са били фактор във първенството.Не мога да си представя да изчезне отборът заради някакви Софииски прасета ....крадливи и то.Това ще е наи голямата обида за града нанесена от малкият....Какво му трябва да се прави на благодетел на отбор и публика която точно след 2 години ще го плюе където види.Та червените Божков плюха като хамали....Жалко наистина.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта