24 кръг: Ботев - Литекс - 0:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doxyto
Мнения: 198
Регистриран на: 10 апр 2009 17:52
Местоположение: МАРС

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот doxyto » 09 апр 2015 21:50

Изображение

Потребителски аватар
FILIP1912
Мнения: 214
Регистриран на: 14 яну 2011 00:07
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот FILIP1912 » 10 апр 2015 00:42

Синьо сърце написа:Декларацията на Ботев е безобидна и смирена. Файда от нея няма. Аз лично гледах този мач, малкият каза, че е за жълтите, аз за контра бях за оранжевите. Уговорен? Феноменална глупост!
Но ГГ яко сипа с черпака на гелосания, евалла! Ма на някой не му харесвал езика? Ами ходете , та станете членове на църковен орден или дружество за благонравие и морал!
Деева и аристократите потомствени, псувахте Орешарски като каруцари, сега ми се барате на моралисти?
Ако зависеше от вас, на цар Киро щяхте да му врътнете един саксифон и да дуднете за толерантност и смирение. Е, други пък му запалиха циганската колиба и му сраха пред портата.
Кои са истинските и уважаваните, е ясно за всеки. С ботевци може да се мразим, но те са истински. По-интересно е защо именно Ботев и Литекс бяха атакувани от Гела, но вашите аристократски мозъци нямат капацитет да си зададат този въпрос, нито пък да му отговорят. Дали пък няма нещо общо с дължима сума към едните и с неуредени отношения с другите?
Шах и мат, пишман моралистчета! А пък дано Литекс ви настигне, та да ви изтръпнат лайната!

Ново много силно и точно мнение от теб. Естествено, че атаката е лична, цели дискредитиране, плод е на изпускане на нерви и няма никаква връзка със случилото се на терена.
Изображение

vikingt
Мнения: 1
Регистриран на: 10 апр 2015 12:21
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот vikingt » 10 апр 2015 12:39

Фен съм на Лудогорец, но съм още по-голям фен на спорта и на феърплея в него, все повече се дразня от липсата на такъв напоследък от страна на Домусчиев, а на всичко отгоре с думите си налива още масло в огъня.
Сега се надявам да си седне на задника и да си спомни думите, с които започна в началото - да търси красивата игра и честното състезание. Предпочитам да не сме шампиони, но да няма такива бутания от съдии и журналисти, и кой ли не да му ближе задника. Твърде много му се харесаха европейските пари...като погледне футболна топка вижда само $.
Дано разбере, че в спорта водеща е емоцията и ако тя е насочена срещу теб, парите не могат да компенсират усещането за неуспех.

Потребителски аватар
radoslav_rashkov
Мнения: 1220
Регистриран на: 30 мар 2013 17:34
Skype: rado_rashkov
Контакти:

Re: Отговор на ПФК Литекс по повод думите на Домусчиев

Мнениеот radoslav_rashkov » 10 апр 2015 13:20

vikingt написа:Фен съм на Лудогорец, но съм още по-голям фен на спорта и на феърплея в него, все повече се дразня от липсата на такъв напоследък от страна на Домусчиев, а на всичко отгоре с думите си налива още масло в огъня.
Сега се надявам да си седне на задника и да си спомни думите, с които започна в началото - да търси красивата игра и честното състезание. Предпочитам да не сме шампиони, но да няма такива бутания от съдии и журналисти, и кой ли не да му ближе задника. Твърде много му се харесаха европейските пари...като погледне футболна топка вижда само $.
Дано разбере, че в спорта водеща е емоцията и ако тя е насочена срещу теб, парите не могат да компенсират усещането за неуспех.


+1962
Изображение


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта