Литекс в Европа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Литекс в Европа

Мнениеот lewstherin » 03 авг 2008 17:51

Има зруга тема за Суперкупата!

Литекс не би трябвало да имат порбелм с израелците, имат достатъчно опит, добър отбор и треньор. Нормално е да успеят да влезнат в групите.

Потребителски аватар
CSKAfan
Мнения: 267
Регистриран на: 24 мар 2008 20:08
Контакти:

Re: Литекс в Европа

Мнениеот CSKAfan » 03 авг 2008 19:01

Томов разбира се е прекалено глупав за да рабере че пише в погрешната тема, но не се учудвам - той е поредното комплексарче с промит мозък (личи му от ника).
А по темата пожелавам успех на Литекс, защото те са единственият отбор, който може да направи нещо в Европа тази година ;)
YNWA!

joro_laneca
Мнения: 116
Регистриран на: 14 май 2008 14:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Литекс в Европа

Мнениеот joro_laneca » 03 авг 2008 19:19

CSKAfan написа:Томов разбира се е прекалено глупав за да рабере че пише в погрешната тема, но не се учудвам - той е поредното комплексарче с промит мозък (личи му от ника).
А по темата пожелавам успех на Литекс, защото те са единственият отбор, който може да направи нещо в Европа тази година ;)

точно ти си злобния, комплексирания и от страната на губещите. затова и занапред ще ти се налага да пожелаващ успех само на другите отбори. :lol: :lol: :lol:
А НИЕ СМЕ СИНИ ФЕНОВЕ МИЛИОНИ, ОБИКОЛИЛИ ВСИЧКИ СТАДИОНИ, РАЗБИЛИ ВСИЧКИТЕ ВИДОВЕ ОТБОРИ, ОБИЧАМЕ ВИ СИНИ ШАМПИОНИ....

dhamitak
Мнения: 61
Регистриран на: 08 авг 2008 00:31

Re: Литекс в Европа

Мнениеот dhamitak » 13 авг 2008 23:09

Няма ли да дават по някоя тв мача? Успех и от мен!

Потребителски аватар
Masaba
Мнения: 4116
Регистриран на: 03 авг 2008 22:23
Местоположение: In front of you
Контакти:

Re: Литекс в Европа

Мнениеот Masaba » 15 авг 2008 01:53

Този резултат и тази игра ми напомнят на едно нещо-Зимбру!Дори да бием в реванша,другия кръг отпадаме.С този отбор никъде няма да стигнем.Млади били...добре.Всеки говори,че отбора има бъдеще,но едва ли след две години ще останат и 4 човека от сегашния отбор.И тогава какво?!Защо сме хабили нерви и сме се срамували?Да ги видим след година,в някой посредствен турски/кипърски/румънски отбор?Литекс купуват чужденци на килограм,чакаме ги две години да осъзнаят къде се намират,направят един добър полусезон(винаги 2я,след като сме отпаднали от всички турнири) и ги продаваме.Том прави невероятни реидове от нашата половина до един метър след центъра,обикновенно се спъва.Дуду,Ду Бала-ненужни!А за Крум Бибишков нямам думи.Тези негови пропуски ще ми докарат инфаркт.Дано Нифлор да влезе във форма скоро,че в него ми е надеждата.А отбора няма лидер сега,Ивелин Попов не може да бъде такъв,на тези години и с този характер.Липсват фигури като Небойша Йеленкович,Живко Желев или Росен Кирилов.Дано има по-добри времена за нас-феновете на Литекс.
Успех на Черно Море,Локото и Левски в реваншите ;)


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта