31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот snakebite » 24 май 2015 11:25

Reckless написа:Аз не мога да разбера логиката на плювачите тук ! Кой, какво печели ако мача е договорен на етап, в който е без значение и за двата отбора ? Само не ми казвайте тото, защото нито Домусчиев, нито Гришата разчитат на тото, особено рискувайки цялата година, когато всичко е вече ок и за двата отбора ! Просто Йонсен започна да реализира положенията. Литекс винаги е правил много голови положения, срещу всеки съперник в България. Днес половината бяха реализирани ! Това беше основната разлика !


Ти вярвяш ли си ? Какъв Йонсен, кви пет лева...първото полувреме даже не пипна топка !
Учудвам се и на одобрението на някои фенове на Лудогорец... за този "мач"
Аз футбол ли искам да гледам или театър ???
Верно е че е мач без значение, но нека да пуснем юношите, да ги видим и да ИГРАЯТ колкото могат, пък нека паднат...
Марселиньо, Дяков, Терзиев и Чворович бяха комични второто полувреме. Кайсара го надбявгваше и надиграваше някакъв дебютант....
Марселиньо три пъти тръгва към вратата повежда си я тя излиза в..... аут...Смях в залата !!!
Срам ме е този Лудогорец който гледах вчера :oops:
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот stefani » 24 май 2015 13:53

Блиц сделка на почивката :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот Долно уйно » 24 май 2015 14:21

Между кои?
Трябва да сте с доста ограничено мислене, че някой ще влезе на почивката в съблекалнята и да им каже, второто трябва да загубим и това пред 20-30 човека.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот Reckless » 24 май 2015 17:45

И в Разград сме ви вкарвали по 4 гола, кое е невероятното?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот paceto » 24 май 2015 18:31

snakebite написа:
Reckless написа:Аз не мога да разбера логиката на плювачите тук ! Кой, какво печели ако мача е договорен на етап, в който е без значение и за двата отбора ? Само не ми казвайте тото, защото нито Домусчиев, нито Гришата разчитат на тото, особено рискувайки цялата година, когато всичко е вече ок и за двата отбора ! Просто Йонсен започна да реализира положенията. Литекс винаги е правил много голови положения, срещу всеки съперник в България. Днес половината бяха реализирани ! Това беше основната разлика !


Ти вярвяш ли си ? Какъв Йонсен, кви пет лева...първото полувреме даже не пипна топка !
Учудвам се и на одобрението на някои фенове на Лудогорец... за този "мач"
Аз футбол ли искам да гледам или театър ???
Верно е че е мач без значение, но нека да пуснем юношите, да ги видим и да ИГРАЯТ колкото могат, пък нека паднат...
Марселиньо, Дяков, Терзиев и Чворович бяха комични второто полувреме. Кайсара го надбявгваше и надиграваше някакъв дебютант....
Марселиньо три пъти тръгва към вратата повежда си я тя излиза в..... аут...Смях в залата !!!
Срам ме е този Лудогорец който гледах вчера :oops:


Да излезеш само с юноши или голяма част от тях си е неуважение към противника като цяло. Имал е достатъчно време през сезона да пуска хора от школата, за да ги види дали стават, а не да ги пуска на вълците както се казва в мач без значение. Сега дали мача е уговорен или няма как да знаем, но българският фен е свикнал да гледа в подобни неща, когато отбора му пада с подобни резултати или по принцип търси причината някъде другаде. Истината е че вие излязохте прекалено надменни и още като поведохте с 0:2 свалихте гарда и си мислехте, че от там насетне ще е лесно и дори ще може да вкарате още някой гол.

Литекс не за първи път ви бие със същият резултат и то тогава беше в Разград в мач със значение и за двата отбора.

Потребителски аватар
Илич Рамирес
Мнения: 151
Регистриран на: 27 ное 2013 10:57
Контакти:

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот Илич Рамирес » 24 май 2015 23:37

Да,всичко е вярно,Литекс разгроми Лудогорец..... ;)

Потребителски аватар
Lud_ins
Мнения: 40
Регистриран на: 18 май 2015 16:22
Контакти:

Re: 31 кръг: Литекс - Лудогорец - 4:2 FT

Мнениеот Lud_ins » 25 май 2015 09:17

Искам да поздравя отборът на Литекс(Ловеч) ,за Европейското поведение което демонстрираха преди мача.Това е пътя към взаимно уважение между противници.РЕСПЕКТ!!!

За мача: Както писах в прогнозата си 1х2. Първото полувреме два гола и много пропуски, а второто нямаме удар във вратата :roll: .Малко странно наистина.Чворович да пази така съм го виждал само срещу Бистришките тигри с нападател ББ.

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Прокуратурата да разследва Литекс - Лудогорец 4-2

Мнениеот zuekaa » 30 май 2015 13:12

Кога прокуратурата ще се самосезира и разследва Литекс - Лудогорец 4-2
На кой по света не му стана ясно, че този мач е менте
Как от два на нула на полувремето изведнъж стана обръщалка 4-2 краен
И като погледнеш на двата отбора кой са им босовете ''веднага ти се изпаряват всякакви съмнения'' ... ;)
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

urkoto
Мнения: 3894
Регистриран на: 25 апр 2010 11:54

Re: Прокуратурата да разследва Литекс - Лудогорец 4-2

Мнениеот urkoto » 30 май 2015 13:31

Да разследват отборчето на Парахода, то видимо полегна след почивката. Литекс си играха честно доколкото могат но явно Киро Парахода беше решил да изкара някой лев за селекция, че звездите му се разбягаха или ако Уреца трябва да продължи на мореплавателна тематика - мишките напуснаха потъващия кораб.
Краен костовист за сведение на всички герберастки псета.

http://vbox7.com/play:9c1d258e8b - най-великия 3-секунден клип в историята на човечеството

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Прокуратурата да разследва Литекс - Лудогорец 4-2

Мнениеот runnersa » 30 май 2015 13:40

zuekaa написа:Кога прокуратурата ще се самосезира и разследва Литекс - Лудогорец 4-2
На кой по света не му стана ясно, че този мач е менте
Как от два на нула на полувремето изведнъж стана обръщалка 4-2 краен
И като погледнеш на двата отбора кой са им босовете ''веднага ти се изпаряват всякакви съмнения'' ... ;)

Споко Берое ще играе в Европа 2 ри или 4 ти все ще играе а иначе смеят ли нали Киро ще погне и тях :lol:


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта