Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

joro630709
Мнения: 58
Регистриран на: 06 апр 2015 19:33
Контакти:

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот joro630709 » 15 дек 2015 15:21

ivan56 написа:
W84me написа:
PFC Litex написа:Специално с твоята особа нямам капка намерение да водя, каквато и да било дискусия, дори и иронична да е.
С хора, които нямат трезва преценка е все едно да спориш с радиото.
Не е зле да минеш през УНГ

Нямаш намерение да спориш, защото не можеш. Всичките специалисти ви сложих в малкия си джоб относно поведението на съдията по време на мача и сега ви е трудно да вземете решение.


Ти си кон с капаци бе пич, а и повечето левскари, щом отричате очевадният фал на Бедоя срещу вратаря.Ама трябва поне малко да си играл футбол или да си гледал футбол.


Наличието на такъв фаул не отрекоха повечето левскари, а ВСИЧКИ съдии коментирали ситуацията.И всички те са международни съдии.Твоето мнение е ясно.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот Red joker » 15 дек 2015 15:23

joro630709 написа:Пускам темата,защото с оглед на развилите се събития според мен е много по-важна от решенията на съдията.Според журналист от Гонг той в Литекс е....никой.Говоря на хартия,т.е. няма трудов договор с клуба.Не знам юридически дали е възможно да е на граждански договор евентуално?Ако това е вярно произтичат няколко въпроса:
1.В качеството си на какъв е допуснат в ложите и на пистата на садиона?
2.В качеството си на какъв вади отбора?
3.В качеството си на какъв поема отговорност в национален ефир?
Все важни според мен въпроси,които комисията трябва да разгледа и вземе решение.И ако е вярна тази информация ,че деюре той е никой в Литекс, какво следва от това?

Ако това е вярно,тука става много сложно :shock: Четох в сайта на Полковника,че се води футболен агент и по силата на правилника нямал право да е футболист,треньор или длъжностно лице,така че сега на тупаните от БФС им се е.. майката ,от казуси :o ...:twisted:Освен това,в протокола от мача,не е дадено,че срещата е приключила,така че реално,„Литекс“ са прави да искат преиграване ;)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10930
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот ivan56 » 15 дек 2015 15:23

bilyaletdinov написа:
ivan56 написа:
Ти си кон с капаци бе пич, а и повечето левскари, щом отричате очевадният фал на Бедоя срещу вратаря.Ама трябва поне малко да си играл футбол или да си гледал футбол.


Koй фаул бе, хамсийке :lol: То докосване няма ти за фалове ми говориш. Опасна игра ли им, съприкосновение ли има :lol: Жалки ставате в омразата си към Левски. Тя при вас е водещата. Затова не ви остана какво да подкрепяте. Остани ви само кого да мразите...


Хамсия ядат такива кювлии като теб 8-) Има си прлавилници, не е нужно да има съприкосновение за да има опасна игра.Няма омраза, просто сте смешни с тези жалки оправдания.А и ми е гот как в безсилието си, вадите от десет кладенеца вода. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10930
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот ivan56 » 15 дек 2015 15:27

joro630709 написа:
ivan56 написа:
W84me написа:
PFC Litex написа:Специално с твоята особа нямам капка намерение да водя, каквато и да било дискусия, дори и иронична да е.
С хора, които нямат трезва преценка е все едно да спориш с радиото.
Не е зле да минеш през УНГ

Нямаш намерение да спориш, защото не можеш. Всичките специалисти ви сложих в малкия си джоб относно поведението на съдията по време на мача и сега ви е трудно да вземете решение.


Ти си кон с капаци бе пич, а и повечето левскари, щом отричате очевадният фал на Бедоя срещу вратаря.Ама трябва поне малко да си играл футбол или да си гледал футбол.


Наличието на такъв фаул не отрекоха повечето левскари, а ВСИЧКИ съдии коментирали ситуацията.И всички те са международни съдии.Твоето мнение е ясно.


Верно, уауууу.Тези съдии, където в две ЕДНАКВИ ситуации свирят по два различни начина.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот Red joker » 15 дек 2015 15:32

bilyaletdinov написа:
ivan56 написа:
Ти си кон с капаци бе пич, а и повечето левскари, щом отричате очевадният фал на Бедоя срещу вратаря.Ама трябва поне малко да си играл футбол или да си гледал футбол.


Koй фаул бе, хамсийке :lol: То докосване няма, ти за фалове ми говориш. Опасна игра ли има, съприкосновение ли има :lol: Жалки ставате в омразата си към Левски. Тя при вас е водещата. Затова не ви остана какво да подкрепяте. Остани ви само кого да мразите...

Не трябва да ти извадят далака ,за да има фаул :!: Става дума ,че манекена от Бухенвалд,не се опита да предпази вратаря,а си продължи по „правата“ и той трябваше да му прескача крачето :idea: Да си чувал,че вратаря е неприкосновен в малкия пенал :? ...Май не :)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!

Потребителски аватар
Nikita1313
Мнения: 305
Регистриран на: 27 апр 2015 09:15
Контакти:

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот Nikita1313 » 15 дек 2015 15:33

joro630709 написа:Пускам темата,защото с оглед на развилите се събития според мен е много по-важна от решенията на съдията.Според журналист от Гонг той в Литекс е....никой.Говоря на хартия,т.е. няма трудов договор с клуба.Не знам юридически дали е възможно да е на граждански договор евентуално?Ако това е вярно произтичат няколко въпроса:
1.В качеството си на какъв е допуснат в ложите и на пистата на садиона?
2.В качеството си на какъв вади отбора?
3.В качеството си на какъв поема отговорност в национален ефир?
Все важни според мен въпроси,които комисията трябва да разгледа и вземе решение.И ако е вярна тази информация ,че деюре той е никой в Литекс, какво следва от това?

Същата като ромзо в Пеефски!

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот Reckless » 15 дек 2015 15:34

"Аз чух...аз прочетох в интернет...един приятел ми каза..." Като пуйки сте !

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: PFC Litex

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 дек 2015 15:34

Странджата написа:Не искам да твърдя нещо, което не знам. Не казвам, че Ст. Стоилов не е главен мениджър или спортен директор. Спомням си само случая, в който България разбра, че Гриша Ганчев няма нищо общо по документи с Литекс, а е само негов почетен президент. Сега вече България разбира, че синът му е собственик на Литекс, а Гриша Ганчев е негов почетен баща.

Остава да разберем, коя е почетната му майка... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 дек 2015 15:41

Yoda написа:губите си времето да спорите , утре ДК ще де произнесе дали Стоилов е някакво ..... лице в литекс ....... Те ще проверят и ако е ще го накажа, ако не е ще накажат футболистите с по 1 г. лишаване от състезателни права, глоба и отбора с глоба и изхвърляне от А група, като последните две не зависят от статуса на Стоилов.

+1 :) Напълно съм съгласен. Това е положението и то е записано кристално ясно в правилника. Останалото (както спомена и уважаваният Странджата) е убиване на времето, докато стане ракиено време... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Какъв е Стойчо Стоилов в Литекс?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 15 дек 2015 15:42

bilyaletdinov написа:
ivan56 написа:
Ти си кон с капаци бе пич, а и повечето левскари, щом отричате очевадният фал на Бедоя срещу вратаря.Ама трябва поне малко да си играл футбол или да си гледал футбол.


Koй фаул бе, хамсийке :lol: То докосване няма, ти за фалове ми говориш. Опасна игра ли има, съприкосновение ли има :lol: Жалки ставате в омразата си към Левски. Тя при вас е водещата. Затова не ви остана какво да подкрепяте. Остани ви само кого да мразите...

Може би Бедоя има лош дъх!?... :roll: 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта