Ще извадят ли Литекс от А група?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот alexdb » 13 дек 2015 02:23

gzagorov написа:
bai_ivo2 написа:Абе не знам преди три години за едно нарушение на Пацо тигъра в глезена на Мораеш почнаха едни изчисления би ли той стигнал топката преди тя даизлезе в аут ,е тук играча на левски беше поне 5 метра от вратаря при улавянето и и не бе набрал скорост но му се изпречи и замахна,но топката няма как да му вземе

Какво значение има това? Бедоя не беше на 5 метра, даже като че ли фаулира вратаря, съдията видя че топката остава във вратаря, никой от "Левски" не го атакува, а се изтегляха, и затова играта продължи. Единствено Бедоя тръгна с някакви претенции към съдията зад вратата (каквито играчите имат всеки мач), а незнайно защо Перез го подгони и го хвана за гърлото в наказателното поле и после го бутна, което е дузпа. Какво не е ясно? Който не му харесва, че "Левски" бие служебно, да се обърне към Перез и Стойчо Стоилов. Всички останали приказки и заяждания за грозната радост на Гаджев, може и да имат право, но си остават заяждания от яд, че "Левски" взима 3 точки в този мач.


На прасетата не им е ясно как изобщо може някой съдия да свири според правилата, а не както на тях им се иска :)
Бедоя изобщо не докосва вратаря, а понеже оня се подхлъзна маймуната реши, че го е ритнал и за това налетя. Иначе ако имаше съприкосновение щеше да бъде свирено нарушение и толкова. Това би било чист тактически фаул, какъвто винаги се прави при опит за бързо изнасяне на топката. Но понеже съприкосновение нямаше, а вратаря и за момент не е загубил контрол върху топката няма основание да се спира играта. Обаче свинска кратуна как да смели толкова информация???
Да си гледат там аматьорския футбол, е и Латекса догодина ще им прави компания и да се молят за купата да не се паднат с Монтана или Берое, че белким стигнат до финал :mrgreen:

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот dreben23 » 13 дек 2015 02:24

Как може всички левскари да са толкова загубени? Ама до един бре, цял живот ви бутат, че не можете и сами без придружител да се качите в некой трамвай, а какво остава да биете некой мач! :lol: :lol: Ама и пишат ту отгоре, простаци загубени. :) Литекс вън от А група, че е най-лесно, но щом си свалят гащи за неква мизерна купа и продават титла :lol: и ние сме за. Не, повръща ми се вече от тоя футбол в световен мащаб нещата са трагични и за това са виновни големи клечки по футболни съюзи в страни, асоциацийки, федерацийки, УЕФИ, ФИФИ. ЕЙ го ся жребия за европейското повториха квалификациите, ама ще ида да повърна и ще си легна. И тия лошите все ни лук яли, ни лук мирисали- дето да кажат некой път "ама тъй не е феъплей се става шампионче", те всекакви други изказвания ще направят дето са им угодни все на тех. :lol: :lol: И после им дай да се правят на интересни по форуми и фейсбуци, а мога да им кажа, че клубът им винаги бил за посмешище. Живейте с тази мисъл, лека нощ! За посмешище вече е и Литекс, колкото по-рано стане ЦСКА, толкова по-добре ще е и за вас/тях/нас. И на вас лека, а сега да не забравя да ида да си повърна като сериозен човек! Спортът е скапан нацяло, ще мисля вече някакво друго хоби, че взе да ми писва дори и на мен. :) То вий гледате по едно мачле и си ви е все едно, драснете коментарчета във форумче или се понахраните под некоя статийка, ама аз гледам всеки и ми стана досадно, единствено продължавам да ги зяпам заради новото добро шоу, което могат да ми предложат, ама нещо взе да ми се приспива по средата, преди антракта даже.. Не че ми е толкова интересно, то е пълна трагедия, та не сте само вие, споко. Нищо не може да ме впечатли що се отнася до спорта, няма нито наслада вече, нито горчилка, пълна безвкусица ми е всичко, ама поне шоу да има, нека има, но поне да не свалят гащи на публични места да ги види цял свят. Заслужава ли си човек да обсъжда някакъв спорт в днешно време или да се радва на някакви спортни постижения примерно, докато люде като Коце Маца и сингапурския му авер са на свобода и продължават да уреждат и най-завързаните мачове от най-големите първенства, докато шефовете на различни спортни организации са, даже не обвинявани, ами залавяни с кацата с меда директно? Ми много ясно, че не...Лека, ся боли, после ще мине, сипи една мастика, направи се на облак и ще мине всичко. :)
Последна промяна от dreben23 на 13 дек 2015 02:28, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Графът
Мнения: 335
Регистриран на: 19 юни 2013 00:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот Графът » 13 дек 2015 02:27

голям го вадиш, ама аз гледах два мача с ваше участие от сряда насам и твърдя, че сте пълен кенеф. ако изключим страничните фактори просто нямате футболни аргументи срещу литекс или греша? отстъпвате и като единици, само виж минев, милиев и карнер и ги сравни с защитата на литекс. да не говорим за рохас, виана и арсенио. асприя няма място в тия сравнения. зле сте, това отричаш ли го?
България има много отбори, но "Ботев" Пловдив е само един!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот alexdb » 13 дек 2015 02:27

PFC Litex написа:Всяка една алинея е сама за себе си и взаимноизключваща другата.
Не случайно в правото има един лично за мен тъп термин "Тълкуване на закона"
На пръв поглед трябва да има наказание по алинея 1, но продължавайки да четеш въпросния член стигаш до извода, че алинея 5 изключва алинея 1 и тъй като всичко е по инициатива на служебно лице стигаме до алинея 3.

След, като не са наказани играчите, по силата на кой закон ще ги лишиш от правото на труд?
Правете сметка, че по средата на сезона отборът им няма как да почне да се състезава в друга група.

Айде стига ви толкова безплатни съвети.

Действията на Стойчо ще се повторя са тотално идиотски и изобщо не го оправдавам. Габровския миндил това му беше последния мач в кариерата, жалко не беше лош съдия. Отбора на Левски не ме интересува, ние си има достатъчно проблеми от спортно-техническо естество за решаване + факта, че Дуци пияницата ще ни е следващия треньор.


Ти май бая си тъпичък и от право кьор хабер си нямаш :) Играчите се освобождават от наказание, когато не са виновни (ал. 5), но клуба си получава наказанието. А играчите от право на труд не ги лишаваш. Те си прибират неустойките по договорите и стават свободни агенти поради неизпълнение на договора по вина на клуба. Така че прави разлика между двете - играчите са прости служители, ако те са виновни гърмят, а клуба гърми във всички случаи

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот alexdb » 13 дек 2015 02:31

Графът написа:голям го вадиш, ама аз гледах два мача с ваше участие от сряда насам и твърдя, че сте пълен кенеф. ако изключим страничните фактори просто нямате футболни аргументи срещу литекс или греша? отстъпвате и като единици, само виж минев, милиев и карнер и ги сравни с защитата на литекс. да не говорим за рохас, виана и арсенио. асприя няма място в тия сравнения. зле сте, това отричаш ли го?


Няма какво да гледам. Видяхме ги кви титани са всичките изброени от тебе срещу Йеглава, а така също ги видяхме как биха във вторник - отменен редовен гол, ако съдийско подпиране и втори гол от засада.
А за аргументите си глей третодивизионното тимче. Още миналата година станаха трети във вечната класация куц кон - демек най-много поредни мачове без гол, а сега ритат топка по села, махали и паланки.
Последна промяна от alexdb на 13 дек 2015 02:32, променено общо 1 път.

bai_ivo2
Мнения: 183
Регистриран на: 08 окт 2013 12:34
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот bai_ivo2 » 13 дек 2015 02:31

Имам един въпрос-кой тук е юрист

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот alexdb » 13 дек 2015 02:32

bai_ivo2 написа:Имам един въпрос-кой тук е юрист


Аз, що?

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот gzagorov » 13 дек 2015 02:32

PFC Litex написа:Всяка една алинея е сама за себе си и взаимноизключваща другата.
Не случайно в правото има един лично за мен тъп термин "Тълкуване на закона"
На пръв поглед трябва да има наказание по алинея 1, но продължавайки да четеш въпросния член стигаш до извода, че алинея 5 изключва алинея 1 и тъй като всичко е по инициатива на служебно лице стигаме до алинея 3.

След, като не са наказани играчите, по силата на кой закон ще ги лишиш от правото на труд?
Правете сметка, че по средата на сезона отборът им няма как да почне да се състезава в друга група.

Айде стига ви толкова безплатни съвети.

Действията на Стойчо ще се повторя са тотално идиотски и изобщо не го оправдавам. Габровския миндил това му беше последния мач в кариерата, жалко не беше лош съдия. Отбора на Левски не ме интересува, ние си има достатъчно проблеми от спортно-техническо естество за решаване + факта, че Дуци пияницата ще ни е следващия треньор.

Щях да се съглася с теб, ако алинея 5 завършваше с: "... и отборът не се изважда от групата".
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

bai_ivo2
Мнения: 183
Регистриран на: 08 окт 2013 12:34
Контакти:

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот bai_ivo2 » 13 дек 2015 02:35

Ми разясни ситуацията като и готово щот тука вече са ми смешни тия елементарно написани точки дето някои хора не могат да ги схванат.Айде лека ви вечер на всички

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Ще извадят ли Литекс от А група?

Мнениеот PFC Litex » 13 дек 2015 02:38

Предлагам бас по 2000 лв. отиваме при нотариус и залагаме, но не ви стиска, а само ляляте вече седем осем часа това и онова.
Заместник председателя на ДК към БФС директно ви казва, че отбора няма да бъде ваден, но като ми пееш пенкеле, кой ли ми те слуша.

2013 година извадиха Партизан Червен бряг по Чл.28, ал. 1 и след два дена го върнаха обратно, що така стана?
Изображение


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта