На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Speranza
Мнения: 375
Регистриран на: 20 сеп 2008 12:50
Контакти:

На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот Speranza » 14 юни 2015 01:30

Пускам темата не провокативно, а просто ми е интересно. Прочетох някои мнения във вътрешния форум на Литекс, но всякаш никаде няма някакво сериозно възмущение от случващото се или поне от новините, витаещи около клуба. Започвам да имам усещането,че едва на шепа хора им пука какво ще се случи с един от най - титулуваните отбори в Бг (няма значение в случая как са излезли на "голямата сцена") Интересно ми е , няма ли толкова кой да зададе въпрос- какво ще стане с Академия Литекс ... какво ще стане с настоящите футболисти на Литекс .... изобщо ... слушам по цял ден различни дерзания от фенове на Цска и до някъде на Левски .... и почти нищо в оранжево ..... абе вие отбор нямате ли ?? Мнение нямате ли? Титли нямате ли ? Живи ли сте изобщо ?
Изображение

You'll never walk alone!!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот 1982 » 14 юни 2015 01:46

Е, те са 27 човека, какво очакваш да направят ?!

Та, феновете на ЦСКА и Левски, дето се барат за милиони, не правят нищо, за да си спасят клубовете, ти чакаш от 27-те фена на Литекс ?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
iisskkrreenn
Мнения: 556
Регистриран на: 15 юни 2009 17:08
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот iisskkrreenn » 14 юни 2015 01:50

Чакат си безплатните карти за сектор Г
И аз се питах същия въпрос,отношение имат по въпроса или....
Едни и същи боклуци,от различни села. Едните от ЛеФски,другите от ЦСКА....
Изображение
[rimg]http://cmyguoxukc.com/groovy/zagorka_1.jpg[/rimg]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот Reckless » 14 юни 2015 01:57

Защо трябва да отговаряме на глупави въпроси ? На Литекс всичко си му е наред, всичко си функционира ! Това че има такива шарани, като вас да вярват в дядо Коледа, не е проблем на феновете на Литекс ! Стадиона ни се реновира, отбора ни е на лагер в Тетевен, какво повече трябва да коментираме !? Ако очаквате да се връзваме на догадки от идиоти, си е ваш проблем !

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот russia » 14 юни 2015 03:20

Reckless написа:Защо трябва да отговаряме на глупави въпроси ? На Литекс всичко си му е наред, всичко си функционира ! Това че има такива шарани, като вас да вярват в дядо Коледа, не е проблем на феновете на Литекс ! Стадиона ни се реновира, отбора ни е на лагер в Тетевен, какво повече трябва да коментираме !? Ако очаквате да се връзваме на догадки от идиоти, си е ваш проблем !

Точно така! Човекът ви го каза в прав текст. Литекс си е Литекс, ЦСКА си е ЦСКА. И не очаквайте друго!
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 14 юни 2015 05:44

Reckless написа:Защо трябва да отговаряме на глупави въпроси ? На Литекс всичко си му е наред, всичко си функционира ! Това че има такива шарани, като вас да вярват в дядо Коледа, не е проблем на феновете на Литекс ! Стадиона ни се реновира, отбора ни е на лагер в Тетевен, какво повече трябва да коментираме !? Ако очаквате да се връзваме на догадки от идиоти, си е ваш проблем !

Абсолютно.Нормално е недосетливите да се връзват на журнаГлистите за всяка информация на ухо.В Градски ред и забавления,форума на Ботев Пловдив има постоянна специална тема ,,за боклуците'' е името и.Някои жители на крайните столични квартали искат град с население от 30000 човека да имат средна посещаемост 5000.Простотията не се разхожда по керемидите.

Потребителски аватар
Mecho-Cuh
Мнения: 241
Регистриран на: 18 апр 2009 16:13
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот Mecho-Cuh » 14 юни 2015 08:10

Ако са само журналистически измислици най-нормалното е Гриша Ганчев да излезе и да обяви,че не е вярно. А той не го прави. Всеги ден се говори за това от 2 седмици!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот IvailoRz » 14 юни 2015 08:15

Много ясно че ни пука . На мен дори малко повече отколкото за ЦСКА . Мен акъла не може да ми побере как има хора които са ок с това да се затрие един отбор с 4 титли , хубав стадион , много добре работеща школа .. за сметка на друг отбор , който и да е той . А някои дори и се кефят и нямат търпение да се случи ..после няма ли да ви е малко срам ?

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот orlando7 » 14 юни 2015 08:18

Що да ми пука за Литекс? На помака да не му пука за Локомотив София,например? Айде у лево!

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: На Вас пука ли Ви за Литекс ?

Мнениеот msm » 14 юни 2015 08:42

Не мога да бъда пророк, но до колкото е вярна излизащата информация за преобразуването/изкупуване на акциите на Литекс от страна на Божков/ на отбора, не мисля, че Ловеч ще остане без отбор. Бази, академия, организация, вероятно и някой друг футболист и т.н. ще си остават в Ловеч. С набраната инерция и евентуално добро последващо управление, някой ден Ловеч отново може да има отбор в А група. Проблемът на отбори като Литекс, Лудогорец и др. е че нямат голяма фенска маса и зависят изцяло от един благодетел. Всичко зависи от неговото решение и когато то е да спре кранчето никой не може да му каже нищо! Все пак, както някой написаха всичко за сега са само слухове!!!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта