Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

mtaraduda
Мнения: 1497
Регистриран на: 30 юли 2009 20:16
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот mtaraduda » 20 авг 2013 13:05

DmG написа:
siniq_fen написа:Изображение

Как ще коментираш тази снимка? Това опит да се играе за топката ли трябва да е? Бодуров да не се прави на ни лук ял , ни мирисал, а да се стяга, защото националния има нужда от добра защита в Италия!

Иначе съдията не ми е проблем, така е видял, така е отсъдил. Но ако ще искаме да сме обективни, нека да бъдем.

А така , а виждаш ли къде е линията на наказателното поле , даже преди топката :)
Ако Бодуров лъже , просто Генков ще излезне и ще каже истината . Но не вярвам да стане .

Добре извън наказателното поле е. Следователно има само фал с червен картон.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот tsonpen » 20 авг 2013 13:07

donDiego написа:
tsonpen написа:Видях я тази ситуация. Да твърди, че има 100% дузпа, може само слепец. И според мен по-скоро няма. Колкото може да се отсъди дузпа, толкова и симулация. Напълно основателно ситуацията беше подмината.

А не трябваше да се подминава,а да вдигне картон на Генков за симулация.Оня второто полувреме само спореше със съдиите,беше си за няколко жълти в този мач,а дали щеше да спори и да ръкомаха ако беше взел жълтото в '1 минута :roll:


И дамата си имат по малко мина в ситуацията, а няма как в такава ситуация да се вдигнат два жълти картона. Поне аз не съм виждал някой да посегне да спъне или задържи с ръце, а другият сам да падне и да накажат и двамата. По-скоро се подминава. Първият ако не беше посегнал, щеше да има картон за втория за симулация, вторият ако не беше падал, щеше да си продължи атаката. Сами са се наказали.
Понакога е нелепо (като мача в Загреб), когато Марселиньо наистина го спънаха отзад, а му дадоха втори жълт картон. Той си беше изкарал половината на картона преди това, но това е друга тема. Разсъждаваме принципно.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот GOLEADOR » 20 авг 2013 13:08

Къде е наказателното поле (на снимката)?Явно трябва да си сложа "сините очила" за да го видя!

П.П.
Картон за симулация!Задължителен!
Последна промяна от GOLEADOR на 20 авг 2013 13:09, променено общо 1 път.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот 0007 » 20 авг 2013 13:09

Бодуров дръпна Цецо,но и той само това чакаше и веднага се строполи.Ситуацията според мен е 50/50,по-добре,че не я отсъди,защото цялото дерби щеше да се опорочи.Странно защо обаче никой не коментира една ситуация от второто полувреме,когато Гари пусна успореден на голлинията пас отново към Цецо и той беше задържан(май пак от Бодуров ) :roll:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот shotgun blues » 20 авг 2013 13:10

Дузпа и ЧК имаше според мен :geek:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

tishko
Мнения: 49
Регистриран на: 01 юни 2009 16:49
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот tishko » 20 авг 2013 13:11

Аз мисля, че ако Генков не беше преиграл толкова, съдията щеше да си свири дузпа. За мен Бодуров го докосва/побутва и може да се свири дузпа, но реакцията на Генков да се строполи все едно е бутнат с шут в гърба явно накара съдиите да го счетат за симулация.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот stoyankd » 20 авг 2013 13:11

Сега да чакаме и Георги Миланов да стане мъж и да каже, че нямаше нарушение на Роман Ели през пролетния мач.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот siniq_fen » 20 авг 2013 13:14

Изображение

Ето го наказателното, слепци. При задържане се свири там, където падне фаулираният състезател. Следователно - дузпа и червен картон.
Само Левски!

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот DmG » 20 авг 2013 13:16

siniq_fen написа:Изображение

Ето го наказателното, слепци. При задържане се свири там, където падне фаулираният състезател. Следователно - дузпа и червен картон.

хахахахахахах ахахахаххаахх ах хахахахахахахахах хах ах ах аххаах ха хах ах ах аха ха ха хахахахахахахахахахахахахаха

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Бодуров: Генков е мъжкар, призна ми, че дузпа няма

Мнениеот siniq_fen » 20 авг 2013 13:16

DmG написа:
siniq_fen написа:Изображение

Ето го наказателното, слепци. При задържане се свири там, където падне фаулираният състезател. Следователно - дузпа и червен картон.

хахахахахахах ахахахаххаахх ах хахахахахахахахах хах ах ах аххаах ха хах ах ах аха ха ха хахахахахахахахахахахахахаха

Някои хора не са чели правилника.
Само Левски!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта