Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tomislav_Fan
Мнения: 286
Регистриран на: 10 окт 2008 19:05
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот Tomislav_Fan » 03 апр 2013 11:50

kambata написа:Когато Левски не върви излиза всякаква гнилоч да ми обяснява как щели да викат за противниците ни. Ми викайте бе, като не сте радостни от вашите смешни отборчета викайте против Левски.


Камба, мани ги тия комплексари...пази Боже сляпо да прогледа...до миналия сезон (преди да сгънат Гришата) като ги ебеше Гришата навсякъде със съдии и схеми реваха, но сега видиш ли колко са симпатични и милички бебенцата на неБългарина...айде малко по-сериозно

Хора, запомнете, НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ и викаме само за ЛЕВСКИ...а за кого ще викат разни тича, мича, бяга, скача - честно казано ми е през хуя !!

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 03 апр 2013 11:52

Успех на Литекс и от Разград ! Кво бе .. неможе ли като не сме за нито един от 2-та да имаме предпочитания ? Винаги са ми били симпатични Литекс , дори преди когато всички бяхте против тях и мрънкахте че са подпирани от съдиите . Не просто и те като нас се бъркаха ( и ще продължават ) да се бъркат в сметките на грандовете . Преди Гришата с парите беше оправдание ... сега оправдание няма !

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот bianchi » 03 апр 2013 11:53

Ивайло Лудогорец написа:Успех на Литекс и от Разград ! Кво бе .. неможе ли като не сме за нито един от 2-та да имаме предпочитания ? Винаги са ми били симпатични Литекс , дори преди когато всички бяхте против тях и мрънкахте че са подпирани от съдиите . Не просто и те като нас се бъркаха ( и ще продължават ) да се бъркат в сметките на грандовете . Преди Гришата с парите беше оправдание ... сега оправдание няма !

Кой сте вие и какви успехи пожелавате? Смешник 10 човека сте Рендето правилно каза.

Потребителски аватар
amstel_beer
Мнения: 2069
Регистриран на: 02 апр 2012 18:34
Skype: Dallas
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот amstel_beer » 03 апр 2013 11:55

veselinsk написа:Нямам търпение да стане 8 часа и да се появят темите "ИлИл вън!"

Как да ви подкрепя някой когато вие мразите всички, скандирате "Селяни умрете" и обиждате футболната икона на България - Ицо Стоичков ? Никакъв отбор на народа не сте :)

Пич, недей така... Аз, освен Левски, винаги съм уважавал и отборите на Ботев и Черноморец защото смятам, че това са най-разбиращите играта фенове в страната. :idea:

Потребителски аватар
kreedz
Мнения: 483
Регистриран на: 18 мар 2012 17:55
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот kreedz » 03 апр 2013 11:56

Успех на Литекс.
[wrapimg=]http://images.ibox.bg/2007/04/27/dancho/460x307.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 03 апр 2013 11:57

bianchi написа:
Ивайло Лудогорец написа:Успех на Литекс и от Разград ! Кво бе .. неможе ли като не сме за нито един от 2-та да имаме предпочитания ? Винаги са ми били симпатични Литекс , дори преди когато всички бяхте против тях и мрънкахте че са подпирани от съдиите . Не просто и те като нас се бъркаха ( и ще продължават ) да се бъркат в сметките на грандовете . Преди Гришата с парите беше оправдание ... сега оправдание няма !

Кой сте вие и какви успехи пожелавате? Смешник 10 човека сте Рендето правилно каза.


Те и за Литекс така говореха ... :Д . Беше ли в Бургас на финала ? и 10 ли бяхме ?

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот Син до гроб_ » 03 апр 2013 12:00

Ти да не си оня фен на Лудогорец дето мяташе меанета след като спечелихте Купата?
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
blue magic
Мнения: 1396
Регистриран на: 03 сеп 2008 00:13
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот blue magic » 03 апр 2013 12:01

Jorkorazporko написа::lol: :lol: :lol: левскарите не спирате да изумявате! Е за вас ли да стискаме палци? Аз стискам палци за Литекс по - принцип срещу всички отбори освен моя, защото ми харесват, след ЦСКА в Бг съм фен на Литекс! Проблем?? Цяла България симпатизира на Литекс защото са млад и добър отбор, който не е подпиран от съдиите, за разлика от вашия отбор! Тука няма нищо лично срещу вас, даже ако гледаме рационално по - добре вие да победите, защото вас ще ви отстраним доста по - лесно!


Мамма миа! "След ЦСКА съм фен на Литекс" - а след Литекс сигурно да Ботев Враца, а след това на Спортист Генерал Тошево! Ей големи сте! Отивам по нататък - "Цяла България симпатизира на Литекс защото са млад и добър отбор, който не е подпиран от съдиите, за разлика от вашия отбор!" - печели рубликата "Изказването на деня"!
Ние сме ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

Потребителски аватар
bianchi
Мнения: 1650
Регистриран на: 11 юни 2011 16:27
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот bianchi » 03 апр 2013 12:01

Ивайло Лудогорец написа:
bianchi написа:
Ивайло Лудогорец написа:Успех на Литекс и от Разград ! Кво бе .. неможе ли като не сме за нито един от 2-та да имаме предпочитания ? Винаги са ми били симпатични Литекс , дори преди когато всички бяхте против тях и мрънкахте че са подпирани от съдиите . Не просто и те като нас се бъркаха ( и ще продължават ) да се бъркат в сметките на грандовете . Преди Гришата с парите беше оправдание ... сега оправдание няма !

Кой сте вие и какви успехи пожелавате? Смешник 10 човека сте Рендето правилно каза.


Те и за Литекс така говореха ... :Д . Беше ли в Бургас на финала ? и 10 ли бяхме ?

Не бяхте 10 бяхте 11 жалки сте Домуса плати да заглуши публиката на Локомотив.Това измислено отборче от Разград никой няма да го помни защото един отбор е голям Колкото са големи феновете му.

Потребителски аватар
Tomislav_Fan
Мнения: 286
Регистриран на: 10 окт 2008 19:05
Контакти:

Re: Стоичков и Литекс заплашват Левски с антирекорд

Мнениеот Tomislav_Fan » 03 апр 2013 12:03

Ивайло Лудогорец написа:
bianchi написа:
Ивайло Лудогорец написа:Успех на Литекс и от Разград ! Кво бе .. неможе ли като не сме за нито един от 2-та да имаме предпочитания ? Винаги са ми били симпатични Литекс , дори преди когато всички бяхте против тях и мрънкахте че са подпирани от съдиите . Не просто и те като нас се бъркаха ( и ще продължават ) да се бъркат в сметките на грандовете . Преди Гришата с парите беше оправдание ... сега оправдание няма !

Кой сте вие и какви успехи пожелавате? Смешник 10 човека сте Рендето правилно каза.


Те и за Литекс така говореха ... :Д . Беше ли в Бургас на финала ? и 10 ли бяхме ?


Абе човек, не ставай смешен !! Искам само да те попитам къде беше до преди година ?? Виж само кога си се регистрирал във форума...но как да се регистрираш по-рано, като това ГМО го има от година и половина...Вие сте ПФК Киро и нищо повече, както и Литекс...аа са решили Домуса и Гришата да се дръпнат и ГМО-тата отиват в канала...и трябва да си деактивираш акаунта от форума :)


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта