urkoto написа:Думата гранд е изкривена още в момента, която са я лепнали на сините идиоти, синко. Тъй че не бери грижа ние какви думички използваме, ами отивай си гледай селекцията и си брой победите в дербито. Аман от нахални сини пръчове
Браво, колега, добре му го каза!
Иначе в статията има грешка- миналата година зимата вярно, че играхме контрола с Клуж, но резултатът беше 3:2 за тях- вкараха дузпа в последната минута.
Другото, което искам да кажа на сините "разбирачи"- румънските отбори много отдавна ни задминаха. Самият факт, че първите два отбора участват в ШЛ, а шампионът играе директно в групите, без квалификации. Освен това редовно си имат 2-3 отбора в групите на ЛЕ. Тази година са 3- Стяуа, Васлуй и Рапид Б, като първите два отбора имат добри шансове да продължат и след групите. Така че, да, румънските отбори вече се превръщат в "грандове" за българските.