Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:26

joro65 написа:Ей много левскар тук,много чудо......и пожелават успех в жребия.Литекс със сигурност ще участват в жребия,ама вашата е много под въпрос....да не ви се смеят утре те!


Аз не бих им се смял, защото неуспехи на други отбори не ми носят радост. Не виждам смисъл, да ме радва нещо, което не ме касае, но част от тях нали са "граждани" и манталитета им е такъв "градски" :mrgreen:

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 5011
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот LaRgO » 04 авг 2011 00:26

Не мога да разбера защо всеки път трябва да си ги мерите... Все едно отборите ни всяка година играят финали и полуфинали в ШЛ.
Това е български отбор все пак.

Иначе слаба игра на Литекс. Никаква дузпа, но и без нея с тази игра не виждах как Литекс може да ги отстрани.
Успех в ЛЕ!
Последна промяна от LaRgO на 04 авг 2011 00:27, променено общо 1 път.

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:27

LaRgO написа:Не мога да разбера защо всеки път трябва да си ги мерите... Все едно отборите ни всяка година играят финали и полуфинали в ШЛ.
Това е български отбор все пак.

Иначе слаба игра на Литекс. Никаква дузпа, но и без нея с тази игра не виждах как Литекс може да ги отстрани.
Успех в ЛЕ.


Точно казано ! Това е положението !

Потребителски аватар
iliyan79
Мнения: 243
Регистриран на: 08 юли 2011 00:28
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот iliyan79 » 04 авг 2011 00:29

Няма къкво да ревем против съдиството !!! Факт е , че Висла ни побеждава за трети път !!!! :( така, че стига вече ....нека Пенев си ходи и този мач беше най скучния от тези който съм гледал със Литекс,безидеина игра...нито един пас на мястото си и нито едно положение за гол ! Но на всички ни беше ясно какво ще стане,в по старите ми коментари казах , че поне 3 гола ще ни вкарат! и така и стана, хйде сега да си играем срещу Ботев ,Вихрен и Монтана и да си лупим семките на стадиона :roll:

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:31

vans81 написа:
Bella написа:Продължавам да съм на мнението, че един истински фен защитава и подкрепя отбора си дори когато губи! И на мен ми се иска Литекс да има успех и да се класира, и аз съм супер ядосана, но не е това начина, като говориш против отбора си... Та кой не губи и не отпада? И на най-добрите се случва...


Проблема е, че на вас ви се случва всяка година и контрастира с невероятните ви успехи с/у Монтана и компания. А сравнението с най-добрите е меко казано неуместно.
Пример: Любо Пенев адски прилича на сър Алекс, ама само по дъвката. ;)


Да, разбира се, че за теб Монтана имат по-големи шансове в групите на ШЛ от нас и някак си не е логично да побеждаваме Монтана.
Това, обаче си е твое мнение.

"А сравнението с най-добрите е меко казано неуместно. "

Наистина ли капацитета ти стига до там, че да не можеш да различиш пример от сравнение ? :mrgreen:

Потребителски аватар
fuckside
Мнения: 182
Регистриран на: 14 авг 2009 16:38
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот fuckside » 04 авг 2011 00:33

Висла стана шампион с 8 или 9 загуби, а Литекс с 1 :roll:
Разликата межу Висла и последния в тяхното първенство беше около 20 точки мисля.
А разликата между Литекс и Славия, които бяха в златната среда някъде към 40 :shock:
Истината е, че набедените ни грандчета са подпирани от съдиите и не са подготвени за такива мачове, защото в България във всеки труден момент им се подава ръчичка, а после сме свидетели на такива моменти като на Христо Йовов, който гледаше като теле в железница след като му показаха жълт картон за симулация. В България той не е сънувал такава ситуация.
Това се отнася за всичките ни евроучастници.
Искате пробив в Европа. Научете се да губите в България и стимулирайте конкуренцията :!: :!: :!:

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:34

iliyan79 написа:... хйде сега да си играем срещу Ботев ,Вихрен и Монтана и да си лупим семките на стадиона :roll:


Защо, да не би някой някой от другите отбори да се е отказал да играе в българското първенство ?
А колкото до семките, люпи си, кой ти пречи и на кой му пука ?

Потребителски аватар
Bella
Мнения: 119
Регистриран на: 29 юни 2011 01:45
Местоположение: Litex town
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Bella » 04 авг 2011 00:36

Офф не съм казала, че сме най-добрите бе как все ме разбирате погрешно :)
[center]Когато над Ловеч се мръкне и Осъма бурно шуми,
цяла България тръпне - за Литекс пак песен ехти..
Ах, колко е сладко да слушаш как шопите плачат сега,
над Витоша сълзи се леят за Левски и ЦСКА..
[/center]

Потребителски аватар
vans81
Мнения: 97
Регистриран на: 13 сеп 2009 12:37
Skype: vans81
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот vans81 » 04 авг 2011 00:37

Reckless написа:
vans81 написа:
Bella написа:Продължавам да съм на мнението, че един истински фен защитава и подкрепя отбора си дори когато губи! И на мен ми се иска Литекс да има успех и да се класира, и аз съм супер ядосана, но не е това начина, като говориш против отбора си... Та кой не губи и не отпада? И на най-добрите се случва...


Проблема е, че на вас ви се случва всяка година и контрастира с невероятните ви успехи с/у Монтана и компания. А сравнението с най-добрите е меко казано неуместно.
Пример: Любо Пенев адски прилича на сър Алекс, ама само по дъвката. ;)


Да, разбира се, че за теб Монтана имат по-големи шансове в групите на ШЛ от нас и някак си не е логично да побеждаваме Монтана.
Това, обаче си е твое мнение.

"А сравнението с най-добрите е меко казано неуместно. "

Наистина ли капацитета ти стига до там, че да не можеш да различиш пример от сравнение ? :mrgreen:


Капацитета ми не стига дотам и ако искаш може да направим партия шах, за да се увериш :mrgreen:
Примера е на базата на твоето сравнение, за да вникнеш в същината на тезата.
Признавам примера е просташки, но вината не е в мен, а в лицето, което е включено в примера(уточнение:не говоря за сър Алекс).
Ок?

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:37

fuckside написа:Висла стана шампион с 8 или 9 загуби, а Литекс с 1 :roll:
Разликата межу Висла и последния в тяхното първенство беше около 20 точки мисля.
А разликата между Литекс и Славия, които бяха в златната среда някъде към 40 :shock:
Истината е, че набедените ни грандчета са подпирани от съдиите и не са подготвени за такива мачове, защото в България във всеки труден момент им се подава ръчичка, а после сме свидетели на такива моменти като на Христо Йовов, който гледаше като теле в железница след като му показаха жълт картон за симулация. В България той не е сънувал такава ситуация.
Това се отнася за всичките ни евроучастници.
Искате пробив в Европа. Научете се да губите в България и стимулирайте конкуренцията :!: :!: :!:


Значи да лягаме на отборите от нашето първенство, за да се научим да играем в Европа !?
Интересна логика !
Колкото до разликата в точките, все си мисля, че полското първенство е малко по-силно от нашето.


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта