Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
startx
Мнения: 144
Регистриран на: 23 апр 2011 21:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот startx » 04 авг 2011 00:11

shotgun blues написа:
Bella написа:Офф то голям кеф ли е да се кефиш на провала на БГ отбор в Европа?

въпроса е че ЛИТЕКС винаги се проваля
това е проблема,ЛЕВСКИ и ЦСКА и те се дънят,обаче и се класират в тези групи,докато ЛИТЕКС НЕ

Ей суек вземи беги в синият форум и стига се прави на фен на Литекс, че почваш да ме дразниш и ще ти тегля една солена че да е помниш цял живот !
Класирали се две години Левски и ЦСКА и айде всяка година били в групите айде моля те стига си писал глупости.Сега ще видиш кой как ще се класира като им се паднат силните отбори, а не някакви от нашата черга.

Потребителски аватар
YoTheReal
Мнения: 428
Регистриран на: 18 май 2009 16:25
Skype: y0_the_real
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот YoTheReal » 04 авг 2011 00:11

Bella написа:Офф то голям кеф ли е да се кефиш на провала на БГ отбор в Европа?

А защо да се надявам на Литекс, когато знам че ако не си бяхте купили титлата, МОЯТ отбор щеше да е на ваше място!? И както винаги показахте, че с пари не става. Срещу отборите в А група - може. В Европа - не!

Успех на Литекс в Лига Европа, но се съмнявам да влязат в същината на турнира. Изкуствените отбори биват сгазени от реалността.
storm написа:
Доктор Хаус написа:Тиеро и Грило какви играят? :roll:

контузени

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:12

startx написа:И както предполагах най активен в темата е оранжево синият фен shotgun blues да плюе по отбора си.Чак мен ме дразни а не съм фен на Литекс пък за самите фенове на отбора не знам.


Ние сме го разкрили отдавна :mrgreen:
Той в момента играе ролята на щрауса. Скрил си главата в пясъка и си вярва, че никой не го вижда :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Bella
Мнения: 119
Регистриран на: 29 юни 2011 01:45
Местоположение: Litex town
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Bella » 04 авг 2011 00:14

Продължавам да съм на мнението, че един истински фен защитава и подкрепя отбора си дори когато губи! И на мен ми се иска Литекс да има успех и да се класира, и аз съм супер ядосана, но не е това начина, като говориш против отбора си... Та кой не губи и не отпада? И на най-добрите се случва...
[center]Когато над Ловеч се мръкне и Осъма бурно шуми,
цяла България тръпне - за Литекс пак песен ехти..
Ах, колко е сладко да слушаш как шопите плачат сега,
над Витоша сълзи се леят за Левски и ЦСКА..
[/center]

Reckless
Мнения: 2201
Регистриран на: 02 мар 2010 18:32
Местоположение: DE

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Reckless » 04 авг 2011 00:15

YoTheReal написа:
Bella написа:Офф то голям кеф ли е да се кефиш на провала на БГ отбор в Европа?

А защо да се надявам на Литекс, когато знам че ако не си бяхте купили титлата, МОЯТ отбор щеше да е на ваше място!? И както винаги показахте, че с пари не става. Срещу отборите в А група - може. В Европа - не!

Успех на Литекс в Лига Европа, но се съмнявам да влязат в същината на турнира. Изкуствените отбори биват сгазени от реалността.

Е, вие поне ще отсрамите България, нали така :mrgreen:
Да видим, естествените отбори как ще мачкат !


Потребителски аватар
Bella
Мнения: 119
Регистриран на: 29 юни 2011 01:45
Местоположение: Litex town
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Bella » 04 авг 2011 00:17

YoTheReal написа:А защо да се надявам на Литекс, когато знам че ако не си бяхте купили титлата, МОЯТ отбор щеше да е на ваше място!? И както винаги показахте, че с пари не става. Срещу отборите в А група - може. В Европа - не!

Успех на Литекс в Лига Европа, но се съмнявам да влязат в същината на турнира. Изкуствените отбори биват сгазени от реалността.


Да но не сте на наше място! За това един съвет най-искрен - гледайте си вашето място и вашия отбор! Айде със здраве ;)
[center]Когато над Ловеч се мръкне и Осъма бурно шуми,
цяла България тръпне - за Литекс пак песен ехти..
Ах, колко е сладко да слушаш как шопите плачат сега,
над Витоша сълзи се леят за Левски и ЦСКА..
[/center]

joro65
Мнения: 752
Регистриран на: 02 ное 2009 00:32
Skype: KOMAZEC
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот joro65 » 04 авг 2011 00:21

Ей много левскар тук,много чудо......и пожелават успех в жребия.Литекс със сигурност ще участват в жребия,ама вашата е много под въпрос....да не ви се смеят утре те!
Изображение

Потребителски аватар
vans81
Мнения: 97
Регистриран на: 13 сеп 2009 12:37
Skype: vans81
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот vans81 » 04 авг 2011 00:23

Bella написа:Продължавам да съм на мнението, че един истински фен защитава и подкрепя отбора си дори когато губи! И на мен ми се иска Литекс да има успех и да се класира, и аз съм супер ядосана, но не е това начина, като говориш против отбора си... Та кой не губи и не отпада? И на най-добрите се случва...


Проблема е, че на вас ви се случва всяка година и контрастира с невероятните ви успехи с/у Монтана и компания. А сравнението с най-добрите е меко казано неуместно.
Пример: Любо Пенев адски прилича на сър Алекс, ама само по дъвката. ;)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Висла Краков - Литекс Ловеч 3:1 (FT)

Мнениеот Tommi » 04 авг 2011 00:25

joro65 написа:Ей много левскар тук,много чудо......и пожелават успех в жребия.Литекс със сигурност ще участват в жребия,ама вашата е много под въпрос....да не ви се смеят утре те!

Няма. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост