Ивелин Попов играч на Газиантеп

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bucky_barabata
Мнения: 185
Регистриран на: 24 мар 2008 17:10
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот bucky_barabata » 01 сеп 2010 15:09

Поредният провален талантлив играч. Пътят е ясен - Газиентеп, Анкатагюджю, Сиваспор и на 38 в Левски.

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот dodo7271 » 01 сеп 2010 15:10

Jazzting написа:Все пак е синя юношка. Къде да отиде? В Бока Хуниорс ли??? :) :) :) :) :)


Е, вярно, няма как да го продадат в суперсилните и известни отбори от Дегестан и Чечня:) :) :)
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот POPCORN » 01 сеп 2010 15:11

bucky_barabata написа:Поредният провален талантлив играч. Пътят е ясен - Газиентеп, Анкатагюджю, Сиваспор и на 38 в Левски.

:lol: :lol:
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
naiki
Мнения: 1169
Регистриран на: 26 авг 2009 15:57
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот naiki » 01 сеп 2010 15:12

леле скъсах се да се смея като го видях....нещастническа му работа....
Tottenham Hotspur & Forza Milan

[offtopic]нема[/offtopic]

Потребителски аватар
NeRaDzYrA
Мнения: 480
Регистриран на: 24 май 2009 20:44
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот NeRaDzYrA » 01 сеп 2010 15:19

Не мога да повярвам..много съм разочерован.Попето можеше да помогне в А група и след мачовете на България да си вдигне цената а той кво..в турски слабак като някои от паляците в Левски..Не мога да повярвам.И за такъв уникален за нашето първенcво играч.. 2 милиона :( :( :( cpaм
Изображение
Моуриньо:„Аз не съм Ибрахмович. Твърде съм влюбен в Интер, за да мога да бъда наставник на Милан”,

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 сеп 2010 15:20

Jazzting написа:Все пак е синя юношка. Къде да отиде? В Бока Хуниорс ли??? :) :) :) :) :)


А бе смешник, и сега в националния отбор на България (разширен състав) има четирима наши юноши. :) Да не говорим, че най-големия си успех през 1994 г. (когато ти сигурно си бил още в топките на тати :lol: ) националите постигнаха с двама наши юноши - титуляри: Боби Михайлов и Наско Сираков! :)
П.П. А между другото, отворко, колко ваши юноши (без Любо Пенев и Емо Костадинов) сте продали в читав европейски отбор, че аз не се сещам за нито един?! :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
CSKARCHETO-BS
Мнения: 1105
Регистриран на: 08 сеп 2009 21:40
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот CSKARCHETO-BS » 01 сеп 2010 15:20

Направо не можах да повярвам като видях заглавието,гришата за мезе ва взе вече :)

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот dodo7271 » 01 сеп 2010 15:21

NeRaDzYrA написа:Не мога да повярвам..много съм разочерован.Попето можеше да помогне в А група и след мачовете на България да си вдигне цената а той кво..в турски слабак като някои от паляците в Левски..Не мога да повярвам.И за такъв уникален за нашето първенcво играч.. 2 милиона :( :( :( cpaм


Кое му е уникалното на Ивелин? Да, добър е, спор няма. Обаче чак пък уникален
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот dreben23 » 01 сеп 2010 15:21

Проблемът е, че щом не можем да пласираме нито един играч в по-качествен отбор, значи не са виновни футболистите, а мениджърите. Не знам защо никой не го вижда това, но това е истината според мен. Защо да речем искат работна виза часове преди затварянето на трансферния прозорец. Иввелин е доста добър футболист, аз лично се надявах да го продадат, за да не играе срещу нас. ;) И друго, той не е играл мач от близо месец, ако не се лъжа. Защо никой не оправи документите му навреме? Аз не съм убеден, че някои хора са искали трансфера да се осъществи. Дори не съм сигурен дали правилото за изиграни мачове още важи, или просто си измиват ръцете, прехвърляйки вината другаде. Както и да е, много негативни неща чета по негов адрес, а той е един от добрите варианти за националния. Наистина, и мен не ме кефи като човек, прекалено е надут ( но кой не е), но качествата му са неоспорими. За мен той е доста по-добър от фигурантите Благо Георгиев и Чавадар Янков да речем.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

jstefanov
Мнения: 12
Регистриран на: 02 окт 2009 16:29
Контакти:

Re: Ивелин Попов играч на Газиантеп

Мнениеот jstefanov » 01 сеп 2010 15:22

А защо на сайта на Литекс няма нищо такова?


Върни се в “Литекс”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта