El Clásico

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

El Clásico

Мнениеот Casillas » 11 дек 2008 12:23

Момци, не остана...
Те го деня "X". Каквото и да говорим за нашите момчета че са в слаба форма, този мач или ще ни срине сезона, или поне психиката на много от момчетата, или ще тръгнем напред.
Рамос, добре запази Икер снощи, но даже трябваше и Робен да пази, че без него, не сме толкова креативни.
Някой знае ли контузията на Снайдер каква е, и колко е тежка?
Споделяйте мнения, и молитви, това да бъде началото на както беше филма "Империята отвръща на удара".
С какъв състав според вас е редно да започнем, и как видяхте вчера играта на защитниците ни? Халфовете според мен, ще се справят. Нападателите, Игуаин просто изгаря от желание за игра, а играч като Раул, знае какво значи този мач, и надявам се отново да ни поведе към победа над каталунците.

mitaka84
Мнения: 16
Регистриран на: 14 авг 2008 22:39
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот mitaka84 » 11 дек 2008 13:15

Абе кога точно е този мач и ще го дават ли по някоя ТВ.

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот Casillas » 11 дек 2008 13:26

mitaka84 написа:Абе кога точно е този мач и ще го дават ли по някоя ТВ.

На 13 декември ще бъде мача, от 20:00 Испанско време, което го прави от 21:00 българско време.
До колкото знам, Спорт 7 не са оправили нещата между тях и Кеибъл Тел, така че никъде по българските канали няма да бъде предаван. Интернет обаче, ще бъде заринат от фенове, и със сигурност ще бъде най гледаното нещо за съботната вечер!

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот palante » 11 дек 2008 13:48

аз пък мисля ,че напук на всичкo и всички разбирачи ,който казват че Реал ще бъдат разгромени ще бием!!!
Последна промяна от palante на 11 дек 2008 14:43, променено общо 1 път.
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Потребителски аватар
miti4nia
Мнения: 1513
Регистриран на: 09 ное 2008 10:06
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот miti4nia » 11 дек 2008 14:00

всички са ни отписали но ще размажем тия каталунски к..ви

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот Casillas » 11 дек 2008 15:07

palante написа:аз пък мисля ,че напук на всичкo и всички разбирачи ,който казват че Реал ще бъдат разгромени ще бием!!!

От твоята уста, в Божиите уши!
И с половин гол, ще полудея от радост, но ако бием 0:1 с гол на Раул, няма да искам нищо повече от Дядо Коледа

Потребителски аватар
viva real
Мнения: 25
Регистриран на: 14 ное 2008 18:07
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот viva real » 11 дек 2008 22:34

дано това е началото на възхода на реал....бий барса пак каквото ще да става после....напрееед :arrow: :arrow: :arrow:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот MORSKI » 12 дек 2008 01:21

рАУЛ ЗНАЕ КАКВО ЗНАЧИ ТОЗИ МАЧ ЗА ВСЕКИ ФЕН И ЩЕ НИ ПОВЕДЕ КЪМ ПОБЕДАТА(надявам се ;) ) Прогноза 1:2,отностно защитата пълна трагедия е,не знам много ще треперя в този мач,пък и в другите до полусезона,СПЕШНО НИ ТРЯБВАТ КАЧЕСТВЕНИ, ПОНЕ ДВАМА ЗАЩИТНИЦИ!!!!!!!!

Потребителски аватар
Casillas
Мнения: 94
Регистриран на: 02 юли 2008 09:11
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот Casillas » 12 дек 2008 11:04

MORSKI написа:рАУЛ ЗНАЕ КАКВО ЗНАЧИ ТОЗИ МАЧ ЗА ВСЕКИ ФЕН И ЩЕ НИ ПОВЕДЕ КЪМ ПОБЕДАТА(надявам се ;) ) Прогноза 1:2,отностно защитата пълна трагедия е,не знам много ще треперя в този мач,пък и в другите до полусезона,СПЕШНО НИ ТРЯБВАТ КАЧЕСТВЕНИ, ПОНЕ ДВАМА ЗАЩИТНИЦИ!!!!!!!!

Аз лично се надявам именно на Раул, и на изригвания на Игуаин, Робен и Рафа Ван Дер Ваарт. Моята прогноза си остава 0:1 с гол на капитана ни.
Относно защитата, какво да ти кажа от дясно имаме Серхио Рамос и Мичел Салгадо, единия сега при нов треньор се надявам да му тръгне играта както преди(все пак е може би най-добрия десен защитник)а другия е играч който е на години но има опит, и би дал и живота си на терена за Реал. От ляво, нито Мигел Торес, нито Марсело, нито Хайнце са слаби,слагам Хайнце защотото смятам че точно там му е позицията, просто трябва малко да им се помага от лявото ни крило, а точно там, нещо не виждам подкрепата. Средата на защитата, там ми е малко странно защо не върви. Айде, като разкараме псевдо носителя на златната топката, не смятам че останалите са толкова зле. Нито Метцелдер ако най накрая спре да се контузва, нито Пепе, който е млад и надежден, въпреки признаците си на глуповатост понякога. Може би наистина още един защитник добре би ни дошъл, но да ти призная, нямам идея кои би паснал...може би Алекс от Челси, защотото имаме нужда от здрав и набит, а не пеперуда като Канаваро.

ireal
Мнения: 2
Регистриран на: 12 ное 2008 00:08
Контакти:

Re: El Clásico

Мнениеот ireal » 12 дек 2008 16:44

abe roben nqma da igrae poradi konttuziq i ma4ae to 23 4asa i 6te s epredava okon4atelno po sport7


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта