Реал Мадрид изрита Шустер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Реал Мадрид изрита Шустер

Мнениеот palante » 09 дек 2008 17:52

Бернд Шустер вече не е треньор на Реал Мадрид, гръмна радио “Марка” преди броени минути. Загубата на столичани от Севиля в неделя явно окончателно изчерпи търпението на ръководството и германецът е освободен.

В момента има среща между спортния директор Предраг Миятович и наставника, като веднага след това бе обявено официално за освобождаването на Шустер.

Новината е очаквана, но идва само дни преди дербито с Барселона. Германският специалист отдавна бе под напрежение, заради лошите резултати и отпадането от турнира за купата на Краля, където мадридчани загубиха от третодивизонния Реал Унион.

Иначе Шустер изведе отбора до втора поредна титла още в първия си сезон в клуба, но както често се случва, това не се оказа достатъчно, за да се задържи на поста по-дълго време.

Новият треньор ще бъде Хуанде Рамос като договорът му е до края на сезона. Бившият наставник на Севиля и Тотнъм ще дебютира утре срещу Зенит в Шампионската лига, а в събота ще изведе отбора и на “Ноу Камп” срещу кръвния враг.
Сега какво ще правим? Мен лично не ми харесва Хуанде Рамос като трениор макар че има успехи но това ли точно човека? За мен лично не е той ,но ръководството решава но вземе ли победа срещу Барса ще ми се издигне в очите....!!
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

Потребителски аватар
Dani
Мнения: 7113
Регистриран на: 09 авг 2008 18:01
Контакти:

Re: Реал Мадрид изрита Шустер

Мнениеот Dani » 09 дек 2008 18:03

Кога и от колко часа е мача?

Потребителски аватар
los7
Мнения: 201
Регистриран на: 23 сеп 2008 11:07

Re: Реал Мадрид изрита Шустер

Мнениеот los7 » 09 дек 2008 19:01

Много ми пука за Реал и Шустер...
От утре съм локомотивец!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал Мадрид изрита Шустер

Мнениеот MORSKI » 09 дек 2008 19:34

Еми каот не ти пука,не пиши бе безмозъчнно същество такова,то е логично когато едно нещо не те интересува,не се бутай в тази тема,ама ти явно си съвършенно прост човек......


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта