Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
chekora
Мнения: 210
Регистриран на: 01 дек 2008 17:00
Контакти:

Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот chekora » 01 дек 2008 21:50

Мадрид. Испанският шампион Реал (Мадрид) осъществи първия си трансфер. Според ”Марка”, ръководството на Реал е стигнало до договорка с Аякс за нападателя Клаас Ян-Хунтелаар, който ще бъде официално представен като ново попълнение с отварянето на трансферния прозорец през януари. Хунтелаар ще може да бъде картотекиран от Реал за мачовете от Шампионската лига и първенството на Испания. В момента нападателят е контузен, като се очаква да се възстанови от травмата си в началото на идния месец, когато ще премине на „Сантяго Бернабеу”.
25-годишният Хунтелаар ще трябва да замени в Реал сънародника си Рууд ван Нистелрой, който е аут до края на сезона заради контузия. Финансовите параметри по трансфера не се съобщават.
ЧЕРВЕНА ЗОНА Изображение
Изображение

Потребителски аватар
tihomir_rs
Мнения: 582
Регистриран на: 26 авг 2008 01:38
Местоположение: Русе,Sofia
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот tihomir_rs » 01 дек 2008 22:49

ако е сигурен този трансфер
Хунтелаар го очаква страхотно бъдеще.
Мн ми харесва този играч-лисица в наказателното поле нещо от рода на Пипо Индзаги
Изображение

Потребителски аватар
palante
Мнения: 475
Регистриран на: 09 юли 2008 16:23
Местоположение: хасково
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот palante » 01 дек 2008 22:55

Не знам просто за какво ни е, Вия щеше да свърши 1000 пъти по добра работа то този! Поредното доказателство че Миятович не го бива за трансфери...!!
П.П И мисля че информацията е от вестник "Ас" !
"Хем знам, че с три жени е тъпо, ама кво да ги правя, като били приятелки и движели навсякъде заедно"

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот MORSKI » 01 дек 2008 23:58

Престани с тези ханове,модераторите да си вършат работата :evil:
Отнсоно темата Хунтелаар е поредният холандец :!: До гуша ми дойде от тези глезльовци :cry: Дано бъркам,но с него и без него все таз :cry:

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот Ticha » 02 дек 2008 01:05

Искам да кажа, че Хунтелаар е много добър нападател и Реал ще спечелят с него. Влизам във форума на Ман Юн, не защото съм им фен, а за да чета какво пишат за Бербатов и искам да ви кажа, че те (феновете) искаха Хунтелаар вместо Бербатов, дори и досега продължават да недоволстват от това, че не го взеха.
Иначе за Вия няма как да стане работата просто. Няма как да отиде в такъв смешен отбор като Реал. Единствено след време може да заиграе за някой от английските грандове. Няма да скрия че съм фен на Валенсия :D

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот MORSKI » 02 дек 2008 02:02

Ticha написа:Искам да кажа, че Хунтелаар е много добър нападател и Реал ще спечелят с него. Влизам във форума на Ман Юн, не защото съм им фен, а за да чета какво пишат за Бербатов и искам да ви кажа, че те (феновете) искаха Хунтелаар вместо Бербатов, дори и досега продължават да недоволстват от това, че не го взеха.
Иначе за Вия няма как да стане работата просто. Няма как да отиде в такъв смешен отбор като Реал. Единствено след време може да заиграе за някой от английските грандове. Няма да скрия че съм фен на Валенсия :D


То ти май си един от 5 те ви фена извън Валенсия :D Ще ме прощаваш,ама в Испания има 2 калсни тима Реал и Парца( другото е окраска ;) )Колкото и да мразя парца,сега те са фактор,а нашите се излагат,а иначе когато Валенсия стигне дори наполовина футболистите,титлите и името на Реал ми се обади :D Ама това няма да стане ;)

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот Ticha » 02 дек 2008 02:21

Че кой е казал че трябва да съм фен на отбор-гранд? Аз в никоя страна не подкрепям грандовете, защото виждам как несправедливо са подкрепяни от всички. Иначе съм фен на Валенсия от времето на Клаудио Лопес - Въшката, Мендиета и т.н, когато загубиха два поредни финала в Шампионската Лига.
Иначе Хунтелаар ще стане голям голмайстор.

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот mishkar » 02 дек 2008 15:09

Не искам да споря, но ето малко стат за Хунтелаар:
- 25 години;
- 2003/2004 в АГОВВ 35 мача 26 гола;
- 2004/2005 в Хееренвеен 46 м 34 г;
- от 2005 в АЯКС 90м 75 г;
- нац отбор 18м 10г;
- мл нац 22м 18 г.
От всичко това следва да е роден голмайстор, иначе слабо съм го гледал, но визитката е, меко казано впечатляваща.
нямам подпис...

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот LordVOODOO » 02 дек 2008 18:32

mishkar написа:Не искам да споря, но ето малко стат за Хунтелаар:
- 25 години;
- 2003/2004 в АГОВВ 35 мача 26 гола;
- 2004/2005 в Хееренвеен 46 м 34 г;
- от 2005 в АЯКС 90м 75 г;
- нац отбор 18м 10г;
- мл нац 22м 18 г.
От всичко това следва да е роден голмайстор, иначе слабо съм го гледал, но визитката е, меко казано впечатляваща.


Не следя от близо холандското първенство, така че нямам преки наблюдения над играча. Визитката изглежда меко казано впечатляваща!!! Но поне в мен изниква следният въпрос: Ако Хунтелаар е чак толкова добър защо по дяволите го продават?!?!!? Няма никаква логика! Да е заради парите? Едва ли! Точно Аякс не могат да се оплачат от липса на пари. А и ако се надяваш на евроуспехи - това няма да стане като си продаваш най-добрите играчи! Аякс дълги години беше много голямо име в европейският футбол, но напоследък е загубил целият си блясък (донякъде заради превъзходството на ПСВ Айндховен), но ако плановете на клубните шефове на холандците са да възродят отбора и да го върнам обратно там, където му е мястото - сред най-големите... избрали са погрешен начин с тези продажби!

Поне за мен тук в тази сделка нещо не е както трябва. Изказвам предположение, че може играча да е доста по-трайно контузен и да се очаква, че повече няма да може да играе на топ ниво, както досега и затова да искат да се отърват от него.

В крайна сметка ще поживеем и ще видим, но който и да дойде в състава на балерините... пак ще ни дишат праха!
Само Барса! На реал им остават 12 дена, за да ударят дъното и Барса ще ги засили със страшна сила към него!!!
Изображение

Потребителски аватар
mishkar
Мнения: 491
Регистриран на: 03 авг 2008 17:37
Контакти:

Re: Реал (Мадрид) привлече Хунтелаар

Мнениеот mishkar » 02 дек 2008 19:06

Холандските клубове предимно продават, но явно ти Дуду не си запознат и що си не гледаш смешните райета, а се намесваш в теми свързани с големите тимове! :lol:
нямам подпис...


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта