Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот MORSKI » 16 сеп 2009 00:17

Гледахте ли мача?????
Мен лично ми хареса играта ни,но защитата никаква я нямаше.....

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот Lord VOODOO » 16 сеп 2009 00:22

Играхте много силно в нападание, не мога да ви го отрека. Можехте да вкарате поне още 5 гола, ако играчите ви бяха малко по-концентрирани. Вратаря на Цюрих бе безобразно слаб и последните 2 гола са ви подарък от него.
Това, което обаче ми направи впечатление, че сте трагични в защита!!! Щом Цюрих ви набута 2 гола и имаше възможност за поне още 2, ама техните играчи се стъписваха пред гола.... колко ще ви набутаме ние или друг силен европейски гранд?
Пелегрини определено трябва да наблегне на защитата ви! В нападание нямате грижи.
Някой да е чул нещо за контузията на Чаби Алонсо? Дали е сериозна, защото ако е... ще го закъсате.
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

lubomir78
Мнения: 88
Регистриран на: 07 апр 2009 23:15
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот lubomir78 » 16 сеп 2009 00:54

маи някои хора не са гледали мача а може би са гледали накои друг мач 1 дузпа нямаш за цюрих това си беше чиста симолация и това и слепите го видяха но не и садята.

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот Lord VOODOO » 16 сеп 2009 01:05

lubomir78 написа:маи някои хора не са гледали мача а може би са гледали накои друг мач 1 дузпа нямаш за цюрих това си беше чиста симолация и това и слепите го видяха но не и садята.



"маи" не е ли "май"
акои" не е ли "някой/някои"
"нямаш" или "нямаше"
"симолация" може би имаш предвид "симулация"
адята" това най-вероятно е "съдията"

Отделно изпуснатите букви и запетаи....
Щях да ти отговоря на мнението, но ми е прекалено смешно.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Имената се пишат с главни букви. ;)


П.П. Дузпа имаше! Имаше контакт м/у играча на Цюрих и Икер Касияс!
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот MORSKI » 16 сеп 2009 01:25

Е,че ние кога сме имали защита?????
Нападението ми харесва-така ги искам- засега Роналдо ме опровергава-добре играе!!!

Потребителски аватар
Lord VOODOO
Мнения: 1903
Регистриран на: 18 юни 2009 11:17

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот Lord VOODOO » 16 сеп 2009 01:34

Морски видя какво написах за нападението ви... не си мисли, че се заяждам с теб, но кажи ми кога Роналдо ще вкара от игрова ситуация, а не от статични положение? ОК всички знаем, че той изпълнява много добре дузпи и преки свободни удари, но само с такива голове няма да изплати трансфера си в скоро време!
Когато играеш срещу отбори като Еспаньол, Депортиво и Цюрих е лесно да вкараш по 3-5 гола, това са все отбори, които не са от висока класа и нямат добра защита, а вашите нападатели са добри, но какво ще стане, когато трябва да играете с отбор със силна защита? Ами срещу отбор със силно нападение...? :?

В трите ви официални мача този сезон имате голова разлика 11:4. Но досега сте играли само срещу слабаци. Никога не съм обичал да правя генерални изводи спрямо резултатите от контролите, но срещу единственият по-силен отбор лятото дето играхте - Ювентус никакви ви нямаше, а хем Юве не бяха в пълен състав (това за състава важи и за вас, но защитата ви си остава трагична и когато играят титулярите ви) С други думи отбора ви има потенциал, но не очаквайте чудеса още този сезон. Дайте поне 6-8 месеца, докато всичките ви нови играчи се обиграят и едва тогава чакайте резултати. ;)
Бижутера написа:А и трябва да отбележим,че голяма заслуга за кацането и на нацистите на луната през 40-те години има и извънземна цивилизация,която ни дава техника и съвети,а в замяна получава жив човешки материал


:lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот originalni.be » 16 сеп 2009 02:19

Ако бях треньор на тоя вратар къде пази днеска по точно вчера .. щях да се обеся на закачалката ... Толкова слаб вратар няма и на Крали Марково Трънково сигурно .. :evil: :evil: :evil:
Онзи ... Роналдо се радва се едно незнам какво е станало ... чакам скоро да им излезе отбор който може да върже 3 паса да видим какво ще стане :lol: :lol: :lol:
ORIGINALNI...BE =)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот MORSKI » 16 сеп 2009 03:01

originalni.be написа:Ако бях треньор на тоя вратар къде пази днеска по точно вчера .. щях да се обеся на закачалката ... Толкова слаб вратар няма и на Крали Марково Трънково сигурно .. :evil: :evil: :evil:
Онзи ... Роналдо се радва се едно незнам какво е станало ... чакам скоро да им излезе отбор който може да върже 3 паса да видим какво ще стане :lol: :lol: :lol:



Ще ги бием-злобееш ли????
Лорде ще го видим Роналдо-добри пасове дава, раздвижва атаката- и да не вкара той-има кой да вкарва-РАУЛ,Бензема,Игу ;)

Потребителски аватар
originalni.be
Мнения: 1238
Регистриран на: 06 авг 2009 13:36
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот originalni.be » 16 сеп 2009 03:05

Срещу Цюрих , Еспаньол и Депор и Жоро Христов вкарва :twisted: :twisted: :twisted:
ORIGINALNI...BE =)

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал Мадрид-Цюрих 5:2

Мнениеот MORSKI » 16 сеп 2009 03:36

Глупости говориш и то големи!!!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта