ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23691
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот paceto » 18 апр 2024 01:02

Много правилно беше да дадат на Рюдигер да бие последната дузпа.
По този начин се реваншира заради лошото изчистване на топката и буквално я даде на краката на играч на Сити за 1:1.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13379
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот sapio0o » 18 апр 2024 01:03

Честито класиране, но дотам. Реал излъга много по-тренираният и можещ отбор. Анчелоти за мен трябва да отстъпи място, не зашото не е постигнал много или не е легенда, а защото не отива на Реал М да играе по начина по който го направи тази вечер след 35-а минута. Целта не оправдава за мен средствата този път. Сега ще се намери някой да каже, че като не можеш да ги надиграеш поне се затвори и не допускай да те унижат, но аз съм на мнение, че ако те могат да играят по този начин, то и ние бихме могли да намерим нашия човек, който да ни изведе към сходно доминиращ стил и да се надиграваме. Реал има много класа, може би не по-голяма от тяхната, но сходна, равностойна. Пожелавам си, ако отново ги срещнем, да ни води Алонсо. Време е за свежест. Като пак казвам, само уважение и благодарности на Анчелоти за резултатите, човекът е ненадминат. Но аз си падам и по добър футбол, който см гледал дълги години в Реал и вярвам, че можем да го наложим отново. Не ми стига да го виждам само срещу Ейбар и Гранада, а и срещу отбори като Сити. Дори Лайпциг ни смаза на Бернабеу в реванша... Успех до края на турнира.

И малко думи за Сити и Пеп. Човекът е най-добрият мениджър в историята, всички го знаят, но не искат да го признаят. Трети негов отбор преподава футбол, като естествено, понеже е топка няма как винаги да печели, но противниците се съобразяват с него, а не той с тях. Изградил е отбор машина, по-силни са дори от Барса на Пеп, въпреки, че нямат онези гении, които имаха каталунците тогава, сега футболът им е още по-ефективен, бърз и доминиращ. Имат моето уважение и се надявам да продължим да мерим сили и занапред.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11027
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот Furious_Monk » 18 апр 2024 01:06

Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4981
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот LaRgO » 18 апр 2024 01:09

Сладко-горчива победа заради играта през второто полувреме + продълженията. Няма проблем да си върнат отзад, но като хванеш топката, да правиш качествени контраатаки. А когато Реал вземеше топката, се превръщаше в отбор от нашата Б група.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11027
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот Furious_Monk » 18 апр 2024 01:13

Футболът е това- може да не ме харесваш, може да имаш големи различия с моето мнение, но когато печелиш, заедно ще се усмихваме. Защото това е всичко друго...

Обичам ги, пиян съм, но ги обичам... защото тази вечер имаше усмивка и щастие в човешката душа.

Горд фен на Реал Мадрид, заради вечери като днешната.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3526
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот rebelheartous » 18 апр 2024 01:23

paceto написа:Много правилно беше да дадат на Рюдигер да бие последната дузпа.
По този начин се реваншира заради лошото изчистване на топката и буквално я даде на краката на играч на Сити за 1:1.


Бях много учуден от избора на дузпаджии, но те ме опровергаха тотално. И честита победа!

Дузпата на тоя средняк Силва беше един път. :)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23691
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот paceto » 18 апр 2024 08:52

rebelheartous написа:
paceto написа:Много правилно беше да дадат на Рюдигер да бие последната дузпа.
По този начин се реваншира заради лошото изчистване на топката и буквално я даде на краката на играч на Сити за 1:1.


Бях много учуден от избора на дузпаджии, но те ме опровергаха тотално. И честита победа!

Дузпата на тоя средняк Силва беше един път. :)


Всъщност нямаше много изненади.
Беше ясно, че Белингам и Модрич ще бият като очаквах и Феде да е един от тях понеже има и силен шут.
Малко се притесних само с избора на Начо понеже той не е във форма и след пропуска на Модрич си викам, че тук може да изпуснем още една. Васкес колкото и да е странно се е доказвал като дузпаджия при подобни развои на мачовете ни.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6141
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот KOPScousers » 18 апр 2024 09:25

rebelheartous написа:
paceto написа:Много правилно беше да дадат на Рюдигер да бие последната дузпа.
По този начин се реваншира заради лошото изчистване на топката и буквално я даде на краката на играч на Сити за 1:1.


Бях много учуден от избора на дузпаджии, но те ме опровергаха тотално. И честита победа!

Дузпата на тоя средняк Силва беше един път. :)

Аз си умрях от кеф, колко беше надъхан тоя палячо и как гледаше като теле след пропуска. Те май и феновете на Сити нещо не искаха да дават топката ли какво беше, може би и те самите му нямаха доверие. Ама колко надъхано заложи топката и стреля на бърза ръка. Голям кеф, тоя тип, заедно с Бруно Фернандеш и Ричарлисон, са най-големите дразнители в Англия. Дет' се вика - "The Premier League's most punchable faces"! А, и към тях забравих да добавя и другите уважаеми "карамели" - Джордан Пикфорд и Антъни Гордън! Голям кеф ми е, когато гледам някой от тия 5-мата да страда, няма такива ци*ани, честно. Тоя Бернардо е голям играч по принцип, но откакто той единствен отказа да ни направи шпалир през 2020-та от състава на Сити и после имаше едни разправии с феновете на Ливърпул в Туитър, ни падна адски много в очите. Наслада за окото е да гледаш играта му, но за предпочитане е да не е от близък план. Тогава ме кефи да го гледам, само ако е на*ран като снощи.

Честито класиране, радвах се все едно Ливърпул играе. Тая седмица е истински траур за отцепническата част на Испания!
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11027
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот Furious_Monk » 18 апр 2024 09:30

Португалците са кофти характери, доказано, но са и доста талантливи.

Бруно си оправи малко поведението. Едно време не трябваше да си фен на Ливърпул, за да го намразиш.Сега горе-долу се сдържа, доколкото е според възможностите му.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 415
Регистриран на: 26 ное 2011 11:08
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Реал Мадрид - 1:1 FT (4:4 agg, 3:4 pen)

Мнениеот Iavor » 18 апр 2024 10:31

Iavor написа:Колкото и еретично да е, мисля, че ще ги победим в този мач. Прогноза - 2:1. За реванша - 2:2. :)

Поздрави на всички!


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта