ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 914
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити, Вторник от 22:00 ч.

Мнениеот Stones.66 » 09 апр 2024 23:56

sapio0o написа:Аз най-вече се притеснявам, че ако у дома не подхождащ атакуващо, не ми се мисли как ще е навън. Освен, ако не му тегли една майна и не ги пусне без синджир. Тогава може и да стане чудото.

Чудеса няма да станат! Гуардиола, за разлика от Анчелоти си е научил урока! Анчелоти - не!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13368
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Мнениеот sapio0o » 09 апр 2024 23:56

За мен Реал изпусна повече голове, но Сити игра повече футбол. Като цяло е закономерно те да продължат, ако се запази същия подход от този мач. Ако Анчелоти все пак намери смелост, може и да ги излъжем.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити, Вторник от 22:00 ч.

Мнениеот paceto » 09 апр 2024 23:59

sapio0o написа:Аз най-вече се притеснявам, че ако у дома не подхождащ атакуващо, не ми се мисли как ще е навън. Освен, ако не му тегли една майна и не ги пусне без синджир. Тогава може и да стане чудото.


По принцип ние в ШЛ играем по-добре навънка, особено когато нещата са напечени.
Резултата от 3:3 предхожда точно подобен мач понеже няма победител след днешният мач. И двата отбора ще се раздадат, а ние като цяло няма какво да губим и ще се играе вабанк до известна степен. Сега няма да тръгнем като гламави от първите минути да атакуваме, така че очаквам да сме предпазливи понеже се очаква и домакински натиск и ако го удържим в първите 15-20 минути мача ще тръгне в друга посока.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13368
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити, Вторник от 22:00 ч.

Мнениеот sapio0o » 10 апр 2024 00:02

paceto написа:
sapio0o написа:Аз най-вече се притеснявам, че ако у дома не подхождащ атакуващо, не ми се мисли как ще е навън. Освен, ако не му тегли една майна и не ги пусне без синджир. Тогава може и да стане чудото.


По принцип ние в ШЛ играем по-добре навънка, особено когато нещата са напечени.
Резултата от 3:3 предхожда точно подобен мач понеже няма победител след днешният мач. И двата отбора ще се раздадат, а ние като цяло няма какво да губим и ще се играе вабанк до известна степен. Сега няма да тръгнем като гламави от първите минути да атакуваме, така че очаквам да сме предпазливи понеже се очаква и домакински натиск и ако го удържим в първите 15-20 минути мача ще тръгне в друга посока.


То точно това ни изяде главата миналия сезон. Понеже Анчелоти пак ще наговори същите глупости, че ще страдаме и ако (АКО) задържим 0:0 20м ще имаме шанс. А те Сити за това време държат топката 93% и ти вкарват 2 гола. И аз не очаквам да ги убием на реванша, но се надявам и да не се затворим като за световно.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32627
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Мнениеот 1914.1902 » 10 апр 2024 00:02

Очаквах повече от нашите с оглед на това как се изложихме срещу Сити миналия сезон, но днес в големи части от мача им позволихме да си правят каквото си поискат. Имахме ситуации, в които да направим разликата от два гола в наша полза, но не се получи, защото просто нямаме чак тази класа в атака. Това е един огромен пропуск в трансферите през лятото. В дефанзивната част липсват целия сезон играчи като Милитао, Куртоа и Алаба, които съм убеден, че щяха да са титуляри. Използваха Чуамени като бранител, което и показва общо взето колко голямо доверие имат в Начо, който точно този сезон трябваше да бъде лидер в отбрана, но не успя да го покаже.

Та липсваха основни играчи на ключови позиции - деветка, защита и вратар. Даже бих казал, че и дефанзивен халф като Чуамени нямаше, защото той не си игра на мястото.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13368
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Мнениеот sapio0o » 10 апр 2024 00:05

За мен идентичен подход като миналия сезон, с различен развой, но сходен завършек. Така че остава да видим дали на реванша този път е взета поука или ще очакваме различен резултат без да променяме каквото и да било.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32627
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Мнениеот 1914.1902 » 10 апр 2024 00:06

sapio0o написа:За мен идентичен подход като миналия сезон, с различен развой, но сходен завършек. Така че остава да видим дали на реванша този път е взета поука или ще очакваме различен резултат без да променяме каквото и да било.


Лично аз очаквам точно това, ще се изненадам да е нещо друго.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4981
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Мнениеот LaRgO » 10 апр 2024 00:22

Никакъв шанс за реванша с тази игра!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19952
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: ШЛ: Реал Мадрид - Манчестър Сити - 3:3 FT

Мнениеот Drunken_Master » 10 апр 2024 02:09

Аз съм разочарован от Хааланд, на когото силно симпатизирам. Буквално не пипна топка цял мач... Иначе, стига сте се вайкали, нищо не се знае на реванша, а и никой не отчете факта, че преди няколко часа станахме свидетели на жесток мач! :))))
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта