Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LaRgO » 28 окт 2023 20:12

От инат е. Иска да покаже на Перес, че политиката му последните години е пълен фарс.

Това дори е по-лошо. Върви срещу отбора. Като не е доволен, да си подава оставката. Щом не я подава, тогава трябва да дава най-доброто от себе си, а не да реагира като дете.
Ама какъв си ти,за да кажеш, че са грешни? Когато се доближиш на една десетохилядна от неговите успехи, тогава мога да се съглася, че имаш адекватно мнение, а не заяждане и най-обикновен хейт.

Защото влизат Браим и Хоселу и за две минути правят повече отколкото Родриго за сезон и половина, но двамата са твърди резерви, а бразилчето постоянен титуляр.
Защитата за поредна година е тотал щета, но промени НЕ се опитват.
Камавинга вече не знае на кой свят е заради кашата в халфовата линия.
Защото за пореден мач, Реал не започва добре.

С малко повече късмет при гредите и този мач е 3:0 за Барселона.


Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9236
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот bubka » 28 окт 2023 22:06

Татко Карло е супер. Аз не знам кой би се оправил по-добре от него в момента при този куц състав. За догодина ще е хубаво да дадем шанс на Алонсо, въпреки, че настръхвам всеки път, когато ЦСКАто69 предложи някое има за треньор :lol: . Все пак ще видим как точно ще се оправяме в схема 3-4-2-1 без типични крила и с бекове по фланговете в лицето на Менди и Карвахал :lol: .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 914
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Stones.66 » 29 окт 2023 00:34

Не знам какво да ви споделя! Огорчен съм, понеже на практика спечелихме мач, който, чисто игрово не заслужавахме да спечелим! Безбройни са грешките, които отбора допусна в големи части от мача, и които сега положителният резултат, знам че ще маскира! Но тук, поне за мен, голямата грешка е на Анчелоти, който надявам се неволно, обърка състава, но това пък за пореден път ни убеди, че има много играчи, които не стават за Реал. Сега няма да изреждам имена, вие сте ги видели (предполагам) то не им е за първи път . . . Не е никак хубаво един играч да спасява главата на Анчелоти, за кой ли път вече през сезона!! Не, че отцепниците заслужаваха победа, въпреки че оня нещастник Чави ги беше надъхал максимално за целта (това не мога да му отрека) но това е суровата истина! Имахме и необходимата доза късмет, без която нямаше как да спечелим! Но . . . както и да е - победихме и това, в края на краищата, е най-важното . . . :mrgreen: Между другото, за мен беше и малко тъжно да видя на трибуните Мик Джагър и Рони Ууд да са в лошо настроение, но . . . имаха нещастието да са гости на губещата страна! Абе . . . . Вамос, Реал Мадрид!! И дано Белингам да е вечно здрав и да играе все така добре!!

CSKA69
Мнения: 4481
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 29 окт 2023 08:24

bubka написа:Татко Карло е супер. Аз не знам кой би се оправил по-добре от него в момента при този куц състав. За догодина ще е хубаво да дадем шанс на Алонсо, въпреки, че настръхвам всеки път, когато ЦСКАто69 предложи някое има за треньор :lol: . Все пак ще видим как точно ще се оправяме в схема 3-4-2-1 без типични крила и с бекове по фланговете в лицето на Менди и Карвахал :lol: .

Добрият треньор се адаптира според качествата на играчите си. Убеден съм, че Алонсо, ако стане треньор на Реал, няма автоматично да пренесе схемата на игра на Леверкузен в отбора. По-скоро 4-3-3 или 4-2-3-1. В последната схема самият Алонсо е играл най-дълго през кариерата си като футболист ;)
Иначе за имена в момента съм на вълна италианци хаха.. Роберто Де Дзерби обаче съм си го заплюл за Милан (юноша на тима е)..Енцо Мареска ме впечатлява силно в Лестър и то след като го подцених като бивш помощник на Гуардиола, а пък треньорът на Ница Франческо Фариоли е бивш помощник на Де Дзерби и само на 34 години. Играят прекрасен футбол 8-)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 ное 2023 14:16

Три години са твърде малко време за да изградиш свои почерк и стил на игра... за съжаление.

Нищо му няма на Родриго, в лоша форма е, но тя се оправя с времето. Не знам кой какво показва на тренировките , но може да говорим или за инат на Анчелоти, или за по-слаб футболист на резервната скамейка в лицето на Браим.

Включванията на втория не са лоши, но за момента са само такива, епизодични изяви. Няма как да се твърди дали треньорът е виновен в този случай, налагайки упорито свой любимец, или просто конкуренцията му не е достатъчно добра.

П.П

Само да добавя, да си сред най-слабите играчи(чисто игрово) и да решиш такъв мач по-такъв начин, накрая да станеш и играч на мача(за съжаление на Камавинга, който макар и да влезе като резерва, направи изключителен мач и би могъл да се пребори за това отличие, ако не бяха двата гола на англичанина)... Джуд е чистото определение за класа.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта