Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23691
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот paceto » 28 окт 2023 19:39

Madridistta1902 написа:Честита победа!!! Но трябваше да го направи от началото на мача... първото полувреме изглеждахме ЖАЛКИ! Но каквото такова - HEY JUDE обърна Барса! Догодина мисля че Златната топка отива при Джуд Белингам


Ама то това така не става както си го искате и мислите.
Ако ставаше така както фенът го иска и всичко да върви по ноти то тези мачове щяха да завършват с хокейни резултати всеки мач. Ти може да си тръгнал по дадена схема и стил, ама на теория като започне мача нещата се променят с всяка минута и трябва да се адаптираш според ситуацията. Ако не беше паднал така рано техният гол каква е гаранцията, че щяха да вкарат до края на полувремето. Винаги като ти вкарат голове в първите 10-15 минути цялата ти тактика отива по дяволите, така че моля ви мислете малко с тези глави и мислете логично преди да пикате по този или онзи. :mrgreen:

Честита победа, хубава и сладка! :twisted: 8-)
Джуд прави чудеса, а голът му за 1:1 беше просто великолепен. 8-)

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9247
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот bubka » 28 окт 2023 19:40

То и ние сме бездарници, ама и тея са тотал щета. Татко Карло не е виновен. Какво да прави като трябва да играе с Чуамени, Алаба, Менди и Родриго в едно. Хубаво, да пусне някой вместо тях, ама ако не тръгне мача...? Как ще обръща, ако на скамейката има по-слаби опции от стартовия състав. Според мен го изигра много хитро мача - пусна някои по -типчични некадърници като изброените, за да има после опции да променя срещата, ако тръгне негативно.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

RMCF
Мнения: 2183
Регистриран на: 28 апр 2016 17:59
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот RMCF » 28 окт 2023 19:47

Тия е най-яко така да ги биеш. Всеки корнер или тъч го изпълняваха по 1 минута, сакън да удържат мижавия си гол преднина. За тва, че криха до последно групата си за мача няма и да го коментирам. Можеш да си купиш Негрейра и Ко, ама класа тц. Честита победа пичове!

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4981
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LaRgO » 28 окт 2023 19:50

olfix написа:Анчелоти-неадекватник? Това е достатъчно, за да ти се смее целият свят.

И светът по-скоро ще се смее, че отдаваш победата на Анчелоти, след като очевидно тази победа НЕ Е отборна и той нищо не е променил, а индивидуална - победа на Белингам.
Ама така цял сезон няма да стане.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13379
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот sapio0o » 28 окт 2023 19:51

Анчелоти не е нито неадекватен, нито е най-добър или сред най-добрите също. Истината е някъде между всичко това. Въпросът е, че се инати. Вижда, че отборът е добре с Начо и Хоселу, но налага Алаба ЦЗ и Родриго, който има 30 гола за 5 сезона. Няма как да не го виним за това.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4981
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот LaRgO » 28 окт 2023 19:54

Е, ако взимаш грешни решения или е поради неадекватност или е нарочно.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13379
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот sapio0o » 28 окт 2023 19:56

От инат е. Иска да покаже на Перес, че политиката му последните години е пълен фарс.

Между другото Вини не знам купонясва ли много или фокусът му е върху претенциите с расизъм, но не върви добре. Този сезон и контузията го поразклати вероятно, не знам. Дано се възстанови и оформят дуо с Белингам.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
olfix
Мнения: 1127
Регистриран на: 13 авг 2010 17:28
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот olfix » 28 окт 2023 19:58

Ама какъв си ти,за да кажеш, че са грешни? Когато се доближиш на една десетохилядна от неговите успехи, тогава мога да се съглася, че имаш адекватно мнение, а не заяждане и най-обикновен хейт.

На линия
CSKA69
Мнения: 4487
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот CSKA69 » 28 окт 2023 20:01

Аз критика към Карлето няма да правя. За него аз съм си казвал мнението многократно - велик треньор, но времето му във футбола попремина. Да е жив и здрав и да го видим начело на Бразилия, ще бъде интересно. На Реал, освен допълнителна селекция трябва и треньор с модерно виждане за футбола. Стискам палци това да е Шаби Алонсо, а не трето завръщане на Зизу, защото колкото и да го обичам той е ъпгрейдната версия именно на Татко Карло. Имаме нужда от нещо различно.
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13379
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид - 1:2 FT

Мнениеот sapio0o » 28 окт 2023 20:04

CSKA69 написа:Аз критика към Карлето няма да правя. За него аз съм си казвал мнението многократно - велик треньор, но времето му във футбола попремина. Да е жив и здрав и да го видим начело на Бразилия, ще бъде интересно. На Реал, освен допълнителна селекция трябва и треньор с модерно виждане за футбола. Стискам палци това да е Шаби Алонсо, а не трето завръщане на Зизу, защото колкото и да го обичам той е ъпгрейдната версия именно на Татко Карло. Имаме нужда от нещо различно.


Много точно и според мен.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта