Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18055
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад, Неделя от 22:00

Мнениеот kingofpop » 18 сеп 2023 00:38

LevskiZavinagi написа:
Raul7Panev написа:Това момче дето го плюхте толкова стана МВП на мача но той е по-скоро атакуващ играч отколкото защитник.
И другия от изпадащите донесе победата. Заедно с този със специални потребности :) както някой ги описа по-рано. Родриго повече пречеше отколкото да помогне, но както и да е. Мега важни три точки отново :arrow:


Абсолютно прав си бях. Първото полувреме си приличаше на такъв. Иначе много ми е интересно как като падаме и се появява този фен на Барса и като обърнем мача и изчезне хахахаха. Честита победа. Двете асистенции не изтриват това, което видяхме първото полувреме и почти всички мачове до сега. Да се надяваме Менди да е здрав и да си влезне като ляв бек, пък любимеца ти да влиза само като ни трябва помощ в атака...



ей две мнения написах и веднага ме нарочи :mrgreen: :mrgreen:


Победата ви е заслужена, Сосиедад са добър отбор, но имат много слаба защита :(( и предните мачове им гледах и сега, всяко минаване на центъра днес беше потенциална 100 % опасност, на моменти имах чувството че играят с Ман Сити и че Хоселу е Халанд :mrgreen: . Не стегнат ли защитата нищо добро не ги чака и в ШЛ
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Реал Сосиедад, Неделя от 22:00

Мнениеот LevskiZavinagi » 18 сеп 2023 09:16

kingofpop написа:
LevskiZavinagi написа:
Raul7Panev написа:Това момче дето го плюхте толкова стана МВП на мача но той е по-скоро атакуващ играч отколкото защитник.
И другия от изпадащите донесе победата. Заедно с този със специални потребности :) както някой ги описа по-рано. Родриго повече пречеше отколкото да помогне, но както и да е. Мега важни три точки отново :arrow:


Абсолютно прав си бях. Първото полувреме си приличаше на такъв. Иначе много ми е интересно как като падаме и се появява този фен на Барса и като обърнем мача и изчезне хахахаха. Честита победа. Двете асистенции не изтриват това, което видяхме първото полувреме и почти всички мачове до сега. Да се надяваме Менди да е здрав и да си влезне като ляв бек, пък любимеца ти да влиза само като ни трябва помощ в атака...



ей две мнения написах и веднага ме нарочи :mrgreen: :mrgreen:


Победата ви е заслужена, Сосиедад са добър отбор, но имат много слаба защита :(( и предните мачове им гледах и сега, всяко минаване на центъра днес беше потенциална 100 % опасност, на моменти имах чувството че играят с Ман Сити и че Хоселу е Халанд :mrgreen: . Не стегнат ли защитата нищо добро не ги чака и в ШЛ


Е като не се закачаме един с друг - къде отива интригата. Иначе да, Реал Сосиедад не бяха това, което очаквах. Нивото на лигата ни явно започва още повече да слиза надолу. След гола си те веднага се прибраха да пазят резултата. Този пич със сложното име, който преди беше и национал на Испания и им играеше фалшива деветка - май докосна топката 3 пъти до 70 минута. Така че явно въпросът тази година ще е колко пъти Реал и Барса сами ще си отнемат точки след грешки или куп пропуски, а и директните мачове разбира се.

П.С. Очаквам Интер да им сложа една 5-ца на Сосиедад.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта