Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Мадрид - 0:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Raul7Panev
Мнения: 855
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Мадрид, Събота от 22:30

Мнениеот Raul7Panev » 12 авг 2023 23:26

Винисиус собственоръчно опропасти едно 10-15 атаки. Белингам и Карвахал са класа .

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 914
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Мадрид, Събота от 22:30

Мнениеот Stones.66 » 12 авг 2023 23:34

Raul7Panev написа:Винисиус собственоръчно опропасти едно 10-15 атаки. Белингам и Карвахал са класа .

Ще имаме голям проблем този сезон с Винисиус! Не е въобще готов да носи тежестта на номер 7. Слаба психика има! :evil: Ще е тотал щета! Не съм много впечатлен от новия ляв бек. Дано се подобри!

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Атлетик Билбао - Реал Мадрид, Събота от 22:30

Мнениеот LevskiZavinagi » 13 авг 2023 00:33

LevskiZavinagi написа:
sapio0o написа:Много въпросителни има около стартовия състав. Очевидно ще го караме без номер 9 този сезон, така че не ни остава много освен да се надяваме Вини да се превърне в Роналдо изведнъж и да получава много подкрепа от Белингам и Родриго. И най-вече да са здрави цял сезон, че други офанзивни играчи на ниво просто нямаме.. :lol:

Макар и далеч от необходимото, с оглед наличното ми се ще да видя нещо от рода на:

[center]Куртоа

Карвахал - Рудигер - Алаба - Гарсия

Валверде - Чуамени - Камавинга

Белингам

Родриго - Вини[/center]


Хайде, започваме! Да си пожелаем успех най-вече. Относно съставът, който си пуснал, мисля че ще излезнем така на 100%, само вместо Руги ще започне Милитао. Иначе се очаква точно този състав да стартира. Мисля че и Анчелоти го заяви в едно интервю.
Труден мач, но за мен ще започнем повече от успешно - 1-3. Първи гол на Белингам!


Невероятна класа е Белингам. Изключително слаби Валверде и Вини. Като втория беше пълен призрак. Въпреки всичко взехме този така труден мач, без да позволим точен удар към вратата си. Все пак, няма как да отличим само Белингам, след като това се е случило, така се страхотен отборен мач. Да се надяваме само Милитао да е добре и да не е нещо сериозно. Браво. Силно впечатлен съм от бързината и пресата, която прилагаме.
Изображение



Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта