Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 3:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 3:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 07 мар 2023 11:28

Испанската Ла Лига - кръг 25

Изображение Изображение Изображение

Пряко по: Изображение

Дата: 11 март 2023

Начало: 15:00 часа


Изображение

Естадио Сантяго Бернабеу

Изображение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол, Събота от 15:00

Мнениеот Furious_Monk » 07 мар 2023 23:07

Толкова ли ни е страх, че и победата на Еспаньол като домакин е вече... спорна.

Ако този мач не го спечелят, вече не става дума за точки и успехи в първенството...Страх ме е, че няма да спечелиш на Бернабеу срещу Еспаньол... каква футболна логика...Загуба, уволнение, точка... извинение за пацифистите и тяхната логика...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол, Събота от 15:00

Мнениеот LevskiZavinagi » 08 мар 2023 12:29

С оглед последния мач на Пуул и колебливата ни защита, то този мач се явява като една добра загрявка и подготовка преди реванша идната седмицата. Едва ли някой от нас вярва, че ще спечелим Ла Лига, така че Анчелоти може да пробва нещо ново, нестандартно, извън зоната му на комфорт. Смяна на крилата, втори нападател, трима в защита, игра на контра атака с 4-5-1, просто нещо ново, което да донесе някакъв различен почерк върху играта ни. Сигурен съм, че Анчелоти няма да е треньор на отбора догодина, но ми се иска поне да си тръгне с високо вдигната глава, а не като повечето ни легенди - през задния изход. 3:1
Изображение

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13361
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол, Събота от 15:00

Мнениеот sapio0o » 09 мар 2023 12:29

Ла Лига е на доиграване, но не трябва да се подценява тотално. Имам някакво лошо предчувствие за реванша с Ливърпул, помним редица случаи в последните години, в които след масивна победа навън после си правим живота труден у дома. Стана малко навик конкретно в ШЛ. Вярно, все с положителен завършек, но не и без драми. Надявам се този път да са си взели поука.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]


Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол, Събота от 15:00

Мнениеот Capitano_Puyol » 10 мар 2023 21:59

sapio0o написа:Ла Лига е на доиграване, но не трябва да се подценява тотално. Имам някакво лошо предчувствие за реванша с Ливърпул, помним редица случаи в последните години, в които след масивна победа навън после си правим живота труден у дома. Стана малко навик конкретно в ШЛ. Вярно, все с положителен завършек, но не и без драми. Надявам се този път да са си взели поука.

Рано е за доиграване. Ако загубите директния мач и вече при 12 точки може да се говори за нещо такова, но има още доста кръгове до края.
Барса и Лудогорец, але, алеее...


RM3313
Мнения: 1110
Регистриран на: 19 сеп 2018 10:53
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол, Събота от 15:00

Мнениеот RM3313 » 11 мар 2023 15:28

Ти само му погледни малоумно подредения състав и ти е ясно , че няма намерение за нещо тоя сезон , Татко Карло .

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол, Събота от 15:00

Мнениеот paceto » 11 мар 2023 15:42

Понеже съм в Азия сега разбирам какво им е на хората насам да гледат европейски мачове в нормални часове. :)
Ей го на сега при мен е 21:40 и си гледам спокойно мача на Реал. :)

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Еспаньол - 3:1 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 12 мар 2023 09:05

За първи път от много време нямах голям интерес да гледам наш мач. Абсолютно нищо ново или градивно. Анчелоти е изпята песен. Каквото и да се случи този сезон съм сигурен, че той няма води отбора през следващата година. В момента единственото интересно събитие е - какво ще се случи с набиращия сила скандал. Каталунците са в доста интересна ситуация. Те изпукаха 30-40% от бъдещия си бъджет в играчи. Нямат никакви приходи от големите турнири. А при едно изхвърляне (което няма как да стане) от ШЛ, тъй като видимо имат чадър във вътрешното първенство, то ще се наложи да продават играчи, за да покрият загубите. Да видим днес с какво изявление ще излезнат нашите. Еротичната връзка между Перес и Лапорта е крайно време да приключи.
Изображение


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта