ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 2:5 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 22 фев 2023 07:52

Би трябвало да ти пука, защото по този начин би преценил с кого и по какъв начин би спорил.

Съжалявам, омразата е взела голям връх в твоите мисли и честно казано да пишеш с нея на сърце не е много по-различно от това да драскаш пиян.

Не е адекватно, човек който не може да контролира собствената си омраза да определя кой и на какво трябва да се радва.

Колкото и да не ти харесва, вечерта бе велика и крайният резултат от нея не може да бъде помрачен от един или два коментара.


Беше страхотна футболна вечер, честито дори и на хейтърите, но все още има и футболен реванш. Нахъсани и до болка отдадени.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Capitano_Puyol » 22 фев 2023 15:58

Монк, и хиляда пъти да напишеш колко велик бил тоя мач, аз 1 милион пъти ще ти напиша че мачът не беше редовен, а нагласен ! Нормалните фенове на Реал много добре виждат за какво иде реч, заслепените ще се заблуждават. Ливърпул спря да играе в средата на първото полувреме, това са фактите. Както казах мен щеше да ме е срам ако бях ваш фен да се хваля след подобна пародия. Когато сте побеждавали в Европа след истинска битка съм ви поздравявал, но това вчера беше нещо повече от срамно.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32606
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот 1914.1902 » 22 фев 2023 16:18

Спри се вече, дразниш прекалено много с едни и същи писаници в три теми.

Capitano_Puyol
Мнения: 2238
Регистриран на: 10 дек 2022 00:44

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Capitano_Puyol » 22 фев 2023 19:19

Няма да се спра, защото съм изключително омерзен от това, което гледах вчера. Критикувал съм ви за много други неща, но това на което бях свидетел вчера е напът да ме откаже да гледам футбол изобщо. Все си мислех че на такова високо ниво в ШЛ не могат да се случват подобни неща, но явно съм се лъгал или съм бил твърде наивен.
Барса и Лудогорец, але, алеее...

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2573
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот rmfan5 » 22 фев 2023 20:16

Capitano_Puyol написа:Няма да се спра, защото съм изключително омерзен от това, което гледах вчера. Критикувал съм ви за много други неща, но това на което бях свидетел вчера е напът да ме откаже да гледам футбол изобщо. Все си мислех че на такова високо ниво в ШЛ не могат да се случват подобни неща, но явно съм се лъгал или съм бил твърде наивен.


Отде такъв късмет...
Аз ако съм на теб след такъв мафиотски мач и гавра с футбола бих спрял да коментирам изобщо, няма да ни е лесно без твоита експертиза ама не може такива подигравки.
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид, Вторник от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 22 фев 2023 20:41

Съжалявам човек, за това че Ливърпул играха футбол и искаха да спечелят мача с адекватни средства.

Ако ти харесват победи като тези на Майорка, просто е трудно да повярвам, че обичаш футбола. Вероятно просто преследваш успеха.

След първите голове и Пуул можеха да бъдат боклуци, да накъсват играта, да създават конфликтни ситуации на терена, но те не го направиха. Защото големите отбори се държат като такива, дори и когато резултатите не отговарят на реномето им. Ливърпул се държаха като голям отбор, който е в криза.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Реал Мадрид - 2:5 FT

Мнениеот paceto » 23 фев 2023 20:42

Какъв мач само, какво нещо.
Мисля, че Вини успя да затвори устите на всички негови критици особено с класното си изпълнение за 2:1. Ако той не е в предни позиции ще страдаме адски много и не знам дали повечето го осъзнавате това. Важното е, че момчето се разви са доста кратък период и няма и помен от първите му 2 години. Има още какво да се иска от него, но малко са играчите на тази позиция, които са безгрешни и от всяка атака да има шанс да вкара на 90% създаденото положение.

За пореден път показваме и доказваме, че ШЛ е нашият турнир и в него играем коренно различно от мачовете в първенството.
Честита победа и по-малко критики към Вини, че и Куртоа понеже май забравихте какви неща правеха и двамата миналият сезон особено белгиеца.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта