Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао - 1:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 02 дек 2021 09:12


Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32562
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао, Сряда от 22:00

Мнениеот 1914.1902 » 02 дек 2021 09:16

Raul7Panev написа:Пълен късмет беше тази победа. Вкарахме с мега карамбол... Модрич искаше да бие към вратата , но топката тръгна към тъча .. добре че Бензема беше там.
Без да създадем нито едно опасно голово положение цял мач, а те пропуснаха доста. Не играхме добре. Доста грохнали изглеждаме.


Само Бензема имаше два пъти шанс от малкото наказателно поле да отбележи гол, не знам кое положение може да е по-чисто от това. Освен от голлинията да бие другия път.

Ако отборът не беше вкарал, със сигурност щеше да има повече атаки през втората част.

Нормално е Билбао да са по-свежи, след като играят основно по един мач на седмица.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао, Сряда от 22:00

Мнениеот Furious_Monk » 02 дек 2021 09:27

Iavor написа:
Furious_Monk написа:Титлата трябва да е наша... нямаме право, в подобен момент, да им дадем шанс на каталунците..

Не те са ни основният конкурент тази година. Най-опасни са Севиля и Атлетико.


Барселона не са чак толкова слаби, колкото изглеждат в момента. Според мен ще са поне на трето-четвърто място, но си мисля, че имат качествата да стигнат и до второто.

За мен ще са основен конкурент до момента в който тотално загубят шансовете си. С годините заслужиха поне това уважение, да не се отписват толкова ранно през сезона. Бориха се къртовски за него, мисля че трябва да го получат.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао - 1:0 FT

Мнениеот paceto » 02 дек 2021 09:47

1914.1902 написа:


Той литна и друг по подобен начин, само че тогава чукна петичка и го остави да бере лозето. :lol:

Raul7Panev
Мнения: 855
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Ла Лига: Реал Мадрид - Атлетик Билбао, Сряда от 22:00

Мнениеот Raul7Panev » 02 дек 2021 14:05

1914.1902 написа:
Raul7Panev написа:Пълен късмет беше тази победа. Вкарахме с мега карамбол... Модрич искаше да бие към вратата , но топката тръгна към тъча .. добре че Бензема беше там.
Без да създадем нито едно опасно голово положение цял мач, а те пропуснаха доста. Не играхме добре. Доста грохнали изглеждаме.


Само Бензема имаше два пъти шанс от малкото наказателно поле да отбележи гол, не знам кое положение може да е по-чисто от това. Освен от голлинията да бие другия път.

Ако отборът не беше вкарал, със сигурност щеше да има повече атаки през втората част.

Нормално е Билбао да са по-свежи, след като играят основно по един мач на седмица.

Да бе големи шансове.... Първият беше що годе шанс, но дори не може да играе с топката като хората, защото имаше човек с на гърба. А този другият "шанс" от нулев ъгъл с външен фалц без сила и то пак дошъл след късметлийски рикошет просто няма какво се брои . Слабо играхме и си имахме късмет и не го казвам с лошо. Трябва да се радваме , че и на нас може да ни върже от време на време... То не може постоянно да връзва само на едни синьо-червени и на едни бяло-червени .


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта