Реал Мадрид не успя да победи при последните си две домакинства в първенството (0:0 срещу Виляреал и 0:0 срещу Осасуна). Райо Валекано е най-силният домакин, но като гост е допуснал цели 4 загуби от шест мача.
Е, не може постоянно да сме така и си има такива моменти почти всеки сезон. Все някога ще се отпушим и смятам, че може да е в този мач, но като казвам отпушим нямам предвид да им напълним кошницата. Трудно ще е, ама мисля, че момчетата ще изорат терена още повече, че ще искат да излязат в паузата с победа.
Един ранен гол ни трябва само. Жалкото е , че отборът е изтощен в момента. Очаква се за пореден път да излезем с еднакъв състав. Най-много да има 1-2 промени от предния мач. На десния фланг единствено не е ясно кои ще са от четворката Карвахал,Азар, Лукас, Асенсио. Другото е ясно освен ако Анчелоти не реши да вмъкне Камавинга или Марсело. За Иско съм изгубил надежда,че ще го видим титуляр отново скоро.