Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот LevskiZavinagi » 23 авг 2021 00:37

Furious_Monk написа:
LevskiZavinagi написа:
Raul7Panev написа:Иско бил свършил? Предполагам вече си личи разликата в играта ни в сравнение с последните два сезона. Треньора е друг и си личи. Ще вкараме още доста второто


Личи си само и единствено, че Анчелоти е поредната смешка, която разчита на имена, а не на моментната форма на играчите. Поредният средняк, с който чичо Перес ще измие ръцете си.

Furious_Monk написа:Е пропуснах мача, понякога и така става, гледам клакьорите на Перес мълчат.... Само глупаците обвиняват Азар, но голямата звезда Бензема, пак заспа , (като мен, като мен).. ехо.... Карим... къде си Карим.... знае как се играе в големи мачове, а и в малки, но завързани такива :lol:


Единственото по-неадекватно от Азар си ти :)



Нали не ми пишеше бе гений... един път ти писах и с това умря...

гледай си адекватния Реал... после псувай играчите и обвинявай треньора за схемата.... това е специалност на хората, които търсят как да покрият виновниците, не само във футбола...

Повече няма какво да си говорим... истина е, нарани ме твоята обида, но мина време от нея...толкова... не се познаваме, като потребители... с теб приключих завинаги като човешко същество.

Гледай си твоите мнения, които в повече случаи са копирани такива и си живей, поне виртуално за самия себе, остави ме аз да се ядосвам на такива резултати като сегашния... все пак, на някои им пука за развитието на този клуб, а не само как покрият задника на настоящия президент....


Това е, повече не искам изобщо да ме цитираш... ти си никой и нищо тук... а подозирам, не само. Гледай си живота и не се бъркай в чуждия.

Радвам се, че все пак ме цитира, за да мога да го кажа... нито мога да науча нещо от теб, нито си ми интересен като потребител, нито имаш някакви аргументи с които човек може да спори нормално... нищо... абсолютно нищо.. тези които искат да псуват играчите, добре са дошли да последват твоя пример...


П.П браво на Винисиус...
Повече никога няма да ти отговарям. Приключих с теб завинаги.


След всичко написано само искам да те питам кога съм те засегнал и с какво? Ако е имало нещо, не е било нарочно и се извинявам. Всички изпускаме нервите си, така че ако е било нещо спрямо теб - извинявай. Иначе всичко друго, което си го написал даже не го приемам, защото си го написал под емоция.

insaneboy1 - Плъхове като теб не знам какво пишат в този форум. Освен, че си фен на най-жалкият отбор в света, то и си някакво лапе, което даже няма снисъл да му обръщам внимание.
Последна промяна от LevskiZavinagi на 23 авг 2021 00:41, променено общо 1 път.
Изображение

Raul7Panev
Мнения: 855
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот Raul7Panev » 23 авг 2021 00:39

LevskiZavinagi написа:
Raul7Panev написа:Иско бил свършил? Предполагам вече си личи разликата в играта ни в сравнение с последните два сезона. Треньора е друг и си личи. Ще вкараме още доста второто


Личи си само и единствено, че Анчелоти е поредната смешка, която разчита на имена, а не на моментната форма на играчите. Поредният средняк, с който чичо Перес ще измие ръцете си.

Не си прав. Освен Винисиус всички , които трябва да са титуляри са такива. Азар трябва да трупа минути и увереност.

Недоразумението Васкес вън от Реал най- накрая. Защо му подновиха договора въобще...

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот paceto » 23 авг 2021 00:39

Какво направиха тези калитковци след почивката, че направо не мога да ги позная. :lol:
Леванте за пореден път ни подхлъзват много подло. :oops:

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот Furious_Monk » 23 авг 2021 00:41

Хич не е скандално... гледам го от доста време и му обръщам внимание на мненията, просто не исках да се задълбавам толкова много... просто егото ми не позволява да си замълча и да не му обърна никакво внимание... за съжаление...

Не искам да имам нищо общо с него. Не искам да говоря, да споря, да дискутирам какво и да е... поне ми позволи да му го кажа в лицето... което е пак си е достойно.


П.П


Пак ни ебаха... да му еба майката... повече сърце бе.. никакви тактики не действат, когато противника е много по-нахъсан....
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32565
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот 1914.1902 » 23 авг 2021 00:41

Скандална защита, не знам как я мислят да я карат така, а е едва втория мач.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32565
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот 1914.1902 » 23 авг 2021 00:43

Винисиус втори гол :o :o

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот paceto » 23 авг 2021 00:43

Баси мача стана 3:3.
Йович напомни за себе си защо беше взет, но малшанса го лиши от гол.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот LevskiZavinagi » 23 авг 2021 00:45

Ако не друго, поне правим хубав мач. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32565
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот 1914.1902 » 23 авг 2021 00:45

Какъв е този вратар? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3522
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид, Неделя от 23:00

Мнениеот rebelheartous » 23 авг 2021 00:48

LevskiZavinagi написа:Добро първо полувреме, имайки предвид, че играем с човек по-малко, заради недоразумението на 21 век - Азар. Освен, че пречи с глупавите си пасове назад и постоянното си криене по терена, то и изяжда от минутите на Винисиус, който е с класи над белгийското менте.


LevskiZavinagi написа:Винисиус > Азар


Страхотни голове, още по-страхотен пас на Каземиро за първия. Азар е утайка.


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта