Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32507
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот 1914.1902 » 23 авг 2021 01:15

Не съм доволен от Васкес и Азар, другите се бориха до последно и искаха да стигнат до точен удар. Дори Йович беше доста амбициран да отбележи, но нямаше късмет.
Гостуването на Бетис ще е доста тежко.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32507
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот 1914.1902 » 23 авг 2021 01:26

Да приемем, че Мбапе няма да дойде, което е сигурно на 99,9%. Ръководството не смята ли, че може да подсили другите линии тогава? Някой защитник или халф не може ли да се вземе?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот paceto » 23 авг 2021 01:54

Всичко може да стане до 1-2 септември, така че ще видим какво ще стане.
Защитници в школата имаме, така че от там може да се вземе както направихме миналият сезон.

Може да се пробвам за Давид Луис понеже в момента е без отбор, ама нещо не искам да го виждам с нашият екип. Той е на 34 години, така че ако иска да се пробва за 1-2 сезона с не висока заплата да идва, ама като знам колко пари ще иска няма смисъл.

Колкото до Васкес и аз не съм доволен и вторият гол дойде от неговата страна като си изпусна човека и закъсня да покрие. Нека обаче да не забравяме, че това му е едва вторият мач след като се контузи сериозно през пролетта и пропусна края на сезона.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот Furious_Monk » 23 авг 2021 03:04

При две изоставания, да се бориш докрай си е нещо повече от добро начало. Изграждането на характер и вяра е също толкова важно, колкото и футболните качества на терена.

Ако не бях гледал второто полувреме, вероятно самият резултат щеше да е доста вбесяващ, но с толкова желание е трудно да хвърлиш вината на някого.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот paceto » 23 авг 2021 03:26

Ако не бяха вкарали 30 секунди след началото на второто полувреме за 1:1, вярвам че мача щеше да протече по коренно различен начин.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 23 авг 2021 06:56

С този коментар след мача на Карлето се затвърждава мнението ми, че неговата максимално висока летва беше Евертън.

The star of the show was Vinicius, who came on from the bench and bagged a brace which ultimately gave Real Madrid a point.

"Vinicius Junior has a lot of quality," said Ancelotti

"He must score, but I don't know if we will be a great goalscorer. With that quality he must score many goals.

"He will be important for us. Sometimes it matters more to finish matches than start them. I don't believe it is that matters that much if he starts or not."
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот paceto » 23 авг 2021 07:20

Между другото Леванте направиха 3:3 и с Барселона 2 кръга преди края на сезона като дефакто изкараха каталунците извън битката за титлата. При тях нещата бяха 0:2 на почивката и после стана 2:2, поведоха с 2:3 и в края на мача жабите направиха 3:3 горе долу, когато и ние им изравнихме в този мач. :lol:

Успяха да ни бият в Мадрид, победиха и Атлетико в Мадрид, после и точка им вземаха, така че миналият сезон им вървеше доста добре срещу топ 3. Барселона успя да ги бие у дома с 1:0 с късен гол на Меси към края на мача, а ние пък си им върнахме за загубата в Мадрид като ги бихме с 0:2 на същият този стадион. Хиксираха и Билбао, така че ще видим как ще се държат този сезон, ама ако играят така както срещу нас сега нищо добро не ги чака останалите тук.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Ла Лига: Леванте - Реал Мадрид - 3:3 FT

Мнениеот Bernaleo » 23 авг 2021 07:42

Изтървал съм единствения резултатен двубои тоя кръг..


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта