Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5461
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот insaneboy1 » 23 май 2021 09:49

LevskiZavinagi написа:Барса направиха Алтети шампион тази година с това, че захвърлиха Суарес. От една страна съм доволен, защото той си го върна подобаващо и им показа, че отново са евроидиоти. Между другото Барса всяка година получават доста горчив урок, по един или друг начин, но всеки път е брутален. Баскетболни загуби. Загуби след като съдиите са ги бутали брутално. Обрати от отбор с резерви след 3:0 в първия мач. Загубена титла след подарък на играч, който решава сезона. Ей такива неща. Гледаме към следващата кампания. Според мен ще сме доста активни на пазара и ще имаме адски много изходящи.

Суарес не е проблемът, а защитата ни, не знам дали си погледнал, но въпреки всичко Барселона са вкарали най-много голове. Така, че добре, че дадохме Суарес поне да не сте вие шампиони ;)
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот Real » 23 май 2021 12:40

LevskiZavinagi написа:...Според мен ще сме доста активни на пазара и ще имаме адски много изходящи.

Дано да си прав. И дано и входящите да са достатъчно. И дано не са от типа Азар-Йович-плажни футболистчета...
Ама не ми се вярва, толкова сме затънали покрай "пандемията" и "ремонта", че най-много да замажем очи с някой свободен агент, момчета от школата или посредственяци. И, разбира се, ще си сложим треньор, с който да си измием ръцете после. Не съм оптимист за прозореца.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9203
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот bubka » 23 май 2021 12:49

LevskiZavinagi написа: Според мен ще сме доста активни на пазара и ще имаме адски много изходящи.


То ще сме, ама ще има ли кой да ги вземе тея убити коне. Знаеш как от години например се опитваме да пласираме Бейл и все не става. Само Асенсио и Варан от набелязаните ще се продадат лесно, друг е въпросът, че и двата имат бъдеще в отбора и не трябва да ги махат.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 23 май 2021 19:16

Колко пъти да казвам, че ремонта на стадиона беше предвиден разход и за него е теглен кредит? С ковид и без ковид ремонта щеше да го има и той щеше да започне през лятото на 2020, но заради затварянето на стадионите го започнаха още март месец.

Още от пролетта на 2019.

За модернизацията на "Бернабеу" беше договорен заем от американските банки "Мерил Линч" (Merrill Lynch) и "Джей Пи Морган" (JP Morgan). Заемът за стадиона ще се изплаща 20 години, като годишните плащания са на стойност 30 милиона евро. Лихвата е 2.5%.

Потребителски аватар
LevskiZavinagi
Мнения: 4169
Регистриран на: 13 юли 2010 01:12
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот LevskiZavinagi » 23 май 2021 19:33

Не мисля, че Чичо Перес няма пари за трансфери. Напротив. Доста време следим нещата отстрани макар че направихме много глупави трансфери за бразилски играчи, които явно не стават.

Суарез, Бензема и Левандовски. Това са топ нападателите за мен. Да, така е, че и ние не станахме шампиони, но според мен съдиите изиграха решаваща роля, не че се оправдавам с тях. Определено играта ни е грозна, но това всичко си го знаем и не го крием. Атлети подходиха умно и взеха мачове, които бяха почти загубени с по един гол в края.

Относно треньора, ако ще си измиваме ръцете с Раул - твърдо против съм. Ако ще мислим за бъдещето Клоп и това е. Ако ще мислим за времянка - Алегри. И в двата случая Раул може да е помощник треньор. Друг интересен треньор е Флик.

Пари имаме, въпросът е какво ще правим с тях. Искаме Мбапе, искаме и Хааланд, ама можем ли да си ги позволим?
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот paceto » 23 май 2021 19:54

Няма да се изненадам да докарат и онзи бъркащият се в носа си треньор, който след Еврото ще е без работа. :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32509
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот 1914.1902 » 23 май 2021 20:09

То голям избор няма. Нищо няма да е изненадващо.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига / Реал Мадрид - Виляреал - 2:1 FT

Мнениеот Real » 24 май 2021 16:51

paceto написа:Няма да се изненадам да докарат и онзи бъркащият се в носа си треньор, който след Еврото ще е без работа. :lol:

Най-ужасяващата перспектива от Лопетеги насам! Подсети ме за още някой такъв и ще почна да се радвам на мисълта за Алегри...
(...Не може ли Йоги да ги изведе до титла и да остане, а ние да вземем безработния Флик?)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта